Vurhor
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 dalsi posledni
 • 50%
  0
  0
  26. 6. 2019

  Ten film je zvláštní. Jednu dobu je k sežrání, v další na odstřel, v poslední na mávnutí rukou. Věčná sympaťačka Julia Roberts se vydává na vcelku milou a částečně podmanivou cestu světem, ve které poznává jiné kultury a známosti. A zážitek je to věru rozporuplný. Zprvu jsem neměl nijak zvlášť velká očekávání, ale musím říct, že celá sekce v Itálii byla fakt senzační. Úžasná atmosféra, výborné nápady, duch Říma zachycený naprosto přesně, plus bylo to i vtipné. S překvapením jsem si řekl, že to vypadá velice nadějně. Ony naděje mi však potopila pasáž v Indii, u které jsem málem (doslova) usnul nudou. Náhle se film přeměnil do takové neskutečně utahané, nudné a vcelku hloupé formy, která byla fakt na zabití. A poslední pasáž na Bali je takový mix předešlého. Převážně to zachraňoval výborný a charismatický Bardem, kterému to s Julií fakt slušelo, plus ono kouzelné prostředí tomu dodávalo i slušnou atmošku, ale oproti skvělé Itálii to byl už slabý odvar. Ve výsledku zklamání. Nebýt té hrozné Indie, jednalo by se o slušnou romanťárnu. Příště Julii doporučuji následující - hodně jíst, vůbec nemeditovat a intenzivněji se milovat. Pak to bude Ok.

 • 50%
  0
  0
  26. 6. 2019
  Dumbo (2019)

  Za normálních okolností bych se tomuhle vyhnul velkým obloukem, ale Timu Burtonovi prostě nemohu odolat. Zároveň si ale škrábu hlavu nad tím, proč se zrovna on pro něco takového upsal. Upřímně musím říct, že vůbec nejsem fandou tohoto rozjíždějícího se trendu filmování populárních kreslených disneyovek do live action formy. Originály to tak okrádá o jejich jedinečnost, plus kdyby se jednalo jen o pár snímků, mávl bych nad tím rukou, nicméně se zdá, že po Krásce a Zvířeti, Dumbovi, Lvím králi a Aladinovi se bude ještě pokračovat... Dumbo se navíc odehrává v extrémně nesympatickém prostředí (cirkusu), díky čemuž si člověk ani nenajde cestu k hlavním hrdinům, kteří jsou chodící ztělesnění pokrytectví - sere nás, že Dumbovu mámu prodali zlému Michaelu Keatonovi, protože to se zvířátkům nedělá, ale nutit opici nosit ženský hadry a v rámci show ji umístit nad šlehající plameny, tak to je samozřejmě oukej. Z typického stylu Burtona tu najdete kulový. Možná tak maximálně Elfmanova hudba, ale tím to končí. Výprava je krásná, plus obecně pro caparty to bude asi žůžo podívaná, ale je to zároveň neskutečně generický a všední. O to víc mě mrzí, že to vzešlo z Burtonovo režie, člověk by čekal od takového pardála něco více. Jednoznačně nejhorší Burtonův film, co jsem viděl. Možná protože i tak trochu působí, jako kdyby byl Burton do jeho tvorby ukecanej. Aspoň že na tu Evu Green se dobře koukalo.

 • 85%
  0
  0
  26. 6. 2019

  Velice věrohodné zmapování skutečné události teroristického útoku muslimských fanatiků na indický Taj Mahal Palace hotel. A zmapování věru dost husté a mrazivé. Na celovečerní režisérský debut je to fakt slušná práce, film si drží po většinu doby nesmírně fungující napětí, okořeněné drsnou realitou, díky které si nehty kousající divák přeje, aby každou vteřinou do onoho pekla vletěl třeba Bruce Willis a pěkně ty vražedné psychopaty pokropil. Ale to se nestane. Záchrana ve formě nějakého nadupaného akčního hrdiny je jen zbožným přáním. Divák je tak skoro po dvě hodiny terorizován naprosto beznadějnou situací, ze které se pak už jen člověk začne modlit, aby ji po zbytek filmu přežilo co nejvíce nešťastníků. Rozhodně stojí za zhlédnutí, jen se na to asi koukejte se správnými lidmi. Mnoho diváků by nemuselo přijmout fakt, že ne každý muslim je jeblý vraždící maniak.

 • 100%
  1
  0
  26. 6. 2019
  Černobyl (2019)

  Ano. Ten seriál je neuvěřitelný. Ale jedna věc mi přijde možná ještě více neuvěřitelná - jeho tvůrce a scénárista Craig Mazin. Když se totiž podíváte na zbytek jeho filmografie, zjistíte, že většina jeho děl se skládá z trapných a podprůměrných komedií a parodií, plus slabých sequelů lepších filmů, přičemž žádný z nich nemá na čsfd nad 70%. A najednou se vytasí s Černobylem. Dílem, které na IMDB během několika týdnů sesadilo ze seriálového trůnu takové titány jako Breaking Bad, Hra o trůny a Bratrstvo neohrožených. A snad i právoplatně. Takovou neuvěřitelnou a mistrovskou atmosféru jsem neviděl od dob první série True Detective. Ta hudba, kamera,... Už hned z první epizody běhá mráz po zádech, plus ono vyobrazení havárie opravdu působí, jako kdyby oni nešťastníci omylem otevřeli bránu do samotného pekla, ze které se rázem vyrojily miliony démonů. Neviditelných démonů, kteří pošpinili duši a tvář matky Země snad napořád. Seriál však není jen o havárii jako takové, ale úžasně demonstruje fakt, že pýcha předchází pád. Není to jen příběh o lidském hrdinství, oběti a mizérii, ale i o neuvěřitelné aroganci a přemíře lhaní, která opravdu může mít fatální následky. Mazin evidentně umí psát. Když teda nedělá šašky.

 • 80%
  0
  0
  26. 6. 2019

  Stejně jako ve svém předchozím snímku, parádní drsňařině Blok 99, se Zahler opět uchýlil k pomalému tempu vyprávění, které je doplněné hutnou atmosférou a nemilosrdným prostředím zločinu. Důkaz dobrého scénáře i potvrzuje fakt, že i navzdory té přes dvě a půl hodiny dlouhé stopáže, ze které je navíc asi jen jedna čtvrtina akční, dokáže snímek dobře udržet divákovu pozornost po většinu doby. Ten Zahler je fakt zajímavý týpek. I přestože se toho v samotném ději zas až tolik nestane, přesto si po většinu času udržuje dobré napětí, které je okořeněné slušnými dialogy zajímavých charakterů, přesněji dvou hlavních detektivů, rozhodnutí si (ze zoufalství ze své finanční situace) pořádně přivydělat okradením zločineckého bosse. Ta přílišná délka je možná ale nejslabším článkem celého snímku. Myslím, že rozumím tomu, kam s tím chtěl režisér dojít, ale přesto mnoho situací působilo utahaně až zbytečně. Ve výsledku ale velice slušná krimoška, která navíc kašle na nějakou korektnost, jede si podle svého, jak se jí to hodí do vyprávění, přičemž je třeba říct, že si v tom vede slušně. Taky to může být taková hezká ukázka toho, co lidi s malým platem donutí jejich finanční situace udělat. Česká mafie by se proto měla mít na pozoru, jednoho dne si pro ně totiž může přijít parta učitelů.

 • 75%
  1
  0
  19. 5. 2019

  Nenechte se odradit nic moc plakátem, nepodmanivým námětem a Králem Škorpionem (The Rock), Fighting with My Family je ve skutečnosti vcelku pěkné a milé komediální drama, pocházející od jednoho z tvůrců sympatického snímku Cemetery Junction, tudíž jistota kvalitního scénáře, který bude osolený pravou britskou atmosférou, je téměř zaručená. Člověk by si řekl, že když někdo točí komedii o rodince horlivých wrestlerů, bude to jedna velká ulítlá bžunda, ale žádný takový. Snímek je to skromný, netlačí na pilu, plus se svými postavami pracuje dobře. Obzvlášť pak s hlavní hrdinkou (jejíž mámu hraje Cersei Lannister), kterou se asi film tak nějak pokusil prezentovat jako neatraktivní, což se mu moc nepovedlo, obzvlášť v porovnání s jejími wretlerovými soupeřkami, které se dají popsat pouze slovem "butterface" (neznalí nechť si vygooglují). Nutno ovšem dodat, že snímek se v určitých bodech až moc táhne, plus jednu dobu stojí příliš dlouho na mrtvém bodě, kdy se děj téměř vůbec nehne. Jinak ale milý překvapení, byl jsem totiž připravený spíše na hovadinu.

 • 60%
  1
  0
  19. 5. 2019

  Pokračování vcelku zábavné komediálně hororové hovadiny s jednou z nejsympatičtějších teen bloncek, je podle očekávání bohužel slabší, než díl předešlý. Možná i protože film už vybrušuje z hororového žánru, přičemž spíše víc a víc přičichává ke sci-fi prvkům, které tam vůbec nemusely být. Nebo aspoň mně osobně vyhovoval ten nevysvětlený koncept Na Hromnice o den více, kdy se ono podivné prožívání stejného dne pořád dokola prostě děje, nepotřebuju k tomu žádnou fyziku a vědu, která by se mi to pokusila vysvětlit. V rámci onoho šťourání se ve vědeckých technikáliích nám nakonec tvůrci představili zápletku, která se od té předešlé z minulého dílu zas až tolik neliší, což by vlastně tolik nevadilo, ale problém tkví, že jí až zbytečně moc komplikují. Jasně, hlavní hrdinka je furt výborná - vtipná, sympatická, plus se skvělou představitelkou, ale místo toho, aby film zůstal na stejné rovině snímku předešlého a pokusil se podobný námět pojmout zase trochu jinak, snaží se věci posunout do zbytečně velkých rovin, což nakonec vyústí v naservírování nemastné neslané filmové porce, která s nikým příliš nehne. Ale bylo to zas docela zábavný. Sice bez napětí, se slabším humorem, ale koukat se na to dalo. Ovšem možná ze mě také mluví slabost pro hlavní herečku. A to jsme myslel, že jsem víc na brunetky.

 • 85%
  4
  0
  19. 5. 2019

  Na celovečerní debut od dvaatřicetiletého režiséra to nebylo vůbec špatný. Vlastně to bylo dost dobrý. Když se točí film pouze s pár dialogy a dvěma charaktery, člověk si musí dát majzla, aby tím nezačal svého diváka nudit. Naštěstí to ti šikovní Islanďané zvládli skvěle, beznadějné vyhlídky hlavního hrdiny jsou pojaty natolik poutavou formou, až se skoro divák třepe zimou s ním. Film zbytečně nepatetizuje, netáhne se, plus udržuje si po většinu času slušnou mrazivou atmosféru. Na kouzlu tomu dodává samozřejmě i parádní Mikkelsenův výkon, až z toho začínám fňukat, že mu tu roli Zaklínače přeci jen nenabídli. Problém mám ale s koncem. Přisviští totiž rychlostí lusknutí prstů a diváka opustí stejně nečekaně, jako to kdysi udělala moje ex. Působí to trochu proradně, až si divák říká, že si to nezasloužil, rozhodně si s ním ještě mohli dát krapet víc práce. Já chápu, že tam štábu musela být kosa, ale stejně... pro dobro kinematografie! Dobrý hybrid mezi Marťanem a Trosečníkem.

 • 65%
  0
  0
  29. 4. 2019

  Trošku s prošvihem, ale přece. Naprosto parádní námět film bohužel příliš nezachraňuje od poněkud chaotické dějové linky, která ve své podstatě téměř nikam nevedla. Možná to bude i tím, že Justin Timberlake je pro mě takovej "meh" herec, plus patřím k té menšině mužů, kterým se Amanda Seyfried fakt nelíbí. Třešničku tomu dává asi nejzajímavější postava Cilliana Murphyho, jenž ve filmu jen tak marně běhá a na konci je naprosto promrhaná. Ke konci jsem mu dokonce fandil víc než hl. hrdinům. Ono celkově bylo těm dvoum obtížné fandit, když se snaží nastolit takovej rádoby "komunistickej" ideál společnosti. Totálně jsem chápal hlavní záporáky, že je chtěli zastavit. Nic moc.

 • 100%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Pokoj (2003)

  Myslím, že dokonce i naše telenovela byla lépe natočená. A to už je sakra co říct! Když se tak člověk dívá na hlavního představitele a jeho herecký výkon, plus s tím otřesným přízvukem, člověku začne vrtat hlavou, jestli si z toho náhodou nedělá prdel. Obzvlášť, když je zároveň režisérem a scénáristou. Evidentně nedělá. Taky se mu podařilo natočit film, ve kterém téměř nic nefunguje, nicméně ta nefunkčnost a ty hovna, co všechny postavy během filmu řeknou, jsou strašně a příšerně skvělý. Ed Wood má silného konkurenta. Hovado Tommy Wiseau natočil tak příšernej film, až je vlastně neskutečně zábavnej.

 • 75%
  0
  0
  29. 4. 2019

  Představte si, že si takhle jednou jedete po silnici, pak máte bouračku a probudíte se v neznámým vybaveným atomovým bunkru, který vede podivný týpek, jenž vám tvrdí, že vám zachránil život, protože právě venku nastal konec civilizace. Spin off na Cloverfield z roku 2008 se bere krapánek jinačí cestou, zaměřuje se klaustrofobní napětí mezi jedinými třemi postavami na scéně, přičemž John Goodman tomu doslova dominuje. A Elizabeth Winsteadovou si chci oficiálně vzít. Už ve Scottu Pilgrimovi jsem o tom uvažoval, teď je mi to jasný. Napínavý, skvěle natočený a chytrý. Kdo ale zná původní Cloverfiled, ať neočekává stejnou podívanou, to hle jde fakt trochu jiným směrem.

 • 80%
  1
  0
  29. 4. 2019
  The Visit (2015)

  Osobně patřím mezi tu menšinu, která Shyamalana stále považuje z dobrého režiséra. A dokazuje to i zde. Po vší té velkoleposti se vrací do poněkud skromnějšího stylu, respektive si vzal na hák found footage style záhady Blair Witch a Paranormal Activity. Výsledkem je docela creepy film o dětech, které poprvé v životě navštíví své prarodiče na venkově. Brzo si však všimnou velice divného a znepokojujícího chování své babičky i dědečka, přičemž jim dojde, že něco tu není v pořádku... Většinou nemám rád dětské herce, protože dost často stojí za hovno, nicméně tady byli oba parádní, obzvlášť ten klučina. Jestli jste se báli u Šestého smyslu, tohle by pro vás mohlo být krapánek horší. Taky to ve vás může vyvolat menší nejistotu, až zas příště pojedete k prarodičům na návštěvu.

 • 80%
  0
  0
  29. 4. 2019

  Singer to furt umí. Holt filmoví X- meni budou už navždy jeho dětmi. I přes odlišnou časovou linku zde jsou charaktery a schopnosti jednotlivých postav ze starší série skvěle vykresleny, navíc výborně korespondujíc s celkovým filmovým dějem. A konečně má i tato nová série velkolepého záporáka. Plus na ty mutantí bitky se stále skvěle kouká. Byť se jedná zatím asi o nejslabší díl nové série, rozhodně to neznamená, že je to na prd. Kašlete na přemoudřele pozérské komentáře a hodnocení na čsfd, mazejte do kina. Stojí to za to. Nejlepší postavy: Magneto (Fassbender je čím dál lepší), Jean Gray (Kdyby tohle Sansa Stark uměla v GoT, Železný trůn bude navždy její) a Quicksilver (netřeba říkat proč, jedna scéna vám řekne sama)

 • 85%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Nepřítel (2013)

  Symbolický a metaforický filmy moc rád nemám, protože jsem většinou línej nad nimi příliš přemýšlet. Nicméně pokud je nějakej film takhle suprově natočenej, tak mi to fakt nedalo, asi půl hodiny jsem pak přecházel po pokoji sem a tam, přemítajíc jak blázen. Velice temná a pochmurná atmosféra se surrealistickými prvky dodává filmu na bizarnosti, která se projevuje i ve stylu, v jakém je to natočený. Jeden z nejpodivnějších filmů za poslední léta. Ale sakra dobrej. A snad jsem ho i dobře pochopil... (Pokud máte arachnofobii, film vás může dost drsně vyděsit, tak bacha.)

 • 85%
  0
  0
  29. 4. 2019

  Komorní "who did it" atmosféra z Gaunerů + náhlé a někdy nepředvídatelné zajebaní z Hanebných panchartů a + Djangovské prostředí rovná se Hateful Eight. Musím přiznat, že jsem tu zápletku očekával trochu jinou, z čehož také pramení menší zklamaní, které jsem během sledování pocítil. Bylo však hrozně hezký vidět Quentinovu starou hereckou smetánku, jak se zas navzájem snaží dialogově předhánět. A posledních 40 minut bylo suprově nadupaných, to jako jo. Supr. Django ale lepší. Jo, a když jsem viděl toho Russela v prostředí mezi lidmi, kterým se nedalo ani za mák věřit, plus ještě ta zima a sníh, tak mi to hodně evokovalo Věc. To nešlo jinak.

 • 90%
  0
  0
  29. 4. 2019

  Magický realismus ve formě seriálu se jen tak nevidí. O to je to lepší, že to dělali Britové. A je to taky prča jak blázen. Jestli máte rádi britský humor (kdo by neměl!) s dávkou určité šílenosti a absurdity, The Mighty Boosh můžu jen doporučit!

 • 80%
  1
  0
  29. 4. 2019
  Spotlight (2015)

  Film o investigativní žurnalistice, která je ve svém nejlepším. Zbytečně to netlačilo na city, bylo to poutavý a herci skvělí. A byl z toho cítit jistý "fincherismus", to asi ten Ruffalo. A vtipný taky je, že to točil ten herec, co hrál v 5. sérii The Wire toho novinářskýho hajzla... Supr, ale stejně bych to raději dal Revenantovi.

 • 60%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Spectre (2015)

  Craigo-Bondovka s nejlepší hudbou (Thomas Newman se od fantastického soundtracku Road to Perdition nijak nezhoršil.), zároveň však paradoxně s nejhorším intro songem. A samotný film? Inu, rozhodně nemůžu říct, že bych se nudil. Nicméně chybělo tomu mnoho aspektů, který dělaly Skyfall tak parádním filmem. Třeba na Christopha Walze jako záporáka jsem se hrozně těšil, nicméně ve filmu ho moc není. A jeho character developmentu je tam ještě méně. Kam se hrabe na Bardema. A i celkově jakoby film postrádal tu typickou atmosféru, která dělala předešlé moderní Bondy tak jedinečnými. Ale špatné to určitě nebylo. Rozhodně z toho ale taky nejsem kdo ví jak unešený. Nicméně pokud šlo o akci, to si fakt nemůžu stěžovat, jelo to jak blázen.

 • 100%
  1
  0
  29. 4. 2019

  AACH! Filmovej orgasmus! Bože... To je tak super, když někdo umí natočit film, ve kterým je všechno dobře! Připomínalo mi to dost tvorbu Terrence Malicka smíchanou s filmem Valhala Rising. Celý film se nese v dost subtilním ponurém tónu, kterak hlavní hrdina přežívá v krásném a krutém světě nemilosrdné zimy a cool indiánů. Ińárritu si často ve svých filmech libuje v dlouhých dramatických záběrech bez střihu, je třeba říct, že tady jich je požehnaně. A působí to skvěle... DiCaprio vyrostl v hereckého boha, teď už o tom nepochybuju. SILNĚ, opravdu silně na to doporučuju jít do kina, to musí být zážitek... Jo a mimochodem, je to pro mě nejlepší film za posledních několik let. A to jako fakt.

 • 95%
  0
  0
  29. 4. 2019
  V hlavě (2015)

  Byť to podle plakátu asi příliš nevypadá, tak přesto vězte, že tohle si pravděpodobně víc užijou dospělí než děti. Pro fandy psychologie vyložená lahůdka. Velice chytře napsaný, dojemný a doopravdicky vtipný. A to se jako u animáků zas až tolik nesměju, alespoň ne těm z posledních let... Tak si tak říkám, jaká asi je podoba hlavních hrdinů v mé vlastní mysli. Byly by všechny máničky? ... Spolu s Toy Story 2 a Úžasňákovi nejlepší pixarovka.

 • 80%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Marťan (2015)

  Apollo 13 + Trosečník = Marťan. Asi tak nějak. Tyhlecty one man survival filmy mám velice rád. Navíc Matt Damon je úžasnej. Byť se to v některých pasážích trochu táhlo, především ty na Zemi, Scott přeci jen úspěšně dokázal, že černé bezoké mrchy s druhou vysouvací čelistí nejsou tím jediným, co může z vesmíru vyplodit. A já se bavil, ale kdyby bylo více zápolícího Damona s větší dávkou pocitu naprosté izolace,plus méně scén ze Země, byl bych možná spokojenější. Hudba mi v některých částech příjemně připomínala Mass Effect.(Pokud nevíte, o co jde, tak se jedná o jednu z nejlepších a nejepičtějších sci-fáren všech dob, byť jen herních.)

 • 80%
  0
  0
  29. 4. 2019

  Mega hustá pecka... to nebyla. Nechápu, co Abramse a scénáristy vedlo k tomu, aby tolik kopírovali epizodu IV. Nostalgie? Záruka úspěchu? Měli dost času na to, aby přišli s něčím úplně novým, ne? Ale! Supr to bylo, co si budeme lhát. Dva nesmírně sympatičtí hlavní hrdinové, letecké bitvy, the force stuff a hlavně - při pohledu na všechny ty postupně se objevující staré známé jsem se prostě nemohl neusmívat. Nebylo to tedy sice fantastické, ale byl to zatraceně dobrý pocit být zase zpět v té... předaleké galaxii. A užil jsem si to? Aye aye. :3 Jo. A John Williams je bůh.

 • 35%
  0
  0
  29. 4. 2019

  Da fawk?! Tak takhle má skončit velká a slavná terminátorská série? A co mi to proboha provedli s Johnem Connorem? Návrat k původním dílům je sice hezkej, nicméně mi přijde, že se tentokrát do toho tématu cestování v čase tvůrci až moc zamotali. Nějak mi bylo jedno, že jsem to nechápal, prostě jen jsem věděl, kteří jsou zlí a kteří jsou hodní, což mi úplně stačilo. Což není fajn. Aspoň že Arnold nezklamal, může být starý jak chce, v roli T-800 bude furt vypadat dobře. Byla radost ho zas sledovat. A Daenerys je mnohem víc sexy jako bruneta, to teda jako fakt.

 • 80%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Anastázie (1997)

  Z nostalgie jsem se při sledování celou dobu usmíval. (a zpíval) Však to taky byl jeden z nejoblíbenějších animáků mého dětství. A ne, asi nikdy nevyrostu. :3 Mimochodem, až teď jsem si všiml, že film je protikomunistický - Aby zlý Rasputin zničil rod Romanovců, zaprodá duši ďáblu a za pomocí pekelných sil vyvolá bolševickou revoluci.

 • 90%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vikingové (2013)

  Vikingové se s tím neserou. Fakt s ničím! Tolik anti-hrdinů pohromadě v seriálu člověk jen tak nevidí. Po první sérii musím konstatovat, že je to po Hře o trůny nejlepší "medieval based" seriál současnosti.

 • 80%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Kód Enigmy (2014)

  Mírně přeceňovaný. Jak kolem toho byl takovej humbuk, tak jsem to čekal ještě lepší. Ale i tak se mi to líbilo, Cumberbatch samozřejmě skvělej.

 • 85%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Chlapectví (2014)

  Fanda dlouhých dramat jsem nikdy moc nebyl. Ale když se do toho někdo vrhne s takovým sofistikovaným a výjimečným způsobem, navíc s natolik uvěřitelnými dialogy a scénami, že člověk přestane loupat zrníčka, tak se tím fandou tuze rád stanu. Krásnej film.

 • 95%
  0
  0
  29. 4. 2019

  Tohle bylo kurva vynikající! Greengrass dokázal, že nepotřebuje Jasona Bourna, aby natočil parádní a extrémně napínavý film. V takovémhle ztuhlém napjatém transu po celé 2 hodiny jsem nebyl už sakra dlouho.

 • 55%
  1
  0
  29. 4. 2019

  Dostal jsem, co jsem chtěl :) ... Asi tak na deset minut :( Batman je mi ze všech super hrdinů (jak od DC, tak i od Marvelu) nejsympatičtější, a to především díky tomu svému temňaření a nulovým nadpřirozeným schopnostem. A upřímně jsem se velice těšil, až ho uvidím na velkém plátně se bít s tím nagelovaným emzákem. Nicméně film by se měl spíše jmenovat "Batman a Superman vs. nothing´s really fucking happening" Neskutečně dlouhý build up, začne po nějaké době člověka trochu srát, obzvlášť protože je filmu spousta aspektů, který tam byly prostě zbytečný. A Lex Luthor je Joker. Opravdu. Jeho chování i určité situace naprosto poukazují na Ledgerovo Jokera. Musím ale přiznat, že Affleck jako Batman se mi zamlouval. Má jiné charisma a štyl než Bale, nicméně funguje to taktéž dobře. A ano, fandil jsem mu. Ve výsledku jsem se bavil, to ano, ale i tak konstatuji, že Batman vs. Superman je filmem, který může jak komiksový, tak i klasický filmový fanda úplně s klidem minout.

 • 60%
  0
  0
  29. 4. 2019

  Sting nahradil Davida Bowieho! Pokračování jedné z nejlepších komedií přelomu století dorazilo nakonec i do mého BSplayeru. A výsledek? Inu, asi po deseti minutách bude člověku jasné, že vtip a sláva z jedničky se bohužel opakovat nebude. Stiller a Wilson jsou samozřejmě bezvadní, oba se taky zasloužili o to, že jsem se během sledování 2x zasmál, nicméně to bylo tak všechno, co jsem z té huby vydral. Spoousta odkazů na jedničku spoléhá příliš na to, že diváka pobaví znovu, nicméně známe to pořekadlo... "opakovaný vtip..." I ten Mugatu už není co býval. Ve výsledku se jedná o celkem vtipnej film, který stojí za to sledovat především opět kvůli totální Zoolandrovo tuposti a Jeníčkovo roztomilé hlouposti.... a kozám Penelope Cruz (ehm!) Pokud ale budete očekávat kvalitu jedničky, můžete být dost zklamaní. Na sobotní odpoledne k obědu je to ale ideální.

1 2 3 4 5 6 7 8 dalsi posledni

Pořadí v kraji

Uživatel nemá vyplněný kraj
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: