The Trial of the Chicago 7 (USA)
« další názvy »
USA USA
129 minut

Žánry

:
Drama, Historický, Biografický

Obsah

:
Natočeno podle skutečných události: Skupina protestujících lidí proti válce ve Vietnamu v roce 1968 vyšla v Chicagu do ulic. Policie tehdy tvrdě zasáhla více »« méně

Režie

:
Aaron Sorkin

Scénář

:
Aaron Sorkin

Herci

:
Eddie Redmayne Alex Sharp Sacha Baron Cohen Jeremy Strong John Carroll Lynch ...
Jste na stránce filmu Chicagský tribunál. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Chicagský tribunál myslíte! K 23. říjnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27076 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  0
  0
  19. 10. 2020
  InJo (750 bodů)

  Možná nejlepší letošní "netflixovka". Parádní historické soudní drama, kde sice od začátku víte, kdo je "hodný" a kdo "zlý", ale je to natolik tematicky a myšlenkově plné (a nadčasové), řemeslně výborné a herecky excelentní (hlavně Cohen, Rylance a Langella září), že si to snad ani nelze neužít. Dokonce jsem měl pocit, jak kdybych koukal na nějaký "ztracený" film Miloše Formana, v němž téma Vlasů (kritika války ve Vietnamu) pojal po vzoru Lid vs Larry Flynt (soudní pře s volnomyšlenkářským "nepřítelem systému"). Určitě jeden z letošních filmových vrcholů.

85 75 ?
jak hlasovat?
 • gumoch 100%
 • InJo 85%
 • lamps 70%
všechna hodnocení (3)