Falešní poldové

64%
Falešní poldové
Plakát traileru

Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové“ zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům“ přerůst přes hlavu… pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku.
Brenan88
Brenan88
47 026 bodů
6.5
Falešní poldové jsou trošku silnější průměr a těch 61% procent si zaslouží. Některé scény jsou prostě geniální a popadal jsem se u nich za břicho jako blázen. Na druhou stranu má film trochu přepálenou délkou a proto se nevyvaruje nudným pasážím což je škoda.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
8
O 20 minut zkrátit a byla by to fakt jízda. I tak ale převažuje spokojenost. Johnson po Drinking Buddies a Poldech adept na sympaťáka roku.
Riverdon
Riverdon
7 366 bodů
7.5
Mnohem zábavnější než 21(22) Jump Street s Tatumem.

Dodatečné informace

Původní název:
Let's Be Cops (více)
  • USA Falešní poldové
  • USA Let's Be Cops
Premiéra v ČR:
30. 10. 2014
Distributor:
CinemArt
Země původu:
USA
Přístupnost:
12+
Rozpočet:
17 mil. USD
Tržby:
136,62 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Falešní poldové je dostupný s českými titulky
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch