96 hodin: Zúčtování

59%
96 hodin: Zúčtování

Bývalý agent CIA Bryan Mills (Liam Neeson) se naposledy vrací v akčním thrilleru 96 hodin - Zúčtování. Musí dokázat, že byl neprávem obviněn z vraždy své bývalé manželky a ochránit to jediné co mu zbylo. (Bioscop)
Recenze: 96 hodin: Zúčtování

Kinobox.cz
30%

96 hodin: Zúčtování je ve výsledku ubíjející nudou, jíž čas od času pročísne nějaká trefnější hláška, připomínající excelentní jedničku. A ještě je tu vyšetřovatel Forresta Whitakera, jediná myslící postava v plejádě uniformovaných tupců.


kunafix
kunafix
20 042 bodů
4
Kladem je to, že už se to nedrží dějové linie předchozích dílů, takže to nenavazuje. Blbé je to ale dost na to, aby se to vyrovnalo dvojce. Přišlo mi podezřely hlavně to, že si asi vůbec neproklepl toho chlápka, s kterým jeho ex pařila, přitom by to u něho logicky každej čekal. Jinak pan Bryan Mills je opět dokonalost sama. Všechno mu vychází, všechno přežije, vůbec se nezraní a to jeho "zjeví se jak duch odnikud" už mu taky nežeru. Prostě tahle série vůbec neměla být série, ale jen první díl. Doufám, že nehodlaj natočit další díl a klesnout tak ještě níž...
hanys_
hanys_
18 771 bodů
2
První Taken udělalo z Neesona akčního poloboha, druhé a třetí pokračování tuhle postavu doslova zparodovalo. Příčina je Megaton. Ty jeho zběsilé střihy mě budou strašit ještě dlouho.
Milandob
Milandob
8 900 bodů
4
prvy taken je genialny vo svojej jednoduchosti a primociarosti, dvojka je viac menej kopia ale stale zabavna (napriek zmene rezisera ktora filmu vobec neprospela), tretia cast je vsak totalne sklamanie. tatam je jednoduchost a zabavnost (uniesli ste mi rodinu a za to vas vsetkych postrielam), tatam je dokonca i akcia (dockame sa len dvoch vacsich akcnych pasazi), co je vsak najhorsie je navrat oliviera megatona na rezisersku stolicku. ten chlapik je jednoducho hrozny a hlavne jeho zasluhou a i vdaka jeho strihacovy je film pri najlepsom len chaoticky (chapem ze liam ma uz cez 60tku ale preco 3 sekundovu scenu skoku z okna a kontajnera dogurvit 8 strihmy????? to len dodava na neprehladnosti a rozbolieva hlavu). strasna skoda ze cela seria po vynikajucej jednotke vyprchala do prazdna...


Dodatečné informace

Původní název:
96 hodin: Zúčtování (více)
  • Francie 96 hodin: Zúčtování
  • Francie 96 hodín: Zúčtovanie
  • Francie 96 Hours - Taken 3
  • Francie Taken 3
  • Francie Taken 3 - L'ora della verità
  • Francie V3nganza
Premiéra v ČR:
15. 1. 2015
Distributor:
Bioscop
Země původu:
Francie
Rozpočet:
48 mil. USD
Tržby:
325,8 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
96 hodin: Zúčtování je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce 96 hodin: Zúčtování


Powered byJustWatch