The Flash (USA, (mezinárodní název) )
USA USA
43 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi, TV Seriál, Komiksový, Série/Franchise

Obsah

:
Děj seriálu se točí kolem postavy policejního forenzního analytika Barryho Allena, který je při explozi urychlovače částic zasažen bleskem a probudí se více »« méně

Režie

:
David Nutter

Scénář

:
Greg Berlanti Gardner Fox Geoff Johns Andrew Kreisberg

Herci

:
Tom Cavanagh Fulvio Cecere Rick Cosnett Grant Gustin Michelle Harrison ...
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce seriálu Flash. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Flash myslíte! K 24. září 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28158 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Flash


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  3. 9. 2017
  Brenan88 (45807 bodů)

  V mých očích obrovské překvapení,které mi doslova vyrazilo dech. Čekal jsem nějakou pubertální záležitost okořeněnou o prvky komiksu jako tomu bylo ve Smallville ,ale to jsem se vážně spletl. The Flash je kvalitní komiksový seriál se sympatickým hrdinou a povedenou akci.

 • 85%
  0
  0
  9. 8. 2019
  Sheldon (16026 bodů)

  Příjemné guilty pleasure. Vypnout mozek, pustit jako podkres a jen se bavit. Greg Berlanti je obrovská televizní osobnost a tenhle seriál je příjemné překvapení, které potěší nejen puberťáky. Skvělý casting, dobré scénáře a pomrkávání na diváky v každém díle. Moc baví.

 • 70%
  1
  0
  24. 3. 2018
  Danny F. (11147 bodů)

  Mnou oblíbený seriál a poctivě sledován.

 • 55%
  0
  0
  8. 8. 2021
  JosefTomas (8673 bodů)

  Bohužel, po první sérii vzdávám. Má to dobré herce, celkem i řemeslo, ale když porovnám s Arrowem, kde jsem vydržel až do 4. série, protože jsem měl chuť jít dál, tady jí nemám. Výhradu mám převážně s délkou, protože 23 epizod série nemůže utáhnout a nebýt tam pár skvělých postav, asi bych to ani nevydržel do konce. Hlavně prvních pár epizod se vždy objeví nový záporák, něco provede, Flash ho jde zastavit, a pak v dalším díle repete. Zároveň je tu ale něco, jako hlavní příběh, kdy Flash hledá pravdu ze svého dětství, ale pořádný posun je až hodně za půlkou seriálu. Nehledě na chemii postav, kdy Barryho láska k vysněné Iris nejen, že není opětována (schválně), ale ani chemie tam vůbec není žádná, takže fakt ne. Já mu spíš fandil, aby to s ní vzdal a šel radši třeba za Felicity (z Arrowa), kde by si lépe rozuměli. A to jsem ani nezmínil ty otřesné triky, které to sráží o další stupínek dolů (hlavně v kontrastu s vážnou tváří, jak je příběh předhazován). Plus k tomu připočíst ten nadbytečný patos všude kolem a v každém díle a máte bezmyšlenkovitý výplach, který asi nějak funguje, ale já se raději kouknu někde jinde.

 • 75%
  0
  0
  27. 11. 2014
  Larrysbride (2072 bodů)

  CW se za dobu její existence podařila jedna věc: Vzít to, co WB vytvořila a udělat z toho jedno velký klišé. Smallville, Supernatural, stačí vybrat. Snaží se být jako WB, být moderním odkazem WB, jestli však tohle znamená vzít ta největší seriálová klišé a dochutit je ultratrapnými rádoby procítěnými scénami, tak to si ráda odpustím. Ještě štěstí, že se alespoň Flash po pár dílech alespoň trochu rozjel!

 • 85%
  0
  0
  18. 10. 2020
  Temný Pán ze Sithu (1812 bodů)

  Jo jo DC prostě ty seriály umí... Velmi povedený, seriál nejen pro puberťáky, sleduje se to velmi dobře, vizual je povedeny,postavy příjemné až na výjimku, ale zase můj osobní názor... Jinak velmi koukatelne, a povedené, hlavní hrdina sympaťák i zápletky jsou velmi dobré

 • 75%
  1
  0
  28. 11. 2017
  Bad (458 bodů)

  Se seriály je to proměnlivé. 1. série průměrná, 2. super a 3. na nic. Flash není špatný seriál a oblíbíte si ho po pár dílech, ale také si uvědomujete, že každý díl je stejný. Nový metačlověk, poprvé porážka, hádka, výhra nad záporákem a hádka ukončena brekem Granta Gustina.

 • 75%
  0
  0
  4. 10. 2020
  leona-gasparova (112 bodů)

  Tento seriál mám vážně ráda, skvělé herecké výkony, děj atd. ale vážně nesnesu postavu Barryho Allena, ale postavu Flashe akceptuji. Ostatní postavy jsou miláčci. Všechny verze Harrysna Wellse (i ta zlá), Cisca, Caitlin a Ralpha.

Hodnocení a recenze Flash

79 80 ?
jak hlasovat?
 • ondrej-ondrej 100%
 • 1nikis1 85%
 • JosefTomas 55%
 • hcfort 65%
 • Temný Pán ze Sithu 85%
 • leona-gasparova 75%
 • paly 80%
 • lenka-fojtova 70%
 • Sheldon 85%
 • anonnym 80%
všechna hodnocení (38)

V žebříčcích uživatelů

4. místo z 15 v žebříčku uživatele Temný Pán ze Sithu
6. místo z 6 v žebříčku uživatele jordy
7. místo z 9 v žebříčku uživatele henrycruel
7. místo z 12 v žebříčku uživatele RedDragon
11. místo z 12 v žebříčku uživatele NextOne
45. místo z 64 v žebříčku uživatele Angelus