Wednesday (USA)
USA USA
60 minut

Žánry

:
Fantasy, Horor, Komedie, Rodinný, Komiksový, Série/Franchise

Obsah

:
Hrdinkou seriálu je Wednesday Addamsová, která právě dorazila na internátní školu Nevermore Academy hluboko v Nové Anglii. Wednesday se tu bude muset snažit více »« méně

Režie

:
Tim Burton James Marshall Gandja Monteiro

Scénář

:
Charles Addams Alfred Gough Miles Millar Kayla Alpert April Blair Matt Lambert

Herci

:
Jenna Ortega Gwendoline Christie Riki Lindhome Jamie McShane Hunter Doohan ...
Distributor: Netflix
Jste na stránce seriálu Wednesday. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Wednesday myslíte! K 1. únoru 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28308 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Wednesday


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  1
  0
  29. 11. 2022
  p.a.douch (5951 bodů)

  Mám velmi rád filmy o této šílené rodince, hlavně kvůli výkonům Raula Julii. Tady jsem se poněkud obával, ale nakonec byl tento seriál pro mě příjemným překvapením. Burton mi připadal v posledních filmech unaven, ale tady to zvládl s grácií. Je vidět, že Adamsovi jsou jeho srdeční záležitost. Jenna Ortega vláčela seriál na hrbu, dalo jí to zabrat, ale taky to dala. Svět načrtnut celkem dobře. Jestli bude druhá řada, tak to bude potřebovat velmi schopného scénáristu. Já si seriál užil a bavil mě velmi.

 • 100%
  0
  0
  11. 1. 2023
  avenis (3469 bodů)

  K novému modernímu úhlu pohledu na Addams family mám jednu jedinou výhradu. A tou je Catherine Zeta-Jones, protože to není Morticia. Prostě tam není TO kouzlo, které měla Anjelica Huston. Všechny ostatní postavy jsou pro mě dostatečně věrohodné, obzvlášť Jenna Ortega, jejíž ledově pronášené a trefné odpovědi mě umrtvují. :)
  Celý seriál je velmi zábavný a lehce napínavý, ale především krásně a zřetelně nabízí možnost, aby dospělý divák porozuměl svému potomkovi, který se mu až dosud jevil jako "nějaký divný...".

 • 85%
  0
  0
  27. 1. 2023
  kknk2 (2445 bodů)

  Seriál Wednesday dosáhl okamžitého úspěchu oprávněně – každý díl má ucelenou formu, svou vlastní zápletku, význam pro hlavní pointu, a tak není čas na balast. Možná jen závěr působí překombinovaně. Jinak nápad super, Burton a spol. přišli s vlastní verzí klasické monster-školy a vynikajícím humorem.

 • 100%
  0
  0
  16. 12. 2022
  mašíinka tomáš (6 bodů)

  velice dobrý film velice doporučuji je hodně o přemýšlení proč nějaké situace nastaly a proč nějaké ne velice mně zaujala rodina wednesday třeba návnady na ryby
  nebo třeba povaha wednesday a také mýsto kde byla škola postavena a proč ji ten člověk postavyl a také tam bylo velké pouto s klukem z kavárn.

 • 80%
  0
  0
  29. 11. 2022
  daniela08 (6 bodů)

  Wednesday, nová Burtonova hrdinka.
  Wednesday je problematická a morbidní dcera z Addamsovy rodiny. Po veškerých problémech přechází na novou školu Nevermore, tato škola je specifická tím, že se v ní nacházejí upíři, sirény, vlkodlaci a všechny možné nadpřirozené bytosti, které jsou vyřazeny z běžné společnosti.
  Seriál je dílem autora Tima Burtona (Mrtvá nevěsta), a díky tomu je jako vždy temný, zajímavý, napínavý a plný záhad.
  Wednesday se dostala na školu zrovna ve chvíli kdy se v místních lesích objevují velmi zohavené mrtvoly a díky jejím velmi rozvinutým detektivním schopnostem se rovnou pouští do řešení záhadného případu.
  Doporučila bych tento seriál shlédnout už jen kvůli skvělému hereckému výkonu Jenny Ortegy.
  V seriálu se setkáváme s láskou, nenávistí, násilím, krutostí i přátelstvím.

Hodnocení a recenze Wednesday

85 60 ?
jak hlasovat?
 • kknk2 85%
 • Volpe 70%
 • Dootys 80%
 • Brenan88 85%
 • avenis 100%
 • Reacherjack2016 80%
 • aquiver 90%
 • Ladaxxx 80%
 • mašíinka tomáš 100%
 • puposlav 85%
všechna hodnocení (17)