Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
xjane
Jana Strnadová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
464
Od nejnovějších
Jak si nevzít princeznu
(2021)
30. 12. 2023
6
Nech svět světem
(2023)
9. 12. 2023
8
Pod vodou
(2020)
31. 10. 2023
7
Vetřelec
(1979)
5. 8. 2023
9
Moulin Rouge
(2001)
5. 8. 2023
9
Kouzelný drak
(2020)
25. 4. 2023
7
Mořská příšera
(2022)
23. 4. 2023
7
Baby Driver
(2017)
20. 4. 2023
8
Ben-Hur
(2016)
21. 10. 2022
7.5
Guzaarish
(2010)
8. 10. 2022
8
Poklad na Stříbrném jezeře
(1962)
21. 7. 2022
9
Vinnetou
(1963)
21. 7. 2022
8
McLeodovy dcery
(2001)
23. 1. 2022
6
Anny
(2020)
11. 1. 2022
6.5
Šarlatán
(2020)
5. 1. 2022
8.5
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
3. 1. 2022
9
Jestřábí moudrost
(1989)
28. 12. 2021
4
Vlčí bouda
(1986)
8. 10. 2021
6.5
Zázračná planeta II
(2016)
26. 9. 2021
10
Vzplanutí
(2018)
16. 9. 2021
7.5
Roztříštění
(2019)
4. 9. 2021
7.5
Kouř
(1990)
31. 8. 2021
6
Trial by Fire
(2018)
31. 8. 2021
7
Dunkerk
(2017)
30. 8. 2021
8.5
96 hodin: Zúčtování
(2015)
27. 8. 2021
5
Přednosta
(2003)
26. 8. 2021
9
Tiché místo
(2018)
25. 8. 2021
7
Pouta
(2010)
25. 8. 2021
6.5
Vzkaz v láhvi
(2016)
24. 8. 2021
8
Ledové království II
(2019)
22. 8. 2021
6.5
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
22. 8. 2021
9
Rebelové
(2001)
21. 8. 2021
7
Pýcha a předsudek
(2005)
18. 8. 2021
8.5
Uprchlík
(1993)
17. 8. 2021
9
22. července
(2018)
15. 8. 2021
7.5
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
7. 8. 2021
9
Talentovaný pan Ripley
(1999)
5. 8. 2021
8
Ponorka
(1981)
31. 7. 2021
9.5
Království zombie: Ashin ze severu
(2021)
30. 7. 2021
8
Tsunami
(2012)
30. 7. 2021
2.5
Načíst další
1
3
4
5
12