Česká republika Česká republika
56 minut

Žánry

:
Akční, Drama, Krimi, Thriller

Obsah

:
Detektiv Kuneš má zase jednou problém. Zmlátí přítele své bývalé ženy a hrozí mu odchod od policie. Vysoce postavená nadřízená má pro něj ale řešení – více »« méně

Režie

:
Jan Pachl

Scénář

:
Jan Pachl

Herci

:
Hynek Čermák Alexej Pyško Lukáš Příkazský Lucie Žáčková Jan Dolanský ...
Jste na stránce seriálu Rapl. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Rapl myslíte! K 2. červnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26289 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  2
  1
  24. 9. 2016
  Sheldon (15876 bodů)

  Hodně dobrá česká kriminálka, která sice opět vychází z Pachlovy fascinace severskými thrillery, ale plagiát to samozřejmě a naštěstí není. Major Kuneš v podání Hynka Čermáka je na české poměry netypický policajt, který ale rozhodně není žádný otrapa a vynikající je také pan Pyško, opět poněkud pošuk Jan Dolanský nebo velký objev série Lukáš Příkazský. Co nadstandardní show poněkud podráží nohy je tak o 10 minut delší stopáž, která by se dala určitě vystřihnout.

  II. série - Tak tady to šlo hodně dolů. Velká škoda. Po celém prvním díle a úvodu druhé vzdávám. Slabota.

 • 65%
  1
  0
  20. 1. 2019
  Pete69 (11544 bodů)

  První série příběhů velmi slušná, druhá řada mě ale posadila zpátky na zem.. nové díly jsou jen obtížně koukatelné. v Průměru stále ještě 65%, ale kvalita půjde pravděpodobně ještě o něco dolů. Hynek Čermák je pro roli rapla dobrá volba, ale scénář už prostě pokulhává...

 • 10%
  0
  2
  8. 9. 2018
  Pas (6204 bodů)

  Očekávání bylo malé a realita ještě krušnější...Žadný krušnohorský western ani mrazivý seriálový thriller se nekonal a tak oficiální popiska , která tuto sérii avizuje je bludařina stejně jako obsah tří dílů které jsem shlédnul a dále v tom nehodlám pokračovat.Jan Pachl a jeho parta žije evidentně v jiné realitě a nebo, zadání producenta bylo nad jejich síly. Je fajn, že se díváme i jiné příběhy než z Prahy nebo Brna , ovšem obsahově to je ubohé. Snaha vytvořit samorostlého detektiva který si dodává na image tím, že moc nemluví ,zato skoro do všeho vidí není nová , zpracování je však fádní až tuctové.Nastěhovat se po příjezdu do nějaké chatrče a nechat volně ležet spis vraždy na stole ,což je hlavní poslání tohoto "kriminalisty" je už od začátku nevěrohdné.První díl popisuje tamní drogovou scénu jak z omalovánek z dětského časopisu Ohníček.Pachatel je naprostý idiot který ani netuší jaký rozdíl mezi vodní nádrží a bažinou.V druhém příběhu zase sledujeme naivní snahu o mystery rovinu zasazenou do kostela ..Třetí a pro mě poslední kapka do poháru který tím přetekl byl díl s fotopastí, hrůza!!! Obsahově je ten seriál zoufalý až děs.Policajti se mohli jmenovat: Náhoda, Všeuměl , Ukrutný , Přitroublý a své případy mohli "řešit" někde v kůlně u šnapsu.Další snaha ČT utratit peníze koncesionářů v cyklu novodobých bakalářských povídek bez ladu a skladu s kriminálním podtextem.Jednání postav naprosto stupidní, fakt bych chtěl vidět kreténa který zažaluje PČR (postavu hraje Majer) běhá po schodech policejního prezidia a pak se vezme berle.SIC! Méně je mnohdy více a pokud by se tohle srazilo do 90. minut s kontinuálním hledáním pachatele starší vraždy, pak snad...tohle je však brutální selanka a výplach mozku místo dramatických příběhu z pohraničí.

 • 85%
  2
  0
  14. 12. 2016
  p.a.douch (4825 bodů)

  První řada tohoto seriálu je doopravdy dobrá. Co však tomuto seriálu vytýkám je postava parťáka hlavního hrdiny. Škoda že to nebyl Pavel Řezníček, ten by byl patrně rovnocennější partnerem. Takhle to vypadá jako box Klička s Konečným. Další čeho lituji je to, že hlavního mafiána nehrál Predrag Bjelac (nic výrazného proti Ivo Trajkovi nemám, ale Bjelac je démon). Jinak případy zajímavé, řešení uvěřitelné. Celkově tenhle serál vřele doporučuju a těším se na druhou řadu.

  • Žáčková, Sandeva, Čermák, Pyško, Dolanský, Jeřábek, Etzler, Vyorálek
  • 85%
   0
   1
   5. 12. 2016
   siginho (615 bodů)

   Škoda těch posledních dílů.Začátek skvělý. Postupně to upadalo a bylo to jednoduché , snad i pro děcka. Trochu obtížnější zápletka by neškodila. Ale jinak moc dobré !

   • Čermák
   • Hynek Čermák
   • ještě jednou Hynek Čermák, jinak bych dal tak 40%
   • 90%
    0
    0
    14. 5. 2019
    Kick077 (594 bodů)

    Z mého pohledu jedna z nejpovedenějších kriminálek, která byla u nás vytvořená. Už Cirkus Bukowski se mi dost líbil a major Kuneš si skutečně zasloužil vlastní seriál. Líbilo se mi jak nenásilně to působilo. Hynek Čermák je v roli prostě perfektní a ostatní jeho postavu skvěle doplňují.

   • 85%
    0
    0
    17. 12. 2016
    barborasalome (509 bodů)

    Po Případech 1. oddělení konečně dobrý český krimiseriál. Jsem ráda, že tam hrál pan Pyško,který jinak moc velkých příležitostí v seriálu či ve filmu nezískává. Hynek Čermák předvedl parádní výkon.

   • 80%
    0
    0
    25. 11. 2016
    koudel (318 bodů)

    Nehledě na pomluvy, které doprovázely tento televizní seriál (samozřejmě od odborných kritiků), jsem byl s náměty i se zpracováním kriminálních příběhů velmi spokojen. I když děj je místy předvídatelný, tak dobré provedení toto plně vyvažuje. Jenom bych rád věřil, že mezi policisty není tolik lumpů :).

   • 100%
    0
    0
    11. 3. 2018
    kráska102 (17 bodů)

    • Jako vždy skvělý Hynek Čermák skvělá česká kriminálka.
    78 75 ?
    jak hlasovat?
    • Pyrkh86 90%
    • mims 100%
    • Meky 70%
    • Redy z Jedas 75%
    • red13 40%
    • iva-achernar 100%
    • Kick077 90%
    • Krupe 80%
    • loudaxxx 75%
    • Sheldon 70%
    všechna hodnocení (43)

    V žebříčcích uživatelů

    25. místo z 25 v žebříčku uživatele shark white
    35. místo z 39 v žebříčku uživatele Had
    110. místo z 133 v žebříčku uživatele Psisko59