Vzplanutí

75%
Vzplanutí
Během jedné donášky potkává Jong-su přítelkyni z dětství Hae-mi. Dívka právě odjíždí do Afriky a poprosí Jong-sua, aby jí pohlídal kočku. Nadšený z náhodného setkání po letech, Jong-su se těší na její návrat a sní o společném vztahu. Hae-mi se ale z cesty nevrací sama a mladík se stává nechtěným účastníkem zvláštního milostného trojúhelníku. (MFF Karlovy Vary)Recenze: Vzplanutí

Kinobox.cz
75%

Vzplanutí je opravdu jiné než hollywoodský mainstream. Není to snímek, na který by se chtěl člověk dívat každý den, ale jedná se o dílo s neoddiskutovatelnou cinefilní aurou, s trpělivým a nečekaným vedením divácké pozornosti a se sociálním přesahem, u něhož se vyplatí vydržet až do konce.


lamps
lamps
15 156 bodů
7.5
Vzplanutí je opravdu jiné než hollywoodský mainstream. Není to snímek, na který by se chtěl člověk dívat každý den, ale jedná se o dílo s neoddiskutovatelnou cinefilní aurou, s trpělivým a nečekaným vedením divácké pozornosti a se sociálním přesahem, u něhož se vyplatí vydržet až do konce. Po zhlédnutí vám nebude dvakrát příjemně, ale svět zkrátka není vždy krásným a romantickým místem - a tenhle film o tom dokáže velmi podnětně a procítěně pojednat.
petr-hnyk
1 542 bodů
6
Korejský magický film, který stojí a padá s hlavní hrdinkou a její nakažlivou živočišností a energií.

Dodatečné informace

Původní název:
버닝 (více)
  • Vzplanutí
  • Jižní Korea 버닝
  • Jižní Korea Burning
  • Jižní Korea Ran Shao Re Ai
  • Jižní Korea Пылающий
Země původu:
Jižní Korea
Ocenění:
Žádná ocenění