Hail, Caesar! (USA)
Velká Británie Velká Británie
USA USA
106 minut

Žánry

:
Drama, Komedie, Mysteriozní, Muzikál, Film o filmu, Retro
Motto: Ticho, prosím! Unášíme.

Obsah

:
Někteří lidé mají úžasnou schopnost vyřešit i ten největší problém. Prototypem takového člověka je Eddie Mannix, jehož polem působnosti jsou hollywoodská více »« méně

Režie

:
Ethan Coen Joel Coen

Scénář

:
Joel Coen Ethan Coen

Herci

:
Josh Brolin George Clooney Alden Ehrenreich Ralph Fiennes Scarlett Johansson ...
Premiéra: 3. 3. 2016
Distributor: CinemArt
Jste na stránce filmu Ave, Caesar!. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Ave, Caesar! myslíte! K 12. červnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27663 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 45%
  1
  0
  9. 8. 2017
  Brenan88 (43102 bodů)

  Zvláštní Coenovský mix,který jen silou vůle držel pohromadě. Ve snímku se toho proklatě málo děje,ale místo toho se dost mluví a většina těchto řečí vyznívá na prázdno a nedokáží zaujmout. Pro mne jeden z nejnudnějších filmů,které jsem za poslední dobu viděl.

 • 100%
  0
  0
  10. 3. 2016
  Sheldon (15962 bodů)

  Ave, Caesar! je filmový guláš v tom nejlepším slova smyslu. Ten film nemá děj ani něco, čemu by se mohlo říkat vývoj charakterů. A vadí to? Ale jistě, že ne. Ale tohle si mohou dovolit jen ti nejlepší nebo blázni. A Coenové naštěstí pro diváka patří do té první skupiny. Tenhle film vřele doporučuji všem, kteří milují klasické filmy a rádi si čtou o filmové historii.

 • 65%
  0
  0
  26. 5. 2016
  lamps (14710 bodů)

  Nejslabší Coeny bych stále hledal jinde, ale Ave, Caesar! smrdí nevyužitým potenciálem ze všech jejich podprahových kousků zdaleka nejvíce. Film s natolik vypilovanými detaily, skvělými herci a flexibilní výpravou, kterou jen podtrhuje nějaký Roger Deakins, by si zkrátka zasloužil ucelenější příběhovou kostru, lépe rozvedený ústřední motiv a rozhodně údernější humor, který je sice mistrně kompenzován mocným ironickým nádechem v každém záběru i dialogu, ale vzhledem k tomu, že má jít v prvé i poslední řadě o komedii, opravdu vtipných chvil na těch dlouhých sto minut moc není. Bratři se snaží parodovat příliš věcí najednou a občas vzniká unylý mišmaš, který se jen těžko hýbe kupředu a nad vodou ho drží skutečně jen všechny přítomné herecké hvězdy - samozřejmě energický Clooney, ale ze všech nejvíc fantastický Josh Brolin, jehož titěrná mimika a sebevědomá elegance opět prozrazují, že z něj vyrostla hollywoodská star první velikosti..

  • Herci
  • Dobovost
  • Trefný výsměch Hollywoodu
  • Nudná klíčová zápletka
  • Dějová rozkouskovanost
 • 50%
  0
  0
  2. 3. 2016
  rkotvald (3156 bodů)

  Ave, Caesar a trochu tápu! Jediné slovo, které mě při konci filmu napadlo byla nekonzistentnost. Námět naprosto skvostný a výprava přímo malebná, ale jen mi to prostě nedrželo pohromadě. Coenovic rochnění se v bizarnostech je nesmírně zábavné a je tu široká paleta vtipných scének, ale nepronikl jsem do toho kolotoče, jak by mělo být hodno. Příběh mi tak trochu unikal a nejsem si jistý, jak snímek uchopit.

 • 15%
  0
  0
  15. 3. 2016
  Pajmen (1196 bodů)

  Mělo to své světlé momenty. Ale že bych to musel vidět dvakrát... Naopak na tenhle film asi dost rychle zapomenu, protože na něm nebylo nic, co by mě zaujalo. Doteď si nejsem jist, jestli to měl být vážný film a nebo jen parodie na Hollywood. Najdete tam oboje. Z hlediska prvního - tedy ty vážné scény, byly nic neříkající a nudné, odnikud nepřicházely, nikam nevedly. Z hlediska vtipných scén už to bylo o něco lepší, ale skutečně jsem se zasmál 3x za celý film (pro ilustraci - kdo by se smál tomu, když producent podesáté vytkne herci, že jeho jméno je Laurentz a ne Lawrence, které se navíc vyslovuje stejně) a ne jeden divák odešel z kina už v polovině filmu.

 • 80%
  0
  0
  16. 3. 2016
  salisbury (1099 bodů)

  Coenovi se vrhli tématem na filmový průmysl a jejich zvolání Ave, Caesar! má ve své paletě malířských barev co nabídnout. Neřikám, že je to pecka ve velikosti medicinbalu, ale rozhodně nějakou váhu to přeci jen má. Pár skvělých scének se rychle vmáčkne do paměti a herecké výkony jsou nadmíru špicoidní. Škoda jen, že někteří dostávají štěky, které rezonují éterem jen nepatrnou chvilku. Kmnsms je svinstvo, navíc pokud svírá ve svých rudě prokřehlých pařátech Clooneyho, u čehož jsem si opravdu nesmírně polochtal bránici. Pohodový snímek, který neurazí ani bolševikovu nataženou levici.

 • 65%
  0
  0
  16. 3. 2016
  tedoun (878 bodů)

  Jsem původně myslel, že je to film jako scary movie (parodie) ale ani jednu minutu jsem se nezasmál. Upřimně jsem odešel během filmu. Nechápu, že mister filmu jako George Clooney se nechal zaměstnat u braku...

 • 70%
  0
  0
  16. 3. 2016
  Lukreczia (780 bodů)

  Film, který si dělá srandu úplně že všeho: náboženství, kapitalismu, komunismu i filmových hvězdiček :-)

 • 75%
  0
  0
  16. 3. 2016
  EXpenzza (747 bodů)

  Coenovci mrkají na pánbíčkáře, ukazují dlouhý nos hollywoodský mašinérii a hážou laso potenciálnim Tatumovym obdivovatelkám (a, heck, obdivovatelum jakbysmet). Snad poprvé se dá roztříštěnost považovat za regulérně silnou stránku filmu. Je to spíš soubor skečů než cokoliv jinýho (což našemu publiku očividně nevoní), ale já si v rámci možností smlsnul.

 • 60%
  0
  0
  28. 3. 2017
  Sheemas (736 bodů)

  Velmi stylový kousek Ceonových, představující éru filmografie 50. let, tedy především béčkových westernů a naivních milostných příběhů. Film stojí na velmi kvalitních hercích, ale příběh je jednoduše podivný. Film si dělá srandu sám ze sebe, z náboženství i z herců samotných, ale nejedná se o čistou komedii. Ve výsledku drží poměrně slušně pohromadě, ale určitě není určený široké obecenstvu, ne každého bude bavit.

 • 45%
  0
  0
  3. 3. 2016
  CrypzzXD (573 bodů)

   • dlouhá stopáž
   • nezajímavé postavy
   • nezajímavý děj
  • 80%
   0
   0
   23. 5. 2016
   michal-bernard (565 bodů)

   Nuda? Rozhodně ne. Jen to zřejmě není pro každého. Ale i tak nechápu, že bylo v Plzni na předpremiéře celkem 5 lidí je celkem ostuda. Já jsem si to však nemohl nechat ujít a jsem naprosto spokojen. Je zde celá řada vtipných scén, při kterých se bude smát úplně každý. Pak zde byli dvě sice zajímavé, ale zbytečně dlouhé scény (Scarlett Johanson s akvabelama a Tatum s námořníky). Zajímavé je, že zde nikdo nezemřel, pokud jsem si toho teda nevšiml, což je nevídané. Opět skvělá hudba od Cartera Burwella dala filmu dramatičnost ve správných chvíli. Opravdu výborný je herecké obsazení, které musí uspokojit každého. Jen je škoda, že Finnes nedostal více prostoru, protože byl skvělý i na té chvíli. Rozhodně doporučuji zajít na nové Coeny do kina... 80%.

  • 75%
   0
   0
   2. 3. 2016
   machetetete (464 bodů)

   Zábavná mozaika ze zákulisí továrny na sny. Stepující Tatum v námořnickém oblečku, scény s Hobiem (špageta jako laso byla top) nebo třeba novinářky dvojčata, to všechno sice netvoří žádný převratný příběh, ale minimálně vám vykouzlí úsměv na tváři. A mně to stačilo.

  • 30%
   0
   0
   4. 3. 2016
   Mr.T (246 bodů)

   Fantasmagorický příběh, který nabízel slušný potenciál, už kvůli hercům. Bohužel vás tento film utvrdí ve 2 věcech. Že Coenům prostě komedie moc nejdou (čestná výjimka Dude) a kariéra Cloonyho je v posledních pár letech slušně v háji. Najde se pár vtipných okamžiků, ty jsou ale zašlapány do země tunou nevtipných nudných keců o komunismu a cigaretách. Nic na tom nezmění ani herci, z nichž někteří si to hodně dávají (Frances, Ralph, Brolin). Celkově ale slabé, bohužel.

  • 55%
   0
   0
   1. 9. 2016
   veronika-novotna (67 bodů)

   Asi největším tahákem je pro tento snímek obsazení George Clooneyho, který ale evidentně hrál podobnou roli poprvé. Za mě to nebyl "film roku", ale spíš oddechovka, od které není třeba čekat žádný duchaplný děj. Někdy by mohl mít děj trochu rychlejší spád.

  62 68 ?
  jak hlasovat?
  • Scintilla 70%
  • Blackhand47XD 75%
  • ballrog 65%
  • Kim6 70%
  • leafroller 80%
  • Had 75%
  • Mondyes 100%
  • monika-tomas-somanovavasarab 100%
  • Frankiena 55%
  • headhunter 35%
  všechna hodnocení (68)