Všechny filmy Marvelu pěkně popořádku aneb Jak si zajistit zatraceně dlouhý filmový zážitek?

Všechny filmy Marvelu pěkně popořádku aneb Jak si zajistit zatraceně dlouhý filmový zážitek? 6 obrázků v galerii
Premiéra Avengers: Endgame nás čeká již za necelé dva týdny. Pro fanoušky a nadšence je to tedy výborná příležitost na zajímavý filmový maraton. Proč si před premiérou nestřihnout všechny filmy Marvelu a nepřipravit se na velké finále připomenutím i těch nejmenších detailů?

Pokud byste se chtěli k tomuto nápadu připojit a vrhnout se do světa Marvelu na několik dní, pojďme se podívat na to, v jakém pořadí byste se na ně mohli správně dívat, aby vám skutečně nic neuniklo. Samozřejmě nesmíte zapomenout ani na všechny scény v titulcích a po nich! Bohužel ale ani tento úkol není tak snadný, jsou totiž různé možnosti, kterých se může filmový fanoušek držet.

Captain America: První Avenger | Foto: Bontonfilm

První je časové období jednotlivých událostí, které dělá prvním filmem celé série snímek Captain America: První Avenger. Pak by šly filmy po sobě následovně:


S ohledem na konce některých filmů a potitulkové scény by to mohlo být matoucí. Naskýtá se tedy další možnost, cesta, kterou se vydal sám Marvel, a to jít po filmech tak, jak je do světa vypustilo samo studio s tím, že do sebe jednotlivé události a části skládačky zapadnou.

Iron Man | Foto: Bonton

Pak je tedy jasné, že vše musí začít Iron Manem!


Je tu ale i třetí cesta, kterou by se mohl vydat fanoušek, co si chce filmy prohlédnout v takovém pořadí, aby byla dějová linie celé historie Avengers co nejplynulejší a jednotlivé události na sebe co nejvíce navazovaly. Pak je tu tedy tato časová osa:


No a nakonec je tu i čtvrtá možnost, která se od té poslední liší jediným rozdílem, a to tím, že přesunula kapitána Ameriku jako prvního Avengera na začátek všeho a pak už jde po rocích vydání jednotlivých filmů. Tuto možnost už dokládáme jen formou obrázku. :-)

Ať už se na filmy chcete dívat jakkoliv, přejeme skvělou zábavu a rychlý odpočet do premiéry Endgame, na kterou všichni tolik čekáme!

Ankety
Myslíte, že Woody Allen sexuálně zneužil svou dceru?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist