Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Kick077
Michal
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
146
Od nejnovějších
Rapl
(2016)
14. 5. 2019
9
Strážci Galaxie
(2014)
14. 5. 2019
9
Natěrač
(2008)
14. 5. 2019
2
Jen trošku štěstí
(2006)
7. 6. 2018
5.5
Mistři hazardu
(2005)
7. 6. 2018
7.5
Vyprávěj
(2009)
7. 6. 2018
9
Kravaťáci
(2011)
7. 6. 2018
9
Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
(2016)
14. 8. 2017
6
Brubaker
(1980)
14. 8. 2017
9
Dunkerk
(2017)
14. 8. 2017
9.5
Kong: Ostrov lebek
(2017)
10. 3. 2017
6.5
Doctor Strange
(2016)
1. 3. 2017
8
Nekonečný příběh
(1984)
1. 3. 2017
7.5
Samotáři
(2000)
1. 3. 2017
7.5
John Wick 2
(2017)
23. 2. 2017
9
Anděl Páně 2
(2016)
20. 2. 2017
8
Kód Enigmy
(2014)
20. 2. 2017
9
Marta a Věra
(2014)
20. 2. 2017
8
12 let v řetězech
(2013)
14. 2. 2017
8.5
Autobazar Monte Karlo
(2015)
14. 2. 2017
7
Trpaslík
(2017)
14. 2. 2017
6
Marley a já
(2008)
16. 9. 2016
7.5
Jak na věc
(2002)
16. 9. 2016
7
Sully: Zázrak na řece Hudson
(2016)
16. 9. 2016
9
Sněhurka a lovec
(2012)
28. 4. 2016
5.5
Koupili jsme ZOO
(2011)
28. 4. 2016
7.5
Jak ulovit Dr. Lewise
(2013)
28. 4. 2016
8
Lovec: Zimní válka
(2016)
26. 4. 2016
7
Bermudský trojúhelník
(2001)
13. 4. 2016
1.5
Fakjů pane učiteli
(2013)
13. 4. 2016
6.5
Krásno
(2014)
13. 4. 2016
4
Chobotnička
(1983)
13. 4. 2016
8
Predátor
(1987)
13. 4. 2016
8
Pomáhat a chránit
(2011)
7. 4. 2016
7.5
Trabantem do posledního dechu
(2016)
7. 4. 2016
8.5
Půlnoc v Paříži
(2011)
7. 4. 2016
8
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
30. 3. 2016
5
Afrika aneb Češi mezi lidožravci
(2004)
16. 3. 2016
8
Kobry a užovky
(2015)
16. 3. 2016
7.5
Anděl Páně
(2005)
16. 3. 2016
9.5
1
2
3
4