Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
prcek1712
Adéla Filová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
319
Od nejnovějších
Bohemian Rhapsody
(2018)
3. 11. 2018
10
Milada
(2017)
18. 10. 2018
10
Americká krása
(1999)
25. 2. 2018
10
Zatím spolu, zatím živi
(2010)
25. 2. 2018
10
Odpolední láska
(1957)
29. 12. 2017
7
My Fair Lady
(1964)
29. 12. 2017
10
Prázdniny v Římě
(1953)
27. 12. 2017
10
Někdo to rád horké
(1959)
26. 11. 2017
9
Snídaně u Tiffanyho
(1961)
26. 11. 2017
10
Atlas mraků
(2012)
30. 10. 2017
6.5
Blade Runner 2049
(2017)
30. 10. 2017
9.5
Sněhulák
(2017)
30. 10. 2017
8
Padesát odstínů temnoty
(2017)
16. 7. 2017
10
Příchozí
(2016)
16. 7. 2017
0.5
Rychle a zběsile 8
(2017)
16. 7. 2017
8
Falešní poldové
(2014)
24. 6. 2017
7
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
(2016)
24. 6. 2017
2.5
John Wick
(2014)
24. 6. 2017
8.5
Spojenci
(2016)
24. 6. 2017
10
Sebevražedný oddíl
(2016)
28. 2. 2017
7
Správní chlapi
(2016)
1. 2. 2017
10
La La Land
(2016)
28. 1. 2017
7
Zúčtování
(2016)
27. 1. 2017
9.5
Centrální inteligence
(2016)
26. 1. 2017
9.5
Bohové Egypta
(2016)
23. 1. 2017
8
Pot a krev
(2013)
1. 1. 2017
10
Prázdniny
(2006)
20. 12. 2016
7.5
Na vlásku
(2010)
20. 12. 2016
10
Jak porodit a nezbláznit se
(2012)
20. 12. 2016
3
Papírová města
(2015)
21. 11. 2016
5
Než jsem tě poznala
(2016)
7. 11. 2016
8
Inferno
(2016)
18. 10. 2016
10
Grimsby
(2016)
15. 10. 2016
9
Už teď mi chybíš
(2015)
15. 7. 2016
8.5
Legenda o Tarzanovi
(2016)
15. 7. 2016
10
Austrálie
(2008)
20. 6. 2016
8
Hanebný pancharti
(2009)
20. 6. 2016
9
Divergence
(2014)
20. 6. 2016
10
Nouzový východ
(2008)
16. 6. 2016
4.5
Dánská dívka
(2015)
16. 6. 2016
4.5
Načíst další
1
2
3
4
8