The Expendables 3 (USA)
« další názvy »
USA USA
127 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Thriller, Blockbuster, Série/Franchise

Obsah

:
Tým Expendables bude tentokrát čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks s tváří Mela Gibsona stál přímo u jejich zrodu, více »« méně

Režie

:
Patrick Hughes

Scénář

:
Sylvester Stallone Creighton Rothenberger Katrin Benedikt Dave Callaham

Herci

:
Sylvester Stallone Jason Statham Arnold Schwarzenegger Dolph Lundgren Wesley Snipes ...
Premiéra: 14. 8. 2014
Distributor: Bontonfilm
Jste na stránce filmu Expendables: Postradatelní 3. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Expendables: Postradatelní 3 myslíte! K 24. únoru 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27503 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  20. 7. 2017
  Brenan88 (42972 bodů)

  Nebudeme si mazat med kolem pusy a rovnou si přiznejme,že se třetí díl moc nepovedl. Na filmu jde hodně cítit,že už ho Sly nemá pevně v rukou. Občas je až příliš očividné,že do filmu promlouval někdo další což se negativně promítlo do celého snímku. Jako největším zlem však považuji nápad hodit příběh na mladé ucha a starou gardu nechat v pozadí. Vždyť tahle série žije díky těmto legendám a lidé jí právě proto milují.

 • 80%
  0
  0
  17. 7. 2015
  martin-mickey-stusak (22549 bodů)

  Ve třetí velkolepé týmovce se chtěl Sly vymanit ze stereotypu a tak vymyslel nový mladý tým nepostrádající charisma té staré. Jenomže to ale ztratilo původní koncepci tohoto projektu, když naše známé nostalgické tváře hbitě šoupl do pozadí, čímž si vlastně téměř nechal snímek pro sebe. Škoda, neboť takový Wesley Snipes by si určitě zasloužil daleko více prostoru. Antonio Banderas dostal roli podivného pošuka. Ne že by to zahrál špatně, ale zdá se mi to nějak zbytečné. Mel Gibson je pecka. Jeho záporák se snad nezadá s nikým. Ze staré gardy zůstali staří známí, ale zase, takového Jet Lia jsem málem přehlídl. Každým dílem má stále méně a méně prostoru. Kvůli nízké věkové přístupnosti se v akčních scénách ubralo na plynu, což je pro fajnšmekry dozajista zklamání. Legraci ze sebe si však dělají pořád stejnou. Co dodat. Sly to myslel dobře, ale ukázalo se, že to nebyl ten správný tah na branku a tak nám nezbývá než doufat, že nám to snad příště plně vynahradí. Držme mu palce i když popravdě bych se rád už konečně dočkal toho finálového Ramba.

 • 60%
  0
  0
  15. 9. 2017
  Sheldon (15954 bodů)

  Nejslabší díl celé série, která by se mi líbila výrazně více kdyby mi bylo 13 a ne o dvacet víc. Ostatně právě v tom věku jsem žral všechny herce z tohoto filmu. Bohužel pro mě je tohle mlácení prázdný slámy, je to hodně ukecaný a přehnaný. Každopádně Hughes je dobrý režisér a to že tento film není taková pecka není jeho chyba.

 • 45%
  0
  0
  6. 5. 2016
  lamps (14639 bodů)

  Pár minutek po skončení už pořádně nevím, o čem to bylo. Jestli to ale nebude tím, že to nebylo o ničem... :) Ve dvojce mi plesalo srdce nadšením nad tím, že se někdo i dnes umí akčním filmem tak upřímně bavit a přenášet ten zábavný elán i na diváka, trojka je bezduchá řežba bez nadhledu, která se snaží získat příznivce pouze tím, kolik slavných jmen se v ní objeví a udělá ze sebe superstylovou badass ikonu. Nejlepší postava je přitom jednoznačně ta Banderasova, která tu tupou přehlídku béčkové akce a scénáristické recyklace alespoň na chvíli okořenila tolik potřebným, dříve naprosto samozřejmým humorem...

 • 70%
  0
  0
  4. 8. 2017
  Danny F. (11130 bodů)

  Už to není ono. Vtipkování a postrkování je už v tomto filmu samozřejmostí. A ta střelba aniž by někoho trefily, už začíná být nuda.

  • Akce
  • Neohrožená střeba
  • Tempo
 • 55%
  2
  0
  2. 1. 2017
  JosefTomas (6902 bodů)

  Je mi vážně líto, že se tohle stalo, třetí díl to dost zkazil ještě před začátkem. Z eRka se stalo Pg-13 a to vůbec nemluvím o nových "mladých" postavách. Ty vám jsou ukradené už od doby, kdy je poprvé uvidíte, naopak přidání Forda, Banderas i ta malá role Jet Liho a Gibsona pěkně osvěží.

 • 45%
  0
  0
  16. 8. 2016
  squirrelpool (6875 bodů)

  jsem asi nějak mimo. Vůbec totiž nechápu co se na tom komu líbí. Předchozí díly šli, ale tohle je vážně hrůza. No, ale tahle série mi nikdy nesedla. Nějak jsem nikdy nepostřehl tu údajnou nadsázku. Mě to přišlo jako pár akčních hvězd co se snaží vrátit osmdesátá léta. Rozhodně jsem neviděl to jak se to prezentovalo. Měla to být parta akčních hrdinů, důchodců co se nebere vážně, ale místo toho je to Stallone, Statham, + komparz. Tentokrát přidaj mladou partu, jako by chtěli pokračovat ještě s někým jiným a ani tentokrát nikdo z týmu nezemře. A to ani po ráně od Gibsona. Ten jednak hrál z daleka nejlíp a jednak nějak nechápu v čem je horší než Stalloneho postava. Navíc ho postihlo to co chudáky před ním - naprosto nedůstojný souboj plus ho nenechali ani předvést muskulaturu na, který makal, podle jeho slov, aby Sly vypadal dobře, až ho zmasí.

 • 50%
  0
  1
  29. 4. 2018
  SNCIS (6517 bodů)

  "Jak těžké může být zabít deset lidí? Můžete jich aspoň, pár zranit? Jste k ničemu!" Gibson jako bývalý člen postradatelných na opačné straně barikády. Jeho výkon byl ok, ale závěrečná bitka Stallone versus Gibson zklamání. Celkově oproti dvojce je zde akce průměrná. Sly přitáhne do příběhu i omladinu, nicméně nadšený jsem nebyl, ale spíše mi tam překážela. Proč? Možná proto, že to byli nezajímavý herci, kteří ve finále měli minimum prostoru. "Dejte mi práci! Umím jen zabíjet lidi! A dělám to velmi dobře!" Banderas, kterému se po celou dobu filmu nezavřela huba - byl asi jediné plus. Málem bych zapomněl na vrhače nožů Snipese. "Za co tě dostali?" - "Daňové podvody." Ten krásně zapadl do týmu. Jinak to nic nového nepřineslo a ve srovnání s bezchybnou dvojkou je to velké fiasko. "Tváříš se jako pyšnej, dementní taťka." - "To slovo dementní sis mohl odpustit." - "To byl kompliment." - 50%.

 • 70%
  0
  0
  15. 10. 2016
  p.a.douch (5048 bodů)

  Co na to říct? Všeho moc škodí? Starou partu jsem schopný udýchat. Většina nikdy nebyla za shakespearovské bardy, ale mají aspoň charismatu na rozdávání a každý za sebou slušnou kariéru. Mel v roli záporáka perfektní. Ale ty mladý pušky, co to mělo bejt? Film by potřeboval zkrátit o 30 minut (vynechat rádoby filozofické řeči a poučováním + motiv mladší partičky atd.) a byl by na úrovni dvojky (možná i lepší). Akční sekvence samozřejmě přehnané, ale dobré. Velké překvapení ukecaný Banderas a záporák Gibson (i když u toho jsem dobrý výkon čekal). Celkově zklamání, ale neublíží.

  • Banderas, Gibson, Grammer
  • Rouseyová, Lutz, Ortiz, Powell
 • 50%
  2
  0
  14. 8. 2014
  Tom Hardy (5048 bodů)

  Největší nesmysl, jaký lze o Expendables 3 napsat, je to, že jde o další poctu osmdesátým létům, neboť právě tenhle koncept většinu času film (nutno říct, že zcela úmyslně) nabourává. Pryč je přepálená akce plná testosteronu, krve a hlášek. Nadsázka se, až na pár dobře mířených slovních střel, vytratila a ten jediný, kdo trochu připomíná energii předchozích dílů, je přepálený (ale dle mého poměrně zábavný) Antonio Banderas, jehož role byla nejspíš psána na tělo Eddiemu Murphymu. Klasici jsou tentokrát bohužel naprosto nepodstatní. Buď je jejich prostor na hraně camea (Li, Arnie, Crews, Statham), nebo zkrátka nemají jak excelovat. Mladíčci jsou NAPROSTO nezajímaví a to do jednoho a jediný, kdo celkový dojem trochu zachraňuje, je Mel, který má zase minimum prostoru a naprosto nedůstojný finální fight. A Sly poprvé vypadá, že se celé natáčení nevyspal. Není to vyložený průšvih, jen skrz naskrz průměrný akčňák, který upozadil legendy, aby se přiblížil nové generaci. Děkuji, nechci. Expendables vznikli jako připomínka velké akční éry a jejich úspěch dokázal, že pořád ještě žije dost fanoušků, kteří na tuhle partu rádi vyrazí do kin. Trojka se původně zvoleného konceptu vzdává. Nic proti tomu, ať si série žije vesele dál. Ale už není paradoxně pro fanoušky osmdesátek.

 • 50%
  0
  0
  31. 10. 2014
  rkotvald (3156 bodů)

  Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuda. Prozatím nejhorší díl z Expendables, Snipes je cool v prvních 10 minutách, Banderas hraje sotva komickou postavu a jediný Gibson chápe, jak by to mohlo fungovat, jenže sám na to nestačí.

 • 65%
  0
  0
  5. 2. 2016
  Ombak_Penari (2756 bodů)

  Je to už slabší. Ačkoliv herecké obsazení se daří udržovat stále parádní a do filmu navážet další a další slavná jména, už je přeci jen cítit jistá vyčpělost tématu. Skvělý Gibson, Ford a vůbec celá ta stará garda bouchačů už nedokáže zastřít fakt, že akčním filmům tohoto typu je odzvoněno a nadšení z nejdůležitějšího faktu, že všechna ta slavná jména a zapadlí hrdinové se scházejí na jednom dvorku, už začíná pomalu opadat. Mladá krev v týmu expendables naopak není nijak extra zajímavá, pro další díl série úplně zbytečná (všechny stejně zajímají jen ti cool staří naštvaní páprdové) a pasáž filmu kolem jejího verbování totálně nudná a prkenná. Nostalgie není bezedný pramen nekonečného nadšení a tudíž netřeba dalších dílů, nemůže to skončit jinak než postupným úpadkem série...

 • 75%
  0
  1
  27. 11. 2014
  Larrysbride (2069 bodů)

  Že prej díry ve scénáři? No tak to jste si zřejmě měli přesedlat do vedlejšího sálu, jsem si jistá, že tam určitě dávají nějaké hodnotné drama s oscarovým potenciálem... Třetí pokračování Expendables je však další poctou dnes již klasickým akčním snímkům let osmdesátých, na které dnes narazíme už jen těžko. Je to pravá akční pecka se vším, co k ní patří, a sličnou Rondou Rousey jako třešničkou na dortu!

 • 80%
  0
  0
  1. 2. 2015
  Jiřík54 (1452 bodů)

  Velmi dobře natočený akční film, který se nebere vážně, naopak některé situace řeší s humorem. Vedle již známých veličin z předchozích dílů je vynikající Antonio Banderas, který by možná své nepřátele "ukecal" k smrti. Chvílemi jsem se sice divil, jak je možné, že nikdo z Postradatelných neutrpěl žádný velký šrám a lehce proskakuje mezi kulkami stovky vojáků nepřátelské armády, ale vem to čert. Ideální zábava na nedělní odpoledne, kdy není nic kloudného v televizi. A standardní výkony Stalloneho, Stathama, Snipese, Schwarzeneggera a Forda dávají tomuto filmu přeci jenom punc něčeho většího, než běžné akční podívané.

 • 95%
  0
  0
  4. 1. 2015
  Cechulda (1315 bodů)

  Tato celá série rozhodně není pro každého. Diváci, kteří nemají rádi "staré" akční filmy pro jejich, na první pohled, nesmyslné střílení a bitky, by se na tento film neměli dívat. Souhlasím s tím, že některé postavy trochu upadají. Je opravdu škoda, že někteří členové teamu nedostali více prostoru se předvést. Možná za to trochu může i to, že je tam těch hvězd už opravdu hodně. Každý má asi svého oblíbence, na kterého se těšil. Snesl bych klidně další díl.

 • 95%
  0
  0
  9. 12. 2014
  salisbury (1099 bodů)

  Třetí díl Expendables rozpoutal velkou vlnu kritiky, která tento díl rozmetala na cimrcamr. Já jsem v tomto případě shovívavější i film jsem si užil, absence krve mě zrovna netrápila a ani nemusím pořád dokola poslouchat nadávky a sprostá slova, kterých tam dle recenzí ubylo. Jsem rád za naskočení do rozjetého vlaku Banderasem a Snipesem, velké plus série. Mel Gibson byl dokonalý padouch, škoda ho. Jediné co mi hodně vadilo byl nevýrazný mladý team, ale já pevně věřím, že tam byl dán jen proto, abysme ještě víc pochopili jak ten starej team máme rádi.

 • 70%
  0
  0
  4. 2. 2015
  majk123 (884 bodů)

  pěkný ale jedníčka je mnohem lepší

 • 40%
  0
  0
  24. 8. 2014
  tedoun (878 bodů)

  jediné slovo bohužel: kravina!

 • 50%
  0
  0
  19. 2. 2017
  Thompson333 (608 bodů)

  Na tento film jsem se velmi těšil, bohužel moje očekávání se zastavilo, při ohlášení, že film bude v PG13. To byl vztyčený prostředníček pro všechny fanoušky akčního žánru a těchto borců. Bohužel se vše v tomto filmu utopilo. Mel Gibson byl dobrý záporák, který neměl mnoho prostoru a myšlenka s omlazením týmu by mohla vyjít, kdyby mladíci byli Dwayne Johnson, Vin Diesel a další. Tak snad příště.

 • 70%
  0
  0
  1. 8. 2014
  mikewin (569 bodů)

  bohužel jak to chodí, nemá to moc stoupající kvalitu, škoda

 • 70%
  0
  0
  10. 4. 2015
  mkubalikova (313 bodů)

  Čtvrtá hvězda je za Mela Gibsona, už mi chyběl kluk ušatej. Celkově se ale trojka svezla do (verbal doplní). Velká škoda, já tu bandu mám totiž moc ráda.

 • 55%
  0
  0
  11. 2. 2015
  daisyna (279 bodů)

  Čím vyšší číslo v názvu, tím menší legrace.

 • 60%
  0
  0
  11. 2. 2015
  taliz (257 bodů)

  Jako dědkové se tady už berou nějak moc vážně.
  Čím vyšší číslo v názvu, tím menší legrace.
  Jsem zvědavý kam až se tato série vyšplhá.

 • 100%
  0
  0
  29. 12. 2014
  Martinose (252 bodů)

  Tento film mě zaujal ve více směrech,ať už za prvé celkovým rozpočtem na tento film a celkovým obsazením rolí konče.Vcelku nemám co vytknout,byl jsem stejně spokojen jako u shlédnutí prvního a druhého dílu.No snad se brzy dočkáme dalšího pokračování,ale ne nekonečného aby z toho nevznikl seriálový Dallas,jak se říká všeho s mírou a rozumem.Jinak nemám problém tento i díly předešlé shlédnout znova.Doporučuji teda všem pro lehkou zábavu víkendových dní.

 • 90%
  0
  0
  14. 12. 2014
  majky (224 bodů)

  hodně pěkný film antonio banderas to zabil

 • 80%
  0
  0
  2. 12. 2014
  Gledicie (121 bodů)

  80%

  To je už taková klasika, pro kterou mám slabost. Hold starý dobrý páky, na ty nedám dopustit. Děj lepší jak u předešlých částí, nemám co vytknout.

 • 100%
  0
  0
  17. 6. 2014
  ondrej-jelinek (78 bodů)

  hello boys uz se nemuzu dockat na komando se sly a arny ford snipes li .

 • 90%
  0
  0
  26. 6. 2014
  rebrdo (66 bodů)

  Hmmmm už se těším!!! doufám že pánové nezklamou :)je to má velmi oblíbená série filmů herecký výkony jsou prostě vidět ale co mě nejvíc rozsekalo je když přišel Chuck Norris a prohlásil kobra po třech těžký dnech bolestí umřela :D :D :D :D

 • 0
  0
  20. 5. 2014
  radek2 (17 bodů)

  Opravdu nevim co k to mu napsat.hlavne do jakeho zanru ten to film zaradit.zda naprosto super komedie a parodie na vsechny zname filmove hity jako:rambo,osameli vlk atd.nic mene je to film,ktery musi divak brat velmi s nadzaskou a uzit si ty stare chlapky vsuper akcnich scenkach.kdo ma rad ty to herce nemuze byt sklamany.ba naopak.jen aby ten dej nebyl nudny jinak si myslim,ze to bude super.

71 61 ?
jak hlasovat?
 • InJo 70%
 • Reacherjack2016 60%
 • saadia9 100%
 • mims 55%
 • svobidlo 75%
 • Deacon Frost 40%
 • gambit12 50%
 • janeliberte 85%
 • homedo 85%
 • Kim6 65%
všechna hodnocení (186)

V žebříčcích uživatelů

4. místo z 8 v žebříčku uživatele katie-raijin-bosek
18. místo z 32 v žebříčku uživatele RedDragon
54. místo z 60 v žebříčku uživatele konias
78. místo z 311 v žebříčku uživatele homedo
78. místo z 311 v žebříčku uživatele homedo
78. místo z 311 v žebříčku uživatele homedo
483. místo z 565 v žebříčku uživatele rypo
5. místo z 12 v žebříčku uživatele krakenvalo