Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
psico
Lubomír Dedecius
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
442
Od nejnovějších
Westworld
(2016)
26. 1. 2017
9
Warcraft: První střet
(2016)
16. 6. 2016
9
Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část
(2014)
20. 2. 2015
7.5
Marco Polo
(2014)
31. 12. 2014
8.5
Já, padouch
(2010)
31. 12. 2014
9
Equalizer
(2014)
31. 12. 2014
8
Falešní poldové
(2014)
31. 12. 2014
8
Alenka v říši divů
(2010)
19. 12. 2014
8.5
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
17. 12. 2014
8.5
Železná srdce
(2014)
10. 12. 2014
9.5
Hercules
(2014)
23. 10. 2014
5
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
23. 10. 2014
7.5
Země bez zákona
(2012)
23. 10. 2014
9
Zloba - Královna černé magie
(2014)
23. 10. 2014
8
Walter Mitty a jeho tajný život
(2013)
23. 10. 2014
6.5
Příběh kmotra
(2013)
23. 10. 2014
7
Dovolená za trest
(2014)
23. 10. 2014
9
V zajetí démonů
(2013)
23. 10. 2014
8
Chraň nás od zlého
(2014)
23. 10. 2014
8
Na hraně zítřka
(2014)
23. 10. 2014
9.5
Jak vycvičit draka 2
(2014)
23. 10. 2014
8.5
Herkules: Zrození legendy
(2014)
23. 10. 2014
3.5
Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý
(2014)
23. 10. 2014
4
Rohy
(2013)
23. 10. 2014
7.5
Godzilla
(2014)
23. 10. 2014
4.5
Transformers: Zánik
(2014)
23. 10. 2014
8
Drákula: Neznámá legenda
(2014)
23. 10. 2014
8
Zlomysl
(1995)
4. 10. 2014
9
Velká oříšková loupež
(2014)
4. 10. 2014
7
Labyrint: Útěk
(2014)
4. 10. 2014
7.5
Poslední vládce větru
(2010)
30. 8. 2014
4.5
Grimm
(2011)
11. 8. 2014
8
A-Team
(2010)
8. 8. 2014
8.5
Pařba v Bangkoku
(2011)
8. 8. 2014
5.5
Hněv Titánů
(2012)
8. 8. 2014
7
96 hodin: Odplata
(2012)
8. 8. 2014
7
NON-STOP
(2014)
8. 8. 2014
9
Mezi vlky
(2011)
8. 8. 2014
8
Očista: Anarchie
(2014)
8. 8. 2014
8.5
Očista
(2013)
8. 8. 2014
8
Načíst další
1
6
7
8
12