Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Radeg
Radoslav Outrata
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
80
Od nejnovějších
Pýcha a předsudek
(2005)
26. 1. 2024
10
Casino Royale
(2006)
27. 12. 2023
10
Quantum of Solace
(2008)
27. 12. 2023
8
Nevědomí
(2013)
27. 12. 2023
8
Na hraně zítřka
(2014)
27. 12. 2023
10
Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část
(2015)
23. 12. 2023
8
Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část
(2014)
23. 12. 2023
8
Hunger Games: Vražedná pomsta
(2013)
23. 12. 2023
8
Hunger Games
(2012)
23. 12. 2023
9
Rocky IV
(1985)
23. 12. 2023
9
Rocky II
(1979)
23. 12. 2023
9
Rocky
(1976)
23. 12. 2023
8
Kriminál
(1989)
23. 12. 2023
9
Cliffhanger
(1993)
23. 12. 2023
8
Demolition Man
(1993)
23. 12. 2023
8
Soudce Dredd
(1995)
23. 12. 2023
6
Denní světlo
(1996)
23. 12. 2023
7
Expendables: Postradatelní
(2010)
23. 12. 2023
9
Expendables: Postradatelní 2
(2012)
23. 12. 2023
9
Plán útěku
(2013)
23. 12. 2023
9
Expendables: Postradatelní 3
(2014)
23. 12. 2023
7
Barbar Conan
(1982)
23. 12. 2023
10
Komando
(1985)
23. 12. 2023
8
Predátor
(1987)
23. 12. 2023
10
Total Recall
(1990)
23. 12. 2023
10
Pravdivé lži
(1994)
23. 12. 2023
8
Likvidátor
(1996)
23. 12. 2023
7
Konečná
(2013)
23. 12. 2023
8
Terminator Genisys
(2015)
23. 12. 2023
8
Terminátor: Temný osud
(2019)
23. 12. 2023
7
300: Bitva u Thermopyl
(2006)
23. 12. 2023
10
Sucker Punch
(2011)
23. 12. 2023
8
Armáda mrtvých
(2021)
23. 12. 2023
7
Úsvit mrtvých
(2004)
23. 12. 2023
8
Blade 2
(2002)
21. 12. 2023
7
Blade
(1998)
21. 12. 2023
8
Wednesday
(2022)
21. 12. 2023
8
Silo
(2023)
18. 12. 2023
9
Alice in Borderland
(2020)
17. 12. 2023
10
Appleseed Alpha
(2014)
17. 12. 2023
9
1
2