Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
zoouška
marie herdová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
46
Od nejnovějších
Špindl
(2017)
22. 4. 2018
7
Fakjů pane učiteli 3
(2017)
22. 4. 2018
7.5
Já, Tonya
(2017)
22. 4. 2018
8
Pohádky pro Emu
(2016)
1. 12. 2016
5.5
Trollové
(2016)
1. 12. 2016
5.5
Anděl Páně 2
(2016)
1. 12. 2016
8.5
Hledá se Dory
(2016)
14. 9. 2016
8
Tajný život mazlíčků
(2016)
14. 9. 2016
6
Alenka v říši divů: Za zrcadlem
(2016)
14. 9. 2016
6.5
X-Men: Apokalypsa
(2016)
9. 6. 2016
8
Jak přežít single
(2016)
9. 6. 2016
4.5
Warcraft: První střet
(2016)
9. 6. 2016
8.5
Deadpool
(2016)
27. 4. 2016
4.5
Hardcore Henry
(2015)
27. 4. 2016
3.5
Lovec: Zimní válka
(2016)
27. 4. 2016
8
Pád Londýna
(2016)
13. 4. 2016
5.5
Rudý kapitán
(2016)
13. 4. 2016
5.5
Orel Eddie
(2016)
13. 4. 2016
8
Decibely lásky
(2016)
3. 3. 2016
2.5
MUZIKÁL aneb Cesty ke štěstí
(2016)
3. 3. 2016
3
Lída Baarová
(2016)
3. 3. 2016
7.5
Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část
(2015)
6. 1. 2016
6
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
6. 1. 2016
6.5
Fakjů pane učiteli 2
(2015)
6. 1. 2016
8
Svatá čtveřice
(2012)
17. 10. 2015
4
Bláznivá dovolená
(2015)
17. 10. 2015
8.5
Marťan
(2015)
17. 10. 2015
5
Vetřelec
(1979)
30. 5. 2015
9
Saw: Hra o přežití
(2004)
30. 5. 2015
8
Pelíšky
(1999)
30. 5. 2015
8.5
Simpsonovi
(1989)
30. 5. 2015
8
Blízká setkání třetího druhu
(1977)
13. 4. 2015
8.5
Nebe nad Berlínem
(1987)
13. 4. 2015
6.5
Gravitace
(2013)
13. 4. 2015
9
Jak vycvičit draka 2
(2014)
8. 4. 2015
7.5
E.A. Poe: Podivný experiment
(2014)
8. 4. 2015
4.5
Fakjů pane učiteli
(2013)
8. 4. 2015
7.5
Lovci a oběti
(2015)
21. 3. 2015
5
Paddington
(2014)
13. 3. 2015
7.5
Drákula: Neznámá legenda
(2014)
13. 3. 2015
6
1
2