Sucker Punch: An IMAX 3D Experience (USA, IMAX verze)
USA USA
109 minut

Žánry

:
Akční, Fantasy, Thriller
Motto: Budete nepřipraveni.

Obsah

:
Zavřete oči. Otevřete mysl. Budete nepřipravení. Sucker Punch je epická akční fantasy, která nás zavede do světa živé imaginace mladé dívky, jejíž snový více »« méně

Režie

:
Zack Snyder

Scénář

:
Zack Snyder Steve Shibuya

Herci

:
Emily Browning Abbie Cornish Jena Malone Vanessa Hudgens Jamie Chung ...
Premiéra: 31. 3. 2011
Distributor: Warner
DVD: 3. 8. 2011

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  0
  0
  15. 1. 2018
  Brenan88 (39487 bodů)

  Sucker Punch je přesně ten typ filmu kde vizuální stránka jasně zastínila tu dějovou. Cely film je opravdu velký úlet ve kterém si Snyder plní své vize a nápady. Cele to působí jako šílená videohra, která nemá hranice. Akce je nabušená a hlavní hrdinky sexy, ale to je tak vše.

 • 85%
  0
  0
  29. 7. 2017
  Danny F. (11098 bodů)

  Efektní podívaná ale proč zvolili vstup do ''jiného'' světa prostřednictvím tance? Taky bylo trochu přitaženo za vlasy ty mladé dívenky co vymlátily celou armádu těch špatných. Hudební doprovod v pořádku, ten se povedl. Jinak se mě to dost líbilo a divák nesmí jinak nad ničím přemýšlet. Je to prostě jen relax při sledování.

  • efekty
  • hudba
  • nelogičnosti
 • 100%
  1
  0
  13. 12. 2014
  cerfik (6533 bodů)

  Co tohle jako bylo? Je to jako když se tne žiletkou do živého, ještě to budu chvíli rozdýchávat, protože tohle jsem opravdu ale opravdu ani v nejmenším nečekal. Nevím co si mám o filmu přesně myslet, ale zážitek hluboký. Vážení, kdo napsal, že je to jako se koukat na počítačovou hru, se opravdu moc pozorně nedíval, o těch tom ten film rozhodně není. Původně jsem si říkal, že zkouknu vizuálně našláplou akčňárnu a dám tomu takový ten lehký nadprůměr za vizuál, který Zack Snyder prostě umí, ale vše je jinak. Jedno z největších filmových překvapení, co se musí zkrátka vidět.

 • 75%
  1
  0
  30. 9. 2012
  Standa. (6152 bodů)

  Když hodím logiku za hlavu, tak je to celkem dost zajímavý film. Hlavně po vizuální stránce. K tomu ještě ty nebezpečný mladý holky. Co je ale fakt bomba, je soundtrack k filmu, ten je fakt vynikající. Kvůli němu jsem dal o hvězdu navíc.

 • 75%
  1
  0
  23. 3. 2011
  Tom Hardy (4366 bodů)

  Absolutní šílenost, ve které si Snyder plní dětské sny – má pět holek v minisukních, pistole a katany a nechává je kosit draky, zombie-nácky a ninji. Kdyby se Sucker Punch nesl jen v téhle rovině, fungovalo by to bezvadně. Ale do toho tu ještě máme příběh z blázince/bordelu, kde už to výrazněji drhne (ani tak ne v tempu, jako především v logice). PG13 filmu nijak extrémně neubližuje, i když je dost možné, že za pár nejasností může. Sucker Punch je především údernou filmařskou exhibicí, která vás film bude bavit podle toho, kolik úchylek máte společných s režisérem. Já jich mám dost na 75% (s tím, že bych uvítal druhou projekci pro upřesnění některých scén, případě unrated verzi).

 • 65%
  1
  0
  15. 11. 2013
  saboter (3547 bodů)

  Celkově Synder udělal velkou chybu že film přirovnal k oreginálnímu počátku ale jinak když překousnete celkově celou logiku která ve filmu aspoň trochu měla být a shlednete film hlavně kvůly akci tak se vám film bude aspoň trochu líbyt.Co filmu ale neodpustim je zbabraný a nepochopitelný konec.

 • 75%
  1
  0
  3. 8. 2012
  pantak (3220 bodů)

  Hodně zajímavě natočeno.

 • 90%
  2
  0
  1. 2. 2017
  Tomas_313 (1123 bodů)

  5 sexy akčních hrdinek v ostentativních šatičkách bojuje se zombie, androidy, draky či robotickými samuraji ve zdánlivě primitivním příběhu a v čele celé té popkulturní řežby audiovizuální mistr Zack Snyder a jeho snová obrazotvornost. Hnidopišské kritiky rádoby filozofů a kverulantů horečně namítají tím, že Sucker Punch chvílemi postrádá logiku a nenabízí nic víc než jen efektní bojovou smršť vyhnanou do krajnosti. I kdybych souhlasil, i přesto se jedná o precizně vybroušenou akci s fantastickými scenériemi a choreografií nemálo podobnou Johnu Wickovi, se stejnou úderností a intenzitou. Mimoto zaujme i správně ujetý soundtrack s několika klasikami popového a rockového žánru v novém hábitu, který spolu se Snyderovou ojedinělou schopností každý záběr do syta vychutnat dotváří orgastický počin. Zprvu poněkud jednoduchý příběh se po zamyšlení a analýze stává velmi promyšleným, detailně zpracovaným a ve své hloubce srovnatelným s dalším Snyderovým dílem Strážci. Závěr nabízí nepřeberné množství interpretací a divák se může vytasit s formulací, která by druhého ani nenapadla ( psáno z vlastní zkušenosti ). Na první pohled povrchní mainstreamová zábava, maximálně účelová slast pro zrak a sluch, při podrobnějším ( a opakovaném ) sledování ale vyvstává nový rozměr intelektuální slasti. Snyder zatím nepochopen, o několik uvědomělých kritiků později se ale ze Sucker Punch stane kultovní megahit. 90%

 • 75%
  1
  0
  6. 3. 2015
  Teresie (1102 bodů)

  Nevím co k tomu napsat .... ale ono to vlastně bylo skvělé ....

 • 15%
  0
  0
  21. 5. 2014
  Innuendo (887 bodů)

  Snyder se znovu snaží ohromit počítačovou animací a přestylizovanými scénami, které mu tak jdou. Ovšem jeho snažení ztroskotává na několika faktech. Snaha ždímat emoce vychází úplně naprázdno, příběh ať se jeví sebevíce dojemně nedokáže vtáhnout. Příliš očividné je, že se jedná o prvoplánovou, povrchní zábavu pro pubescentní omladinu. Ale to by mi ani tak nevadilo, problém je, že ani ty akční scény nejsou tak kulervoucí, jak bych si představoval. A vše podtrhuje nesympatická hlavní představitelka s neustále nasazeným pohledem raněné laně. Kdo viděl Watchmen, tak toho Sucker punch prostě uspokojit nemůže. Ale soundtrack vynikající.

 • 75%
  0
  0
  30. 12. 2014
  mr.hack (742 bodů)

  Divný film, který mě dostal těmito věcmi: 1) holky (po tomhle filmu jsem měl chuť ocenit minisukně největším vynálezem 20.století). 2) konec, který Vás nutí o filmu přemýšlet (i po pěti dnech usilovného přemýšlení a několika pivech jsem nepřišel na vysvětlení, se kterým by do sebe zapadlo vše, co se ve filmu dělo). 3) soundtrack (je stejně divný a chytlavý jako celý film). Je pravda, že tento film je tak trochu splácanina všeho možného, ale rozhodně není propadákem a zaslouží si vyšší hodnocení.

 • 0
  0
  27. 7. 2015
  dowmany (75 bodů)

  vydeli ste nekdo tenhle film

 • 20%
  0
  0
  15. 1. 2016
  matyas-hausner (61 bodů)

  velmi slabé...akční scény mi přišly až moc divné

 • 100%
  0
  0
  19. 4. 2011
  pampeliska25 (14 bodů)

  Byla jsem z filmu naprosto mimo! Takové ztvárnění pocitů někoho, kdo byl zneužíván a chce se osvobodit - celkově - jak fyzicky tak vnitřně - podle mě takto nikdo ještě neudělal. Šílené, ale zasahující a fascinující. Myšlenka výborná a poučení - bojovat proti zrůdám se prostě má a musí, jinak to nemá smysl, nikdy se nevzdávat i když jde o život - a o ten jde vždycky.

 • 100%
  0
  1
  2. 4. 2011
  Wyther (12 bodů)

  Tento film je dostdobře zpracovný, krásné dívky,užasné efekty z ruzných her,a ta musika užasně vystižená..podle mého názoru jsem tam našel alespon 5 her , Příbeh o tom jak si pomáhat a najít přátele , take o zradě a pomstě má to můj obdiv i meho kamarada.. muj hlas je 100% ale minimalne asleposn 90% musi získat (tímto filmem bych uvítal kdyby se natočila i "Dvojka" Super Film =))

65 56 ?
jak hlasovat?
 • leafroller 70%
 • Kim6 60%
 • Angelus 80%
 • Jan Hans 30%
 • Blackhand47XD 55%
 • Had 60%
 • BPDbára 95%
 • Špímoňátko 80%
 • katie-raijin-bosek 25%
 • Riverdon 30%
všechna hodnocení (129)

V žebříčcích uživatelů

2. místo z 2 v žebříčku uživatele Wyther
14. místo z 15 v žebříčku uživatele Tomas_313
22. místo z 48 v žebříčku uživatele dino
59. místo z 74 v žebříčku uživatele Kirishima
Sdílet tuto stránku:

Partneři: