Bad
Komentáře

1 2 dalsi posledni
 • 85%
  0
  0
  4. 8. 2020

  Kdo nezná ten tajemný pocit, který se vás zmocní při pohledu na roztáčející se ozubená kola a kolečka, to mrazení při pohledu na mechanismus, který oživuje neživé a otevírá okna dokořán snům, to zvláštní tušení, že podobný mechanismus je ukryt v útrobách země a uvnitř samotného lidského srdce, že veškeré snění je poháněno klikou či klíčkem a promítá se na obrovské filmové plátno, ten možná v Hugovi uvidí jen prázdný sentiment. Moje sny ale do ozubených kol dokonale zapadly a roztočily se na plné obrátky.

 • 80%
  0
  0
  4. 8. 2020
  Le Mans '66 (2019)

  K tomu není moc co dodat. Takřka bezchybný film, kde nic nedrhne, všechno do sebe zapadá, nic nevyčnívá. Vlastně ano, něco vyčnívá a to výkony obou herců v hlavních rolích. U Christiana Balea věc běžná, u Matta Damona ne vždy. Tentokrát však hraje skvěle, že by si zasloužil nějakou "zlatou sošku". Pro milovníky motorismu povinný film!

 • 75%
  0
  0
  4. 8. 2020

  Extraction boduje nabušenými dynamickými akčními scénami, zručně natočenými handheldovou kamerou, na druhou stranu ale dojíždí na nefunkční vztah mezi hlavním hrdinou a uneseným klukem, na který tvůrci vsadili všechno. Nejvíce patrné je to ve finální scéně na mostě, kde tvůrci tlačí na emoce tolik, až je to absurdní a trapné. Toho konce je škoda, ale za vidění to rozhodně stojí už jenom kvůli těm šťavnatým akčním scénám.

 • 90%
  0
  0
  12. 11. 2019
  Daredevil (2015)

  Nejlepší (super)hrdinský seriál. Daredevil se po příšerném pokusu adaptace slepého hrdiny z roku 2003, se vrátil ve své nejlepší kondici. Vývoj hrdiny je plynulý, nikam nespěchá a vážně aspoň na zlomek vteřiny mu všechno věříte. Seriál se komiksem inspiruje a poučil se z chyb předchůdců a dal světu jiného hrdinu, jiné příběhy a jiný směr, kterým by se Marvel mohl vést i na filmovém plátně.

 • 75%
  0
  0
  12. 11. 2019

  Byl jsem donucen jít na tento film a upřímně jsem od něj toho moc nečekal, doufal jsem aspoň, že se zasměji a pobavím, ale česká komedie upadá a nějak se zasekla na podprůměru, kde nepoznáte, jestli sledujete pořád jeden film nebo jste začali sledovat jiný. Film je mi až pohádkově milý, hlavně díky skvělému hereckému obsazení a atmosféře. Ale bohužel jsem se nesmál, což je velké mínus.

 • 95%
  0
  0
  12. 11. 2019
  Joker (2019)

  Já jsem věděl, že se to povede! Říká teď každý se vztyčenou hlavou a vypnutou hrudí. Přitom všichni byli na vážkách, jak moc se jim bude líbit film s originem padoucha, kterého charakterizuje především tajemno ohledně jeho identity a minulosti. Film bez Batmana, bez jakýchkoliv známých komiksových postav a nový originální vzhled. Joker, princ chaosu a asi nejlepší padouch všech komiksových světů zvednul vlnu rebélie i v reálném světě a stal se nejvýdělečnějším komiksovým filmem. Co říct? Joaquin Phoenix se pro tuhle roli narodila přišel čas udělat změnu v superhrdinském žánru.

 • 90%
  0
  0
  1. 10. 2019

  Vůbec jsem nečekal od Sony takovou pecku, která zvládne zastínit pomalu všechny současné superhrdinské filmy a přitom to je animák. Skvělé postavy, skvělý příběh a skvělá animace, která překvapovala až do samého konce a má potenciál do budoucna. Fanoušci Spider-manů slintají blahem, jak režiséři pochopili Spider-mana a tu celkovou tématiku. Samozřejmě humoru je po dost, díky skvělě nadabovaným postavám, ale vtipné scény rychle střídají vážnější situace, díky kterým film nabývá nepředvídatelné hloubky. Nejlepší film roku.

 • 65%
  0
  0
  1. 10. 2019

  První díl patří k nejlepším hororům, co jsem viděl, se skvělými dětskými postavami a výborným obsazením klauna Pennywise. Je tudíž těžké vyrovnat nebo dokonce překonat tak vysoce nastavenou laťku. Bohužel tam, kde první kapitola bodovala, druhý díl zaostává. Skvělé hororové momenty, které využívaly Pennywise a nadání herce tady nebyly skoro žádné. Místo toho jsme se dočkali mnoho CGI strašidel, jejichž podoba se mi už vytrácí z hlavy. Skvělé děti, ke kterým jste si udělali citové vazby už vyrostli a vytrácí se kouzlo toho příběhu. Dospělí se totiž nijak nezměnili, ani nedostali prostor se vyvíjet, jenom odhalovat svou minulost. Prostě třídní sraz se starými přáteli a 3 hodinami smíchu.

 • 75%
  0
  0
  1. 10. 2019

  Po zklamání v podobě čtvrtých Avengers jsem nečekal od Spider-mana nic revolučního ani evolučního a těšil jsem se na různorodé lokace, které Spider-man navštíví. Hlavně Prahu! Zklamán nejsem, všechno funguje jak by mělo. Humor je kvalitní a skvěle funguje, Petrovy přátelé také nezklamaly a celkově tohle studentské prostředí prostě ke Spider-manovi patří. Bohužel Mysterio byl slabší padouch a příběh byl velmi předvídatelný. Je to prostě další superhrdinský film, který se tak lehce ztratí mezi ostatními.

 • 90%
  0
  0
  14. 5. 2019

  Po dlouhé době peckový snímek, který lze označit za prvotřídní komedii. Ano uznávám, že některé scény jsou přehnané (pukající hlavy), ale mě to k tomu prostě sedí - člověk ví, že se má hlavně zasmát. Má to náboj a děj už od začátku a finišuje to vyšperkovaným koncem ("skloubení takové tragédie s tou písní... velkolepé finále").

 • 65%
  0
  0
  14. 5. 2019

  Kluk, kterému je asi 14 a už je tajný agent. Stávají se mu samé trapné věci, jak už to u takových to filmů bývá zvykem. Ale nebojte se určitě zase zcela sám možná s pomocí pár ještě menších děcek, zachrání svět a budeme všichni v bezpečí.....Ale ať jsem trochu optimistický dá se na to dívat a mladší generace- teenagery to možná i nadchne.

 • 75%
  0
  0
  14. 5. 2019

  O dost starší předchůdce Kingsmanů mě včera velmi dobře pobavil. Takovýto film jsem chtěl (a měl) vidět už někdy před 35 lety, ale nakonec jsem se ho dočkal - sice pozdě, ale přece :-) Potěšilo mě obsazení Angie Harmonové (Rizzoli & Isles), Arnolda Voslooa (Mumie 1+2), Iana McShaneho a dlouho neidentifikovaného Judge Reinholda (Policajt v Beverly Hills I-III). Nejlepší postavou byl ale Codyho otravný mladší sourozenec :-)

 • 75%
  1
  0
  28. 11. 2017
  The Flash (2014)

  Se seriály je to proměnlivé. 1. série průměrná, 2. super a 3. na nic. Flash není špatný seriál a oblíbíte si ho po pár dílech, ale také si uvědomujete, že každý díl je stejný. Nový metačlověk, poprvé porážka, hádka, výhra nad záporákem a hádka ukončena brekem Granta Gustina.

 • 75%
  1
  0
  28. 11. 2017

  Ze začátku mají superhrdinské seriály od CW problémy. Ale já jsem shlédl i 2.sérii a začínám 3. a zažral jsem se do toho. Týmovky jsou super. Vždycky chcete vědět, co kdyby se tyto 2 postavy potkali. 2. série lepší než první a užíváte si to. Rip Hunter snad nejoblíbenější postava.

 • 55%
  1
  0
  28. 11. 2017

  Wonder woman vypadala vcelku lákavě, ale nedočkal jsem se ničeho. Postavy jsou stejné, nemají prostor, nudná zápletka a akce. Wonder woman zklame a je škoda, že to nevzala způsobem Captaina Ameriky. Gal Gadot je skvělá, to žádná, ale jinak celý film je pod její úroveň.

 • 80%
  1
  0
  15. 2. 2017

  Burton to bere z jiného úhlu a místo života Batmana/Bruce Wayne se dočkáme životů Penguina a Cat- woman. Scénami i šílené a plné nevysvětlitelných věcí, ale i přes to je to výborné. Noví herci svoje role zahráli skvěle a hlavně Michelle Pfeiffer v roli Cat- woman je skvělá.

 • 75%
  1
  0
  15. 2. 2017

  Filmy s kostičky kam se podíváš je novinkou a po LEGO příběhu se Batman jeví jako hlavní postava filmu LEGO Batman. Film napěchovaný takovými batmanovskými vtípky jako repelent proti žralokům a ostatní věci z dob Adama Westa. LEGO je super pro každé dítě. Ne však pro rodiče, kteří u toho nudou usínají. Děj je pomalý a překvapivě hloupé vyvrcholení končí se vztekem. Však nápad to byl dobrý, ale jako každý takový film se řídí jedním rčením: "Hlavně pro děti!"To bych změnil na: "Pouze pro děti!"

 • 65%
  3
  0
  24. 12. 2016

  Disney rád využívá značku STAR WARS k vydělávání peněz, tak vyzkoušeli něco nového, co by mohlo vyjít, ale zase nevyšlo. Rogue one je bezpáteřní a zdlouhavý film, který se snaží být drsnější, ale se zásadou "pro děti" to nejde, takže z možná dobrého filmu vzniklo nic. Felicity Jones je obyčejná, lehce předvídatelná i pro pětiletou holčičku, která je slepá jako Donnie Yen. Diego Luna tam nehraje žádnou roli. Finální souboj vypadá dobře, protože přináší nové prostředí a z AT-AT jsem štěstím vyskočil ze se(da)dla. Celý film na konci zachránil Darth Vader, který úžasně pozabíjel hloupé povstalce. Závidím Donniemu Yenovi, že byl po celý film slepý a nemusel tedy vidět, co Gareth Edwards dělá se Star Wars a jak tento mnich řekl:"Síla je se mnou a já jsem se sílou". Bohužel to neplatí pro Disney, ale stále fandím:"Ať vás provází síla do budoucna!"

 • 80%
  3
  1
  7. 12. 2016

  Komedie doprovázená krátkými , ale skvělými vtipy. Předvídatelný konec zlepšují zmíněné vtípky a výborné herecké obsazení. Občas nevynuceně vulgární, co může hodně lidí naštvat. "Pařba" bohužel není tak vyvedená a je to až přehnané a kromě toho, co jsem viděl v traileru nic speciálního, takže ti, co viděli trailer už do kina nemusí.

 • 85%
  1
  0
  1. 12. 2016

  Rozdělení příběhu zase vylo a na třetí díl padli ty největší bitvy a řeknu vám, že je to doopravdy šílené a občas dlouhé. Už nehodnotím jednoduchý příběh, ale velmi zdlouhavé bitvy, které nemusí každého bavit a jenom tím dokazuje, že trilogie Hobbit Pána prstenů nepřekonal.

 • 75%
  1
  0
  1. 12. 2016

  Druhý díl je pro mě zklamáním, které nepřináší nic nového a je velmi přetažený za vlasy.Pan Bilbo a jeho přátelé neprožívají nic nového a jenom tady hrají velkou část CGI efekty. Předvídanost filmu je tak veliká, že i malé děcko by pochopilo, jak to skončí. Postavy už nejsou tlik rozvedené a po prvním díle to považuji jako zklamání.

 • 90%
  1
  0
  1. 12. 2016

  Já jsem milovník pána prstenů, ale na filmu jsem v kině nebyl až po zhlédnutí v televizi jsem si to zamiloval. Hodně z vás se mnou nebude souhlasit, ale líbí se mi ta pohodová atmosféra líbí víc než ponurá atmosféra pána prstenů. Díky moderním technologiím jsou oblasti hezčí, výraznější a barevnější, i když občas jsou počítačové efekty používány příliš často a Pán prstenů v téhle oblasti vyniká a bude vynikat asi i dál. Bilbo Pytlík mi hřeje u srdce, protože se od Froda velmi liší. Nevím, kdo si nemůže oblíbit 12 trpaslíků a hlavně na úvodní scénu v Bilbovém domě jen tak nezapomenu.

 • 85%
  0
  0
  28. 11. 2016

  Steven Spielberg se nám zase snaží ukázat mimozemskou invazi ze všech úhlů a tenhle je zase ten pravý. Lidé nemůžou bojovat, pouze utíkat. Tvrdý otec Tom Cruise projde lekcí otcovství a celý jeho charakter ukázal svou temnou stránku. U hororových scén se můžete doslova "posrat", jestli se něco stane nebo ne.Všechno to působí velmi reálně a postavy jsou jako příběh výborně vypracované.

 • 85%
  1
  0
  27. 11. 2016
  Arrow (2012)

  Šípy letí vostošest a máme tady už pátou várku vymačkaného pomerančového džusu (protože pomeranč já rád), který se snaží vymačkat co nejvíce šťávy, aby prodejci prodávající pomeranče neprodělali z prodeje pomerančů. Po vysvětlení o vymačkávání pomerančů můžeme přejít na herecké obsazení neboli na ty, co se musejí v latexu škrábat na zadku. Hlavní škrabač Stephen Amell bojuje s těmi, co nenosí latex nebo mají také luk a šípy. Jeho parta se rozrostla a teď žijí jako velká rodina ve Starling city. Každý den se vykoupou v lazarově studně věčnosti a proto nikdo nezemře. Hrdina, který tuhle seriálovou pařbu rozjel, by ji neměl také ukončit. Doufám, že svoje šípy nechá v nějakém nepříteli a luk předá nástupci, který už svůj seriál nebude mít a nebo bude pokračovat ve vymačkávání pomerančové šťávy z pomerančů. Ale jinak dobrý seriál na který se vždycky rád dívám. I když vymačkávání pomerančové šťávy z pomerančů může naznačit, že seriál nemám v oblibě, ale opak je pravdou. Stephen Amell je dobrou volbou a líbí se mi souboje, které se každým dílem zlepšuje.

 • 80%
  3
  0
  19. 11. 2016

  Já jako fanoušek Harryho Pottera jsem se na film těšil a všechna moje očekávání se splnila. Snímek je odlišný a přináší nový příběh i pro "nečary". Celý film doprovází skvělé vizuální efekty hřející u srdíčka při pohledu na zvířata. Jak řekl pan Kovalski ve filmu, já bych to taky nevymyslel.Díky Kovalskimu a Mloku je celý film pohodlnější, i když se zde hodně střídají scény humorné s hororovými, ale na to už jsme všichni zvyklí a působí to "reálněji". Všechny hlavní postavy jsou přívětivější než trojice z minula.
  New York v minulosti je dobrá volba, ale americká kouzelnická kultura nepřináší nic speciálního. Akčních scén se zde moc nedočkáte (kromě konce) a bohužel ani chytání zvířat nenadchne, tedy kromě chytání hrabala (ten roztomilý krteček). Konec mnohé překvapí a ani polibku na konci se nedočkáme, ale film skvěle doplňuje potterovskou sérii a také ji (snad) zakončuje v tom nejlepším (i když se nemůžu dočkat pokračování). Doporučuji pro všechny čaroděje i nečary.

 • 40%
  1
  0
  19. 9. 2016

  Zklamání. Prostě zklamání. Jdu rovnou na kritiku. Fantastická čtyřka je asi tak fantastická jako čtyři holčičky skákající přes švihadlo. Fantastická čtyřka jako teenegeři? Jako fakt? Human Torch je černoch? Chcete mi říct, že zčernal ( nejsem sice rasista, ale divný to bylo). Herci taky nebyli nic moc.

 • 50%
  1
  0
  19. 9. 2016

  Po prvním díle jsem se těšil i na druhý a pak jsem byl ještě šťastnější, když jsem se dozvědělo 3 nepřátelích.Film skončil s mým vztekem na všechny scénáristy. Místo 3 slibovaných padouchů přišel Electro, kterému jiskří jenom tak v mozku, Green Goblin, který si v tomto filmu nezapařil ani 5 minut a s tím cvokem ve vozíku je to stejné. Abych to vysvětlil z psychicky postiženého Maxa Dylona se stane typický padouch a občas jsem z něj byl zmatení (chování!). Ostatní padouši tady prostě nebyli. Došlo k tomu, co ještě druhý díl zvládl a to ty kecy mezi Peterem a Gwen. Je to nudné a na blití, kvůli tomuhle jsem doopravdy do kina nemusel chodit. Jediné, co můžu určitě pochválit je skvělá akce, na které si dali hodně záležet. Další plus je hudba od Hanse Zimmera. Každou jeho hudbu miluji a tohle není rozdíl.

 • 80%
  1
  0
  17. 9. 2016

  Reboot spider-man určitě potřeboval a přišel s odlišnými dojmy. Film se teď víc specializuje na rodiče Petera a na záhady Oscorpu. Tento díl můžu nazvat klidně moderním spider-manem. Pro fanoušky to může být zklamání, nováčky to mile potěší. Andrew Garfield úplně nesplňoval vše a kdybych nevěděl, co je to za film, neřekl bych, že je to spider-man. Mínus všech dílů spider-mana je ta láska, která u spider-mana bude asi pořád. Tenhle díl se tomu chtěl vyhnout, ale z některých takových scének se mi chce zvrace. Všem se ale bude líbit povedená akce, která u spider-mana musí vždycky být úžasná a tento díl to splňoval na jedničku. Záporák aka Lizard je hnusnej a nejde o nikoho speciálního. Konec scénárista asi nedomyslel, protože nedává smysl. V celku to všechno jde přežít a k odpočinku výborná volba.

 • 85%
  2
  0
  17. 8. 2016

  Po prvních dvou dílech Star Treku jsem byl poněkud zmaten, jestli se mám na film vůbec těšit, protože druhý díl počítám za slabší. Nakonec jsem byl ale překvapen a fanouškovské srdce se vrátilo. Tenhle film nemá návaznost na minulé díly, takže doporučuji všem Sci-fi fanouškům a také milovníkům akce, která tady doplňuje velkou část filmu. Odhaduji, že to bude změnou režiséra. Justin Lin šel na to jiným způsobem, ale stejně přívětivým. Celý film je doprovázen akcí a špetkou humoru. Díky příběhu můžeme líp poznat hlavní postavy a vztahy mezi nimi. Film má ale i své slabiny. Nový nepřítel byl teď jednodušší, ale pořád lepší než další sociopat. Soubojů jeden na jednoho se moc nedočkáte a když už ano, tak velmi nepřehledně. Přesto bych filmu dal i 90%, ale jsem přeci recenzent.

 • 80%
  1
  0
  12. 8. 2016

  Nikdy bych nevěřil, že Spidey dokáže něco zahrát a to ještě takovou roli. Jediné, co se snad dalo filmu vytknout byla až přílišná velká bezkonfliktnost. V dětském domově nebyla žásná šikana mladších. A jediný "záporák" ve filmu (no, možná tam byli dva) byl milosrdně utracen.

1 2 dalsi posledni