Knight & Day (USA, originální název)
« další názvy »
USA USA
109 minut

Žánry

:
Akční, Komedie
Motto: Tom Cruise a Cameron Diaz v nejakčnější jízdě tohoto léta

Obsah

:
Tom Cruise a Cameron Diaz se setkávají před kamerami po téměř deseti letech, aby zažili nejneuvěřitelnější jízdu tohoto léta! V režii Jamese Mangolda (Walk více »« méně

Režie

:
James Mangold

Scénář

:
Patrick O'Neill

Herci

:
Tom Cruise Cameron Diaz Peter Sarsgaard Jordi Mollà Viola Davis ...
Premiéra: 29. 7. 2010
Distributor: Bontonfilm
Jste na stránce filmu Zatím spolu, zatím živi. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Zatím spolu, zatím živi myslíte! K 1. červnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26279 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  21. 1. 2018
  martin-mickey-stusak (20351 bodů)

  Nefalšovaná akční zábava dělající si legraci ze sebe samého. Tom Cruise je tu ve své roli tajného agenta Roye Millera v podstatě ve stejné pozici jako v ´Mission: Impossible´ , jen si z toho nesmírně utahuje. Lze v tom vidět i Jamese Bonda, čímž by se dala vysvětlit pozice ženské postavy June Havens v podání Cameron Diaz. Ano, myšlenka míří na Bond girl, ale záleží na úhlu pohledu. Vyloženě o parodii se nejedná, avšak když tento snímek porovnáme se starším s Leslie Nielsenem pod názvem ´Bláznivá střela´, mají hodně společného. Příběh je plný honiček, přestřelek, neočekávaných zvratů, humoru a romance. Děj má švih a výraznou kameru. Chvílemi je tempo sice zbytečně přibrzďováno, ale na druhou stranu na oddechnutí asi pro někoho dobře. Ne, tohle není další temný snímek o tajném agentovi, tohle je pouze letní legrace na letní večer.

 • 75%
  0
  0
  10. 12. 2015
  Sheldon (15876 bodů)

  Příjemná limonáda, která dojela na příliš překombinované trailery a útoky tisku na Toma Cruise. Možná i ten název nic moc, ale já se bavil. Tom a Cameron, jak jim familiárně říkám, jsou bezva.

 • 70%
  0
  0
  3. 11. 2019
  Pete69 (11544 bodů)

  Dobrá komedie s akční tématikou. Pokud jde divák na akční komedii, tak čeká, že to bude přehnané a je to tak i myšlené, pokud jdu ale na akční snímek a působí to směšně, tak je to problém. Tento snímek splnil to, co slíbil a jak byl natočen. Pohodová podívaná. 70%

 • 70%
  0
  0
  25. 1. 2018
  Danny F. (11119 bodů)

  Akce spletená s rozumným humorem. Bez šance nudy. Pohodová akční komedie co rozhodně pobaví.

 • 70%
  0
  0
  19. 3. 2018
  SNCIS (6514 bodů)

  "Já toho ještě taky dost nestihl... Potápět se v korálovém útesu... Jet Orient expresem... Projet jižní pobřeží, na motorce s batohem na zádech... Líbat neznámou ženu na balkónu Hotelu Du Cap." Nemotorná Cameron Diaz a akční Tom Cruise. Tom zde - skáče po autech, skáče po střechách domů, skáče z letadel, projíždí se na motorce či se rve ve vlaku. Pochopitelně, že u toho vystřílí několik zásobníku. No, ale dá si i oraz... A to na opuštěném ostrově, kde je Cameron v červených bikinách. Je to dělané na oko, všechno je krásně vystylizované - prostředí, kostýmy. Pokud jde o výkony hlavních představitelů, tak skvělé. Pokud jde o děj, tak je předvídatelný. No, ale já si to stejně užil, tak nebudu remcat. - 70%.

 • 80%
  0
  0
  1. 12. 2012
  kedl (6366 bodů)

  Překvapivě svižná a zábavná akční podívaná a i když Cruise nemusím, musím dát 80%.

 • 45%
  0
  0
  30. 12. 2012
  Standa. (6158 bodů)

  Tohle bylo fakt tak nemožně stupidní, protože takových filmů už jsou spousty, sice ne s těmihle herci, ale to přece není důvod, aby se točily další filmy s úplně stejnou tématikou. Po tomhle braku jsem absolutně zlomil hůl na Tomem Cruisem.

 • 55%
  0
  0
  6. 10. 2013
  VitvarJane (4473 bodů)

  Ten film mi prostě nic moc neříkal. Typický, trošku akční Tom Cruise, který je jen trošku doplněn Cameron Diaz, která se snaží hrát jiný typ role... Některé scény se mi líbily, ale celkově bych ten film nemusela vidět víckrát...

 • 80%
  0
  0
  1. 9. 2010
  wop (1716 bodů)

  Ohromně povedená akční komedie, která všechno co si předsevzala splnila na jedničku s hvězdičkou. Hodnocení není vyšší jenom proto, že si toho nepředsevzala zas tak moc.
  Kdybych měl vypíchnout jednu vlastnost filmu, tak řeknu originalita. Ne že by snad byl celý námět bůhvíjak nový, film je ale plný scén, o kterých si troufnu tvrdit, že takové jsem ještě nikdy neviděl. Jsou přitom bravurně zvládnuté jak po režijní stránce, tak na straně hereckých výkonů. Tom Cruise a Cameron Diaz sice už nejsou nejmladší, ale právě jejich zkušenost jim umožnila zahrát titulní dvojici bez zádrhelů a s ohromnou dávkou pohody, která z celého filmu přímo srší.
  Sice mě za to asi srazí černá dodávka, ale tohle je lepší než A-Team.

 • 55%
  0
  0
  11. 12. 2012
  Pavlína81 (1567 bodů)

  Tak tohle to se snad nemuselo ani točit.

 • 75%
  0
  0
  9. 4. 2015
  Judinka (557 bodů)

  Přestože si asi každý představí Toma Cruise spíše jako dokonalého akčního hrdinu, je skvělý i v případech, kdy musí ztvárnit dramatické a charakterní role jako např. Valkýra, ale je taktéž skvělý v případě akčních komedií, o čemž se můžete velmi snadno přesvědčit v případě filmu Zatím spolu, zatím živi. Pokud chcete skvělou a vtipnou oddechovku se skvělým obsazením, lze Vám daný film vřele doporučit. Poněkud zvláštní nesourodá dvojice okouzlujícího tajného agenta a zamilované Cameron Diaz nám představuje zcela jinou podobu romantické love-story a dvojici než si je někteří pamatují z filmu Vanilkové nebe a tato skvělá komedie tak dává obou po několika letech opět excelovat na filmovém plátně. Pojďte a nasedněte společně s nimi do šílené komediální jízdy :o))

 • 65%
  0
  0
  6. 4. 2014
  Dubínka (555 bodů)

  Takový hodně nenáročný akční film, se sympatickým hereckým obsazením ve stylu devadesátkových akčáků. Celkem zdařilá akce, občas i komedie a úplně normální příběh dělají z tohohle filmu takový průměrný akční film, který ničím neurazí, ale také nijak nepřekvapí. Když v televizi nedávají nic lepšího, tak vás to v klidu po celou dobu zabaví 65%

 • 65%
  0
  0
  18. 10. 2015
  baranovakova6 (436 bodů)

  Výborná role obou hlavních hrdinů. Dost přehnané akční scény, ale líbil se mi humor...

 • 100%
  0
  0
  9. 6. 2016
  mausis (370 bodů)

  Miluju tenhle film, ačkoli moje sestra má o něm velmi nízké mínění. Takže na každého působí jinak. Obdivuju lehkost s kterou probíhá děj, s nádechem bondovek nikoli však parodující, což by někdo mohl tak chápat, vzhledem k humorným okamžikům během akční scény plné létajících kulek. Tom s Cameron se rolí zhostili úžasně, sami tvrdili v rozhovorech, že ten film točili v báječné atmosféře a že to byl i pro ně zážitek. A je to na něm znát. Navíc akční scény, které si Cruise točí sám bez kaskadéra, pak filmu rozhodně přidají na dokonalosti.Prostě se na to báječně kouká, i podruhé a potřetí... :)

 • 55%
  0
  0
  16. 8. 2010
  DHDV (311 bodů)

  Docela zklamání. Čekal sem od toho docela kvalitní akční zábavnou jízdu a dostal sem naprosto průměrnou (možná podprůměrnou) akční komedii s vysokým rozpočtem. I když oba hlavní představitelé vypadají pořád dobře, tak jejich ústřední dvojice mi nějak nesedla možná je to tím, že přece jenom nejsou nejmladší a jejich místo možná měli obsadit mladší kolegové. Jediné plus této dvojice vidím v tom, že oba sou už docela zkušení herci a jejich dialogy byly dobře zahrané. Co se týče logiky/reality filmu tak tam docela film pokulhává, když se nad tím zamyslíte tak je to jedna velká hloupost. Přemýšlím, jestli je tam podobnost s Pravdivými lži 1994. Ano je, bohužel se moc nepovedla…

 • 90%
  0
  0
  18. 5. 2014
  jitkana (47 bodů)

  Akční komedie v čele s působivým Tomem Cruisem a Cameron Diaz, která se náhodně připlete. Většina scén (hlavně akčních) je dobrá, nicméně je tam i dost scén, bez kterých by se film obešel. Hezké záběry z různých koutů světa film oživují. Vtipné hlášky, romantické i akční scény... příjemný odpočinkový film

 • 80%
  0
  0
  18. 5. 2014
  ryjanka (47 bodů)

  Moc dobrá komedie. Tom Cruise a Cameron Diaz jsou ve svých rolích skvělí. Ve filmu najdete trochu akce, romantiky, vttipné hlášky, dobrý konec - no vše jak to má být. Já osobně jsem se bavila moc, dávám osmdesát procent.

 • 75%
  0
  0
  5. 5. 2020
  Kyldrelon (18 bodů)

  Milé překvapení. Tak bych to shrnul. Tom Cruise i Cameron Diaz jsou ve svých rolích naprosto skvělí, Tom předvádí to nejlepší, co se naučil v Mission Impossible, přidává tomu humor. Cameron je ve své roli uvěřitelně roztomilá naivka, která ze začátku vůbec netuší, která bije. Akce dobře zvládnutá, vtipu přesně akorát na takový film, a znovu klobouček oběma hrdinům, svoje role zvládají na jedničku a je na nich vidět, jak si to užívají. Za mě 75%.

69 62 ?
jak hlasovat?
 • Kyldrelon 75%
 • mims 75%
 • Pete69 70%
 • jiri-cisar 80%
 • airlibra 60%
 • janeliberte 85%
 • Klari196 75%
 • Mondyes 100%
 • SNCIS 70%
 • prcek1712 100%
všechna hodnocení (130)