Killer Elite (USA)
USA USA
Austrálie Austrálie
100 minut

Žánry

:
Akční, Krimi, Thriller
Motto: Nejlepší přežije

Obsah

:
Ti nejlepší nájemní zabijáci proti příslušníkům elitní vojenské jednotky. Thriller Garyho McKendryho slibuje výjimečný zážitek. Vznikl podle více »« méně

Režie

:
Gary McKendry

Scénář

:
Ranulph Fiennes Gary McKendry Matt Sherring

Herci

:
Jason Statham Robert De Niro Clive Owen Yvonne Strahovski Dominic Purcell ...
Premiéra: 6. 10. 2011
Distributor: Bontonfilm
Přístupnost: MP-15

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  9. 5. 2016
  martin-mickey-stusak (10542 bodů)

  Nezvyklá trojka Jason Statham, Clive Owen a Robert De Niro tu rozehrává zabijácké divadlo, které po akční stránce pobaví, ale dějově trochu zklame. Několik nelogických situací mate a některé konverzační scény nudí. Akční scény jsou adrenalinové a plné energie. Snímek po této stránce nijak nepřekvapí. Možná by to chtělo trochu zkrátit, aby si to lépe drželo rytmus a atmosféru. Těžko říci co. Dialogové scény, aby byl snímek více akčnější, anebo scény akční, aby byl výsledek více dramatičtější? Tak či onak, Jason Statham je tu přesně takový, jaký je znám, Clive Owen překvapuje knírem a Robert De Niro dokazuje, že na to pořád má. Přesto celkově k dokonalosti zaostává. I tak se nejedná o špatný film. Pokud se nebude u toho moc přemýšlet, filmový zážitek zanechá.

 • 75%
  0
  0
  18. 12. 2015
  Sheldon (9854 bodů)

  Elitní zabijáci nejsou mezníkem v dějinách akčního filmu, ale je to velmi slušná oddechovka, u které se nebudete nudit a občas si vzpomenete na starší klasické žánrové bomby, kterým režisér vzdává hold. Díky tržbám se pokračování zřejmě nedočkáme, ale nový film režiséra McKendryho si rozhodně nenechám ujít, protože si myslím, že má slušně našlápnuto do oblasti nadprůměru.

 • 70%
  0
  0
  4. 8. 2017
  Danny F. (4707 bodů)

  Celkem solidní pokoukání plné dobré akce a s dobrým dějem. No jestli podle skutečnosti tohle natočili, nevím, ale určitě to upravili podle sebe.

 • 55%
  0
  0
  28. 9. 2011
  Tom Hardy (3925 bodů)

  Slušná dobovka, ale špatná stathamovka. Tvůrci si zde očividně nedokázali ujasnit, jestli točí historickou kapitolu, béčkový akčňák, nebo britskou stalou školu. A kompromis nefunguje. Nic tu není dotaženo do konce, přičemž scénář i režie jsou na hraně snesitelného průměru. Nevíme, proč jsou zvolení zabijáci esy v oboru, není tu žádná památná akce. Netušíme, proč je to celé vlastně tak komplikované (bylo vážně nutné Huntera uvěznit, namísto toho, aby agentura čistě dodala náhradu?). Zkrátka nedotažený patvar, který mě příjemně překvapil jen ve dvou bodech: De Niro na to pořád má a Dominic Purcell je výrazně snesitelnější, když nahodí absurdní kotlety a přízvuk.

 • 60%
  0
  0
  27. 9. 2012
  TARANTlNO (3303 bodů)

  De Nirovy samopal v ruce pořád sluší !.Stathamovy ty rádoby "akční výrazy" moc nevěřím (možná to tak Megan Fox má ráda..no..kdyby mě v postýlce řekla at' je dělám rozhodně neodmítnu :)).Owen je průměrný a režie G.McKendryho velmi svěží,akčně prošpikovaná nálož,která je ale zároveň nudná.Velký mínus je dabing.Přes rozpačité dojmy - McKendryho dobrý akční debut.

 • 60%
  0
  0
  11. 4. 2016
  pitryx (344 bodů)

  Naprosto zbytečné retrospektivy s Ann. Zbytečně moc postav. Zbytečně dlouhé. To je asi tak vše co se dá snímku vytknout, jinak je to pravý akčňák hemžící se nesmrtelnými agenty s železnou kostrou a plechovou hubou. Zábava zaručena. Mozek vypnout.

 • 90%
  0
  0
  27. 3. 2016
  bonduelka (212 bodů)

  Tenhle film mě opravdu dostal. Čekal jsem bezduchou střílečku se nulovým příběhem, ale opravdu to stálo za shlédnutí.
  Dějové zlomy a překvapení, výborné herecké výkony, kterým se dalo věřit a žádné zpackané scény. Předlohu neznám, ale i ta by asi stála za přečtení, když podle ní vznikl takovýto film. Neříkám, že film přinesl do kinematografie něco převratného, ale fakt si jej nedejte ujít.

62 51 ?
 • Danny F. 70%
 • jarv 70%
 • Brenan88 60%
 • Riverdon 60%
 • Tino 90%
 • JanTung 60%
 • RoCo 50%
 • shark white 65%
 • martin-mickey-stusak 80%
 • pitryx 60%
všechna hodnocení (83)
jak hlasovat?

V žebříčcích uživatelů

12. místo z 142 v žebříčku uživatele vladimir-lada-but
183. místo z 208 v žebříčku uživatele kellys2
217. místo z 268 v žebříčku uživatele DiegoK
Sdílet tuto stránku:

Partneři: