The Devil All the Time (USA)
« další názvy »
USA USA
138 minut

Žánry

:
Drama, Thriller, Adaptace knižní, Retro

Obsah

:
V napínavém gotickém příběhu ze Středozápadu se kolem mladého muže (Tom Holland) shlukují podivné existence. Ale on je připravený chránit svoje blízké. (Netflix)

Režie

:
Antonio Campos

Scénář

:
Antonio Campos Paulo Campos Donald Ray Pollock

Herci

:
Harry Melling Tom Holland Robert Pattinson Riley Keough Haley Bennett ...
Distributor: Netflix
Jste na stránce filmu Ďábel. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Ďábel myslíte! K 25. září 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27762 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  19. 9. 2020
  JosefTomas (7636 bodů)

  Ďábel je velmi zajímavý film a to i přesto, že se vymyká jakýmkoliv zavedeným konvencím přístupného filmu. Nemá hlavní zápletku, má spoustu postav a dělá s nimi krátký proces rychleji, než celá série Game of Thrones. I tak má scénář co nabídnout a to hlavně výtečně napsané charaktery, které konečně některým hercům dávají možnost ukázat svůj herecký rejstřík. Jen to je velmi nepříjemné koukání. Není to ani tak brutalitou, která se tu vyskytuje, ale spíš bezvýchodnou situací, do které se postavy dostávají a ze které zkrátka nemohou utéct. Jsem možná i trochu rád, že se tento počin dostal na Netflix, protože jsem měl tak možnost film pozastavit a všechno, co se zde dělo, řádně vstřebat. Ďábel je vskutku zajímavý film, který ale není moc divácký a se skoro 2 a půl hodinovou délkou a pomalým dějem může kde koho odradit. A ten zbytek ho buď bude milovat, nebo nenávidět. Jde možná o první pořádný krok k tomu, aby Netflix posunul kvalitu svých filmů na podobnou úroveň, jako má nyní seriály. Doufejme, že mu to vydrží.

 • 85%
  0
  0
  24. 9. 2020
  Tom Hardy (5179 bodů)

  Tarantino bez humoru, nadsázky a popkulturních průpovídek. Funguje to nad očekávání dobře, i když jde o jeden z těch filmů, které si pravděpodobně už nikdy znovu nepustím. Pattinson se blíží pozici nejzajímavějšího herce mezi třicátníky.

 • 70%
  0
  0
  28. 12. 2020
  marie-kolarova (2299 bodů)

  Až trochu moc hnusných charakterů, aby se to dalo dotáhnout do pořádné pecky mezi oči. Někteří si ujasňují svůj vztah k Bohu, ale někdy kolem poloviny se toto téma silně rozvolní, aby nastoupilo vyrovnání účtů s těmi nejhoršími záporáky, jakože jich tam je dost a všichni spolu nějak souvisí. Motiv války a trauma z ukřižovaného kamaráda zapadne, což je škoda, protože právě s tímto motivem mohl režisér pracovat líp. Takto je to jen o tom, že válka nikdy nekončí. Zajímavý počin, který trpí roztěkaností.

 • 80%
  0
  0
  22. 9. 2020
  Vurhor (2010 bodů)

  Jako něco od starých dobrých bráchů Coenů. A vlastně si to i dokážu představit jako další sérii Farga. Akorát ten černý humor tam tak trošku chybí. The Devil All the Time je v mnoha ohledech krutý a ponurý film. Ale zase ne natolik, aby diváka vyloženě zhnusil, přinutil ho to vypnout a místo toho si dal třeba Lásku nebeskou, která je v určitém směru úplným protipólem. Svým kvalitním vyprávěním, dobře napsanými postavami a celkovou tajuplnou atmosférou dokáže i citlivější diváky, pro které by jinak ta gradující míra zla byla spíše odrazující, natolik upoutat, že od toho nebudou schopní odtrhnout oči. Už jen kvůli té solidní sartrovské myšlence, se kterou se poměrně dobře pracuje. Navíc to prostředí jižanského vidlákova je pro takový děj jako stvořený. Možná trochu škoda té krapet přestřelené délky, která byla ve výsledku spíše kontraproduktivní, klidně bych to nechal rychleji odsýpat. Tom Holland se mi začíná líbit čím dál více, vždycky mám radost, když vidím, že nějaký herec, který je známý díky žoviálnějším rolím, zvládne i něco vážnějšího. Spidey je šikula! A Cedric Diggory slizký úchyl. Love it!

72 71 ?
jak hlasovat?
 • misalege 80%
 • bayern 60%
 • sabule 60%
 • janee213 90%
 • jarv 75%
 • lukasopicasso 60%
 • marie-kolarova 70%
 • dav.bal 70%
 • Meky 60%
 • Brenan88 75%
všechna hodnocení (17)