Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
hansvonalt
Hans
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
590
Od nejnovějších
Warcraft: První střet
(2016)
3. 6. 2017
6.5
Captain America: Občanská válka
(2016)
2. 6. 2017
7
Grimsby
(2016)
30. 5. 2017
1
Ave, Caesar!
(2016)
30. 5. 2017
10
Deadpool
(2016)
28. 5. 2017
5
Lída Baarová
(2016)
28. 5. 2017
4
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
28. 5. 2017
9
Osm hrozných
(2015)
28. 5. 2017
10
Nedotknutelní
(2011)
23. 8. 2016
9.5
Kobry a užovky
(2015)
23. 8. 2016
9.5
Brubaker
(1980)
23. 8. 2016
9
Nebezpečná metoda
(2011)
23. 8. 2016
8
Stroj
(2013)
23. 8. 2016
6.5
Nesmrtelný
(2015)
23. 8. 2016
6.5
Kurs sebeovládání
(2003)
23. 8. 2016
6.5
Sex Tape
(2014)
23. 8. 2016
4.5
Nebezpečné pokušení
(2015)
23. 8. 2016
5
Četa
(1986)
23. 8. 2016
9.5
Pelíšky
(1999)
19. 8. 2016
8.5
Temný rytíř
(2008)
15. 8. 2016
8
Tichá bolest
(1990)
11. 7. 2016
8
Vegas Baby
(2006)
10. 7. 2016
0
Hop
(2011)
2. 6. 2016
1
Enderova hra
(2013)
2. 6. 2016
4.5
Ten kluk
(2007)
29. 5. 2016
7.5
Trainspotting
(1996)
29. 5. 2016
9
Trable v ráji
(2009)
29. 5. 2016
3
Funny Games USA
(2007)
14. 5. 2016
9.5
Amores perros - Láska je kurva
(2000)
14. 5. 2016
9
Birdman
(2014)
14. 5. 2016
9.5
Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
(2013)
11. 5. 2016
9
Pan
(2015)
16. 4. 2016
7
V zajetí rychlosti
(2005)
14. 4. 2016
9
Město bohů
(2002)
16. 3. 2016
8.5
V kůži Johna Malkoviche
(1999)
16. 3. 2016
9
Avengers
(2012)
18. 2. 2016
7
Elitní zabijáci
(2011)
30. 1. 2016
8.5
Focus
(2015)
30. 1. 2016
6
Strings
(2004)
29. 1. 2016
5.5
Dokonalý svědek s.r.o.
(2015)
29. 1. 2016
3
Načíst další
1
3
4
5
15