Profilový obrázek

p.a.douch

Jan Douša
8 322
30. TopUživatel

Mám rád akci, westerny, komedie, sci-fi. A moje hodnocení a názory jsou subjektivní.

Ústecký, Děčín, Česká republika  Avatar: Legenda o Aangovi
  Avatar: Legenda o Aangovi (2024)
  9
  Takže Netflix vždycky několik měsíců vypouští na obrazovky neuvěřitelný hovadiny (např.: Africké královny, Red Notice či Rebel Moon) a pak se mi trefí do vkusu (One Piece, Denní směna, Sandman). Tenhle seriál patří do ranku těch tref. Původní animovaný seriál si moc nepamatuju, ale tohle dílko se mi líbilo. Pěkně uběhlo, osudy postav mě zaujaly a doopravdy doufám v další řadu. Takže jo, pro mě více než dostačující seriál a vřele ho doporučuji.
  Dycky Sunderland
  Dycky Sunderland (2018)
  9
  Jsem moc rád za třetí řadu. Seriál ukazuje sepětí místních s jejich fotbalovým klubem, který má ve městě víc než stoletou tradici. V klubu zůstalo pár tváří z prvních řad. Fandové stále věří a jejich podpora je trvalá. Jen škoda, že třetí řada má jen tři díly a čekalo se na ní tak dlouho. Doufám v pokračování.
  Plane
  Plane (2023)
  7
  Klasický Butlerův hrdina a jeho dobrodružství. Jen se mi zdá, že s přibývajícím věkem dostává na budku čím dál víc. Tenhle film je hodně silná sedmička. Film se s tím nemaže a slušně to odsýpá. Casting dobrý, herci odvedli slušnou práci. Nenudil jsem se a je vidět že i se střízlivým rozpočtem se dá udělat dobrý akční film. Ne jako ty předražené blbosti od Netflixu.
  Indiana Jones a nástroj osudu
  Indiana Jones a nástroj osudu (2023)
  5
  Tak teda sorry. Jsem hrozně zklamán. Tady ten film mě zkrátka nebavil. Stydím se to napsat, ale někdy jsem se i nudil. Postava Heleny stojí za houby. Duch Indiany Jonese jsem v tomhle filmu nenašel. Mangold to úplně zazdil. Viděl bych to na 40 %, ale z nostalgie a blahým vzpomínkám na předcházející filmy (hlavně první tři) dám 10 % navíc.
  Reservation Dogs
  Reservation Dogs (2021)
  9
  Takže na začátku mi chvíli trvalo přijít místním postavám na chuť a rozumět jim. To potom odeznělo a měl jsem z tohoto seriálu lepší a lepší dojem. Začal jsem se zajímat o osudy místních z rezervace a doopravdy jsem čekal na každý díl a nebyl jsem zklamán. Třetí řada má být podle Sterlina Harja poslední a podle mě je to škoda. No ale zase je to konec na vrcholu. Dobrej seroš a jsem rád, že jsem se na začátku kousl a dokoukal ho.

  Oblíbená díla

  Oblíbení tvůrci

  • Plakát 1
  • Plakát 2
  • Plakát 3
  • Plakát 4
  • Plakát 5+26