Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
wascu
Václav Skulník
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
52
Od nejnovějších
Dárce
(2014)
8. 7. 2015
8
96 hodin: Zúčtování
(2015)
8. 7. 2015
8
Padesát odstínů šedi
(2015)
31. 5. 2015
6.5
Teorie všeho
(2014)
31. 5. 2015
8
Jupiter vychází
(2015)
31. 5. 2015
8.5
Pořád jsem to já
(2014)
31. 5. 2015
8
Hacker
(2015)
31. 5. 2015
8
Pohádkář
(2014)
15. 3. 2015
6.5
Díra u Hanušovic
(2014)
3. 1. 2015
6.5
Chraň nás od zlého
(2014)
3. 1. 2015
7.5
Pojedeme k moři
(2014)
3. 1. 2015
7
Equalizer
(2014)
3. 1. 2015
8
Zmizelá
(2014)
3. 1. 2015
8.5
Strážci Galaxie
(2014)
3. 1. 2015
9.5
Lucy
(2014)
22. 11. 2014
7.5
Všiváci
(2014)
19. 11. 2014
5
Zakázané uvolnění
(2014)
12. 11. 2014
5
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
11. 11. 2014
9
Vetřelec
(1979)
11. 11. 2014
9
Sedm
(1995)
11. 11. 2014
9
Na samotě u lesa
(1976)
11. 11. 2014
9
Vesničko má středisková
(1985)
11. 11. 2014
9.5
Já, robot
(2004)
11. 11. 2014
9.5
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
11. 11. 2014
9
Zelená míle
(1999)
11. 11. 2014
8
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
11. 11. 2014
8.5
Forrest Gump
(1994)
11. 11. 2014
9
Matrix
(1999)
11. 11. 2014
9
Pelíšky
(1999)
11. 11. 2014
9
Vejška
(2014)
11. 11. 2014
7
Fair Play
(2014)
11. 11. 2014
8
Nevědomí
(2013)
23. 8. 2013
9
Smrtonosná past: Opět v akci
(2013)
23. 8. 2013
7
Babovřesky
(2013)
23. 8. 2013
6
Počátek
(2010)
13. 1. 2013
9
Pražákům, těm je hej!
(1991)
13. 1. 2013
8
Kronika
(2012)
12. 1. 2013
7
Žena v černém
(2012)
12. 1. 2013
7
Signál
(2012)
12. 1. 2013
5
Sherlock Holmes: Hra stínů
(2011)
12. 1. 2013
9
1
2