Snow White and the Huntsman (USA)
« další názvy »
USA USA
95 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Drama, Fantasy

Obsah

:
Mocná čarodějnice Ravenna se lstí vetřela do přízně krále prosperující a mocné říše, který z ní záhy udělá královnu a pak zemře. Ravenně ale podle proroctví více »« méně

Režie

:
Rupert Sanders

Scénář

:
Evan Daugherty John Lee Hancock Hossein Amini Florence Welch

Herci

:
Kristen Stewart Chris Hemsworth Charlize Theron Sam Claflin Sam Spruell ...
Premiéra: 31. 5. 2012
Distributor: Bontonfilm

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  31. 10. 2015
  Sheldon (11361 bodů)

  Studio Universal se spustilo na módní vlně temně laděných výpravných pohádek a její filmová pohádka prověřená časem byla jednou z prvních vlaštovek aktuálního módního filmového trendu následovaný třeba snímkem Zloba: královna černé magie.

 • 70%
  0
  0
  19. 7. 2017
  lamps (10414 bodů)

  Film nedrží nad vodou ani tak nápaditá a zajímavá Sandersova režie, ale spíše propracovaná vizuální stránka a skutečně skvělé herecké obsazení. Nestárnoucí Charlize Theron je v záporné roli naprosto dokonalá, zlá a chladná a Kristen Stewart to sluší dost na to, aby se na ní jeden vydržel celý film koukat. První polovina výborná, Theron srší charismatem a ponuré prostředí Temného lesa funguje na jedničku, druhá už je bohužel dost natahovaná a upovídaná, což je vzhledem k absenci humoru poněkud nepěkné znamení. Ovšem i tak to má pořád šmrnc, hmatatelnou atmosféru, Boba Hoskinse a Nicka Frosta v rolích trpaslíků a samozřejmě vynikající Howardův soundtrack.. A to všechno najednou se prostě ignorovat nedá-:)

 • 80%
  0
  0
  18. 11. 2012
  kedl (6360 bodů)

  Film jsem zabil českým dabingem, ale to je hold moje chyba. Vizuální stránka byla působivá, o to působivější byla skvěle zvolená hudba, hlavně ve vypjatějších situacích mě šel mráz po zádech. Obsahově nic světoborného, ale to se dalo u Sněhurky očekávat, trochu mě zklamal závěr, mohl být troch rafinovanější, ale vzešla z toho rutina. Před projekcí jsem si přečetl nějaké recenze, takže jsem už předem věděl, že závěrečný Sněhurčin nájezd nebude, tak epický, jak jsem očekával. Recenze od teď asi až po projekci.

 • 65%
  0
  0
  29. 9. 2012
  Standa. (5601 bodů)

  Po vizuální stránce je to vypiplané do posledního detailu. Další plus je určitě dost sympatické obsazení. Největší mínus filmu je těch dlouhatánských 126 minut(trend posledních filmů), já už jsem se teda po hodině přestával soustředit a začínala to být docela nuda. A jestli se na to chcete vydat do kina i s dětmi, tak bych si to radši rychle rozmyslel. Je to taková pohádka, spíš pro větší.

 • 75%
  0
  0
  26. 11. 2012
  VitvarJane (4428 bodů)

  Nevím, tento film mě zaujal skvělým trailerem, ale film jako takový nebyl tak úchvatný. Kirsten Steward mě nezaujala v této roli, ve které mi neustále připomínala upírku z twilight, i přesto vyzdvihnu impozantní počítačové efekty a výkon královny, krásné Charlize Theron.

 • 65%
  0
  0
  7. 10. 2012
  Tom Hardy (4008 bodů)

  Úvod oslnivě nápaditý a sympaticky "jiný", finále našlapané, záporačka Charlize Theron fenomenální a i Hemsworthovo humpolácké chlapáctví se (stejně jako ve Thorovi) nemíjí účinkem. Ale Stewart zkrátka nefunguje - ne proto, že by se role zhostila zle. Pozice "nejkrásnější" ženy světa je zkrátka nad její vizuální síly a ten kontrast je patrný i vedle o 15 let starší Theron. Prostřední půlka jak vystřižená z disneyovky je navíc poměrně nudná a se zbytkem moc neladí. Přesto, když už se vracet ke klasikám, tak nějak takhle. Originální přístup s řadou zajímavých změn se tvůrcům opravdu upřít nedá…

 • 70%
  0
  0
  20. 9. 2013
  saboter (3536 bodů)

  Povedený akční film a role se zostily celkem dobrý herci jen zkrátka nic víc a vše podtrhuje blbý konec.

 • 70%
  1
  0
  6. 10. 2017
  Chimpanzee21 (3039 bodů)

  Temně laděná, trochu vylepšená pohádka o Sněhurce. Trpaslíci zde jsou válečníky a né nějakými majiteli domku, kde se sněhurka zdrží. Jablko zde nechybělo a polibek na probuzení taky ne, ovšem není takový jaký by ho člověk čekal. Musím uznat, že na filmu se mi nelíbila asi jenom Sněhurka. Nemyslím tím vzhledově, ale charakterem.

 • 100%
  0
  0
  5. 6. 2012
  roque (2772 bodů)

  Hustej plakát. Ten chci!

 • 80%
  0
  0
  3. 2. 2016
  Riverdon (2638 bodů)

  Dobré triky a pohádka posunuta do středověké, výpravné fantazy.

 • 75%
  0
  0
  27. 11. 2014
  Larrysbride (2066 bodů)

  Vizuálně ohromojící, dokonale obsazené, lehce romantické akční fantasy drama s lehce otevřeným koncem, které nezklame žádného milovníka svého žánru. Chris Hemsworth a jeho lovec by si beze sporu zasloužili více prostoru (a bez patosu nepostrádajícího proslovu Sněhurky bych se naopak klidně obešla...), celkově však film působí jako působivá okouzlující pocta Pánu prstenů či Nekonečnému příběhu. Klobouk dolů před Rupertem Sandersem, pro kterého je Sněhurka dlouhometrážní prvotinou. (Světová premiéra v Londýně, 14. května 2012)

 • 60%
  0
  0
  23. 11. 2012
  farb (2054 bodů)

  Tvůrci nezdolali vytyčenou trasu - temnou fantasy pro dospělé - do konce. Vizuálně opojné - Ať už temný les, či pohádkový del Torem inspirovaný les plný víl a jelenů - na vše radost pohledět, jelikož Sanders to má v malíku. Ale to na dobrý film nestačí. Scénář je totiž dost chabý (proslov před bitvou si mohli odpustit) a ty překrásné záběry postrádají tempo. Jen jedna jediná scéna uprostřed filmu měla spád a dokázala mě doslova vtáhnout. Ale co to bylo platný, když se to zas vrátilo k nudě. Ale abych jen nekritizoval, tak musím pochválit velmi sympatickou a velmi dobrou Kristen Stewart , která podle mého spolu s Hemsworthem film táhne. Nicméně i tak musím říct, že vzhledem k ambicím a očekáváním je film zklamáním (minimálně pro mě).

 • 80%
  0
  0
  5. 5. 2013
  karlik4801 (1928 bodů)

  A nedopadlo to špatně. Sněhurka a lovec hrají hlavně na prostředí vytvořené vizuálními efekty. Dále je hlavní Charlize Theron, která je uvěřitelná čarodějnice. Jsem rád, že se zapojila i smrt, ale mládeži přístupný film nikdy nedokáže udělat smrt pro akční fantasy dobře. Celý snímek mě ale bavil a rád jsem ho dokoukal. Chris Hemsworth neměl sice nijak extra velký prostor, ale jde vidět, že špatný herec není. A taky hezký zvrat co se týče pohádkového polibku.

 • 80%
  0
  0
  1. 4. 2014
  wop (1620 bodů)

  Moc fajn fantasy podívaná, dokonce ani Kristen Stewart mi tam moc nevadila, a Charlize Theron byla k sežrání.
  Jedinou slabinu bych viděl v tom, že se ten film vůbec snažil vecpat do krajnic daných pohádkou o Sněhurce a neřekl na rovinu, že jde o zcela jiný příběh a jiný film.

 • 95%
  0
  0
  4. 12. 2012
  Pavlína81 (1554 bodů)

  Skvělý film i obsazeni rohodně se to povedlo.

 • 90%
  0
  0
  6. 10. 2013
  Jiřík54 (1436 bodů)

  Ano, takhle nějak mohla doopravdy vypadat Sněhurka. I když trochu drsná, ale možná skutečnější než klasické pohádkové zpracování. Nehledě na to, že tak krásná královna jako Charlize Theron nebyla ani v pohádce. Jen mě mrzí, že svou krásou zastiňuje samotnou Sněhurku, která by měla být přece nejkrásnější, ne? :-)

 • 70%
  0
  0
  6. 3. 2015
  Teresie (1046 bodů)

  • Charlize
  • 90%
   0
   0
   6. 10. 2012
   Medúska (944 bodů)

   Mám ráda fantasy filmy a tento patří rozhodně mezi povedené. Výborně propracované vizuální efekty. Královna Ravenna je opravdu mrcha a Theron roli skvěle zahrála. Fešák Chris Hemsworth jako lovec nesmělou princeznu Sněhurku zajímavě doplňoval. Hudba dobře vylaďuje atmosféru této strašidelné pohádky. Dětem pod 12 let nedoporučuji.

  • 75%
   0
   0
   21. 5. 2014
   Innuendo (883 bodů)

   Až tak jsem teda z Charlize Theron odvázaný nebyl (její křik mi po 10 minutách začal lézt na nervy). Thor ok, Kristen celkem dobrá, málo prostoru pro trpaslíky. Víc mi ale vadila naprostá absence logiky. Nevím jestli mi to obvykle tak nepřijde, nebo to tady bylo až tak do očí bijící. Zapamatování hodná scéna je v podstatě jen jedna. Objektivně by to bylo tak na 2 hvězdy. Ani nevím proč vlastně dávám tři. Asi pro ty hezké obrázky, které mi místy připomínaly výjevy z Faunova labyrintu, či z Miyazakiho filmů.

  • 70%
   0
   0
   28. 4. 2016
   Ciiiri (865 bodů)

   Celkem hezká pohádka. Líbila se mi Kristen Stewart, protože se celkem dobře hodila na Sněhurku svým vzhledem. Upírka a Sněhurka fakt dobrý. Sice měla dost jednoduchou roli a tváří se pořád stejně, ale vzhledově tam sedla. Film byl trochu chudý, zasloužil by si více práce. Ale milé.

  • 55%
   0
   0
   28. 4. 2016
   Kick077 (555 bodů)

   Na sněhurku a lovce jsem se podíval, když jsem se chystal na druhý díl do kina, abych byl řádně připraven...Musím říct, že teda nic moc. Přišlo mi, že to bylo tak na pomezí pohádky a sci-fi ve stylu, že by to mohlo zůstat u pohádky, ale z nějakého důvodu se tam občas objevovaly scény plné efektů, které by se hodili spíš do komixového filmu. Navíc to byla docela nuda. O to větší pak alespoň mohlo být pozitivní překvapení z druhého dílu, který byl rozhodně povedenější.

  • 40%
   0
   0
   12. 4. 2014
   Messiአ(502 bodů)

   Pán prstenů pro diváky MTV, což stvrzuje i titulková píseň. Není tedy žádný div, že titulní hrdinku ztvárňuje Bella/Ježíš/ z Arku na piku, plnící ze začátku rovnou funkci Prstenu. Mluví o srdíčku, naději, plamínku v každém z nás. Přitom to předvádí tak prkenně, že i trollové před ní prchají. Do toho se ještě přimotá Thor, protože také on ví, jaké to je ztratit své blízké. Nicméně na Kladiváře si scenáristé udělali čas jenom v první polovině filmu, přesto se svého vrcholu dočká; promlouvání k Belle, ležící, spící rozhodně patří k těm lepším částem snímku. Aby toho nebylo málo, máme tu co do činění i s punk trpaslíky, využívajících trhlin v Helmově žlabu, pro něž není žádná hláška dost vtipná. Závěrečná bitva jak vystřižená z Narnie s odkazy na Armageddon, to jsou grády! Ještě že tu na nás času od času vykoukne Charlize Theron, jež pojala natáčení čistě jako reklamu na Oriflame, jehož výrobky by se měly přidávat k projekci této epicky rozbředlé fantasy s etiketou: nudné, hloupé, sterilní, bez jakékoliv atmosféry – recyklovat ihned.

  • 100%
   0
   0
   7. 9. 2013
   Percabeth (452 bodů)

   Film je dost povedený.. Herci se hodí a námět je taky báječný ;) docela jsem zvědavá na 2 která by měla vyjít roku 2015 pod jiným režisérem ;)
   Moderní verze Sněhurky. To jsem si vždycky přála vidět. Jak jde vidět, kritici to zase přehnali ale mě to nevadí. Já jsem spokojená. Bylo to super ;) hlavně obsazení Kristen a Chrise. Proto se těším na 2 díl ;)

  • 60%
   0
   0
   17. 4. 2016
   TerkaCZ (333 bodů)

   Chris Hemsworth a jeho lovec by si beze sporu zasloužili více prostoru a tudíž se již těším na volné pokračování, kde si ho jistě užijeme více. Palec nahoru za výkon Charlize Theron (výborný výběr herečky).

  • 90%
   0
   0
   7. 12. 2012
   kapi128 (316 bodů)

   Super!!Po delsi dobe neco fajn,na co se dalo divat.Absolutne jsem neodesel od obrazovky a zaujal me hned od sveho pocatku.Dobrej dej,akce,provedeni.Doporucuji v angllickem zneni

  • 60%
   0
   0
   28. 4. 2016
   MiPro21 (203 bodů)

   Není to úplně můj žánr, ale kvůli podle mě dobrému hereckému výkonu Thora je to koukatelné. Asi bych měl zmínit i Charlie Theron, které věříte že je mrcha, ale naproti tomu nevinnost Sněhurky je tak důvěryhodná jako volební sliby českých politiků. Stojí za shlédnutí :)

  • 70%
   0
   0
   20. 8. 2016
   supermozek (192 bodů)

   Nemám toho moc, co bych k tomuhle filmu napsala, protože z drtivé části ve mně nevzbuzoval žádné emoce. Snad jen ke konci, který byl hezký až dojemný, ale hodně předvídatelný. Je to klasická pohádka s fantastickými prvky, které jsou vážně povedené, kde se jako v každé pohádce řeší boj dobra se zlem a jak to vždycky bývá, dobro zvítězí. Ale na rovinu, čekala jsem něco lepšího, takže nehodnotím více.

  • 70%
   0
   0
   14. 4. 2016
   pisatel (113 bodů)

   Klasická pohádka v moderním hávu plná digitálních efektů. Musím přiznat, že nejsem moc fanouškem hesla "film má dělat kvalitní pc", ale tady nemám k vizuální stránce téměř žádnou námitku. Navíc celý příběh je laděn do temnějšího stylu což oceňuji, stejně jako výskyt krásné Charlize s Kristen.

  • 0
   0
   13. 4. 2014
   lucie-hozlarova (93 bodů)

   WOU nejlepší film =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • 75%
   0
   0
   20. 1. 2015
   vexx (85 bodů)

   akční zpracování celosvětově známé pohádky o Sněhurce

  1 2 dalsi posledni
  72 62 ?
  • Drixis 60%
  • PRINC180 70%
  • Agerita 85%
  • Chimpanzee21 70%
  • Frankiena 65%
  • michal-tobin-tobiska 75%
  • Pete69 80%
  • jan-brejska 100%
  • eliska-kopecka 100%
  • jarv 70%
  všechna hodnocení (221)
  jak hlasovat?

  V žebříčcích uživatelů

  21. místo z 43 v žebříčku uživatele wop

  „Kristen Stewart na mě sice působí spíše jako protivná sestra, než jako dívka v této zemi nejkrásnější, ale Charlize Theron, Chris Hemsworth a odvážná produkce...”

  6. místo z 11 v žebříčku uživatele RedDragon
  2. místo z 10 v žebříčku uživatele Krissy
  2. místo z 8 v žebříčku uživatele kapi128
  2. místo z 8 v žebříčku uživatele kapi128
  3. místo z 14 v žebříčku uživatele novotna.bohumila
  15. místo z 24 v žebříčku uživatele Blako
  18. místo z 38 v žebříčku uživatele Venom81
  18. místo z 38 v žebříčku uživatele Venom81
  25. místo z 32 v žebříčku uživatele RedDragon
  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: