Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
roxet
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
51
Od nejnovějších
Divoké kočky
(2000)
6. 3. 2015
7
John Wick
(2014)
6. 3. 2015
6
Equalizer
(2014)
8. 2. 2015
9
Až po uši
(2014)
26. 1. 2015
8
Strážci Galaxie
(2014)
23. 12. 2014
8
Dědictví aneb Kurva se neříká
(2014)
23. 12. 2014
3
Želvy Ninja
(2014)
23. 12. 2014
4
Lucy
(2014)
30. 11. 2014
5
Na hraně zítřka
(2014)
28. 9. 2014
7.5
Divergence
(2014)
21. 9. 2014
5
NON-STOP
(2014)
21. 9. 2014
7
Smrtonosná past: Opět v akci
(2013)
1. 8. 2014
7
Kouzelníci
(2013)
1. 8. 2014
7
Pobřežní hlídka
(1989)
13. 7. 2014
8
47 Róninů
(2013)
13. 7. 2014
9
Pomsta mrtvého muže
(2013)
23. 6. 2014
9
RoboCop
(2014)
22. 6. 2014
7
Iron Man 3
(2013)
8. 6. 2014
8
Machete zabíjí
(2013)
26. 5. 2014
2
Trans
(2013)
25. 5. 2014
8.5
Jack Ryan: V utajení
(2014)
25. 5. 2014
6.5
Total Recall
(2012)
9. 5. 2014
9.5
Světová válka Z
(2013)
9. 5. 2014
5
Záblesk slávy
(2012)
9. 3. 2014
8
2 $ocky
(2011)
2. 3. 2014
8
V utajení
(2010)
24. 2. 2014
6
Millerovi na tripu
(2013)
23. 2. 2014
8
Prometheus
(2012)
18. 2. 2014
7.5
Vánoční prázdniny
(1989)
16. 2. 2014
10
Vybíjená
(2004)
16. 2. 2014
9
Muž z oceli
(2013)
16. 2. 2014
8.5
2 zbraně
(2013)
16. 2. 2014
7
Hlas
(2013)
16. 2. 2014
6
Mortal Instruments: Město z kostí
(2013)
10. 2. 2014
3.5
Total Recall
(1990)
10. 2. 2014
10
Bláznivá olympiáda
(2005)
6. 2. 2014
0.5
Resident Evil: Odveta
(2012)
5. 2. 2014
6
Něco na té Mary je
(1998)
5. 2. 2014
8.5
Láska nebeská
(2003)
1. 2. 2014
10
Jako za starejch časů
(2012)
1. 2. 2014
8.5
1
2