Posledná aristokratka (Slovensko)
Česko Česko
110 minut

Žánry

:
Komedie

Obsah

:
Rodilý Newyorčan Frank (Hynek Čermák) získá díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo - zámek Kostka. Potomek emigrantů se tak po více než čtyřiceti více »« méně

Režie

:
Jiří Vejdělek

Scénář

:
Jiří Vejdělek

Herci

:
Hynek Čermák Tatiana Dyková Martin Pechlát Pavel Liška (I) Tatiana Pauhofová ...
Přehrát online O2
Premiéra: 24. 10. 2019
Distributor: Falcon
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce filmu Poslední aristokratka. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Poslední aristokratka myslíte! K 7. březnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27521 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 50%
  1
  0
  9. 3. 2020
  Pete69 (13454 bodů)

  Kdepak.. spíše než na film jsem se díval na lokace ve kterých byl film natáčen, protože jsem na většině byl, což mi spíše dojem z filmu pokazilo. Humoru pramálo, scénář šitý horkou jehlou a závěr stál také za prd. Nudný snímek, který bych už vidět nikdy nemusel. 50%.

 • 35%
  1
  2
  13. 11. 2019
  tedoun (878 bodů)

  A tomu se ještě říká film? Český národ Měl Martina Friče,Věru Chytilovou, má Honzu Svěráka nebo Hřebejka - tyhle natáčejí nebo natáčeli kvalitní filmy. Omlouvám se ale po 30 minut jsem odešel z kina a zůstali tam dětí s babičkou protože tohle už není normální. Doufám, že brzo uvidím nové filmy typu pelíšky, s tebou mě baví svět atd.

 • 55%
  0
  0
  12. 11. 2019
  TomSti (549 bodů)

  Po odporně debilních Mužích v naději a polovičně invalidní Tátově volze to vypadá, že Vejdělek má zase pevnou půdu pod nohama a ačkoliv se místy jedná o lehce infantilní a přehrávaný humor, jako celek to celé působí velice kompaktně. Jak už to tak u českých filmů bývá, i tady zase veškerou slávu hlavním hercům seberou menší, ale důležité role - Hospodyně Balzerová, která pro černý humor a alkohol nejde daleko, hypochondrický správce Liška a unylý, až balzamovaně navoskovaný kastelán Pechlát. Viděno v kině, což taky asi umocnilo celkový dojem z filmu.

 • 40%
  1
  1
  13. 11. 2019
  Milena107 (504 bodů)

  Tak jsme si zase jednou užili hradního humoru, který se odehrával na několika našich českých a moravských zámcích, ovšem celý chudý děj by natočilo starší dítě za pomoci videokamery, a možná by byl zajímavější. Proč vůbec na takové filmy plýtvat penězi?

 • 75%
  0
  0
  12. 11. 2019
  Bad (458 bodů)

  Byl jsem donucen jít na tento film a upřímně jsem od něj toho moc nečekal, doufal jsem aspoň, že se zasměji a pobavím, ale česká komedie upadá a nějak se zasekla na podprůměru, kde nepoznáte, jestli sledujete pořád jeden film nebo jste začali sledovat jiný. Film je mi až pohádkově milý, hlavně díky skvělému hereckému obsazení a atmosféře. Ale bohužel jsem se nesmál, což je velké mínus.

 • 60%
  3
  0
  13. 11. 2019
  mil78 (384 bodů)

  Vcelku příjemný vánoční podívaná s dobrými hereckými výkony.
  Nejedná se o nic světoborného, ale v rámci české produkce jde rozhodně o lepší průměr.Škoda jen té hudby, dobrý pop by dojem a švih filmu výrazně zlepšil.
  Píseň No Name je katastrofa.Přesto jako rodinná zábava snímek obstojí.

 • 40%
  0
  0
  4. 8. 2020
  lukas-gajdos (168 bodů)

  Co mám k tomuto snímku napsat. Snad jen to, že česká kinematografie jde krásně do černé díry. Film ze začátku působil dost mile, vtipně a krásně se pozoruje kamera a výprava, každopádně po chvíli děj spadá, není tam nic nového a začíná typické čecháčkovsé humory, které nepřišly vtipné ani mně. Výkon Dykové se mi jako vždy, nelíbil, nechápu, proč ji pořád všude obsazují, Hynek Čermák je šikovný táta a výborný herec ztvárněním role, ale jinak snímek nic nenabídne, kromě marnotrapného Lišky, který aspon trochu pobaví.

 • 55%
  3
  0
  1. 11. 2019
  Hugo Ball (10 bodů)

  Kastelán Evžen Boček rozesmál svou tetralogií patrně mnohem více čtenářů než její filmová adaptace. Film osciluje mezi pohádkou (Max v zasněžené krajině uhání na bílém koni) a romantickou komedií ( trojnásobný polibek hlavních dvojic, koneckonců také pohádkový).Smíchu bylo v publiku minimálně, zajímavý by byl poměr pouhých diváků a diváko-čtenářů v souvislosti s jejich očekáváním. Hraběcí rodinka nepůsobí zrovna přesvědčivě, zato onatáčkovaná E.Balzerová v roli ořechovkové kuchařky a nepřítel všech "muflonů" kastelán M.Pechlát rozhodně pobaví. Kamera je asi nejsilnější stránkou celého filmu, který neurazí, ale taky nenadchne.

 • 90%
  0
  1
  11. 3. 2020
  patricia-willander (3 bodů)

  Film se mi celkově líbil. Zdařilá komedie, příjemné odlehčení od starostí všedních dnů. Dobré herecké výkony. Oblíbení herci a herečky. Celkově 90%, protože hudba mohla být lepší! :)

67 57 ?
jak hlasovat?
 • Viva 85%
 • misa-bila 95%
 • jirik-smerda 80%
 • Schneefee 75%
 • Svany 70%
 • regazzoni 70%
 • homedo 75%
 • Meky 80%
 • lada-hradilova 100%
 • MarianWilliam 100%
všechna hodnocení (90)

V žebříčcích uživatelů

226. místo z 246 v žebříčku uživatele elza1