Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga (USA)
« další názvy »
USA USA
120 minut

Žánry

:
Hudební, Komedie, Retro

Obsah

:
Když dva aspirující hudebníci Lars a Sigrit dostanou příležitost, reprezentovat svou zemi v soutěži nejlepších písní světa, naskytne se jim i možnost dokázat, více »« méně

Režie

:
David Dobkin

Scénář

:
Will Ferrell Andrew Steele

Herci

:
Rachel McAdams Will Ferrell Dan Stevens Pierce Brosnan Demi Lovato ...

Podívej se na Eurovize online!

Jste na stránce filmu Eurovize. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Eurovize myslíte! K 23. lednu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27869 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Eurovize


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  30. 6. 2020
  Brenan88 (44985 bodů)

  Will Ferrell patří v mém osobním žebříčků nejoblíbenějších herců na samý vrchol. Nemohl jsem si tak nechat ujít jeho nejnovější snímek - Eurovize. Trailer sice moc neoslnil,ale o to více jsem rád,že se film vyvedl. Není to sice tak šílené jak jsem u Ferrella zvyklý,ale to rozhodně není na škodu. Snímek co se týče humoru zbytečně netlačí na pilu a spíše jen tak volně plyne. Za mne tedy spokojenost.

 • 70%
  0
  0
  30. 6. 2020
  lamps (14806 bodů)

  Možná proto, že takhle roztomile sebereflexní komedie tu nebyla už dlouho, a možná z toho důvodu, že ve chvílích nudy jsem si úspěšně představoval, jak stále krásné a dokonalé Rachel McAdams nasazuji snubní prsten a vedu ji na pódium, jsem Eurovizi nakonec tak nějak podlehl. Přestože humoru není tolik, kolik bych od Ferrella očekával, ten upřímně naivní dětinský nádech tomu sluší a Dobkin přesně ví, co točí, takže šablonovitý tuctový děj ve finále funguje. A ty melodie jsou dostatečně nakažlivé..

 • 85%
  0
  0
  5. 6. 2021
  p.a.douch (5259 bodů)

  Mám asi nějakou úchylku, ale mě zkrátka Ferrellovi komedie celkem baví. Tahle si dělá srandu ze soutěže Eurovision Song Contest a daří se jí to. Hudba odpovídá kontextu filmu a je zábavná. Dobkin je spolehlivý režisér a film má pod kontrolou. Obsazení se povedlo Rachel McAdamsová zahraje prakticky vždycky dobře, Will Ferrell předvádí svůj klasický výkon a překvapuje zpěvem, zbytek obsazení také podává přesvědčivé výkony. Demi Lovato v pohodě a Brosnan s Persbrandtem to je třešnička na dortu. Byl jsem spokojen. Trochu vadí jen délka, ale rozhodně jsem nezhynul nudou. Za Rachel zpívala Molly Sandtén (aka My Marianne).

 • 70%
  0
  0
  29. 12. 2020
  Blackhand47XD (2127 bodů)

  Eurovize je šílenost a Ferrelův snímek si s tím krásně pohrává. Hlavními postavami tu máme kamarády od dětství z malého města na Islandu, kteří se do velké soutěže chtěli vždycky dostat... a i přes veškerou nepřízeň se jim to nakonec podaří. Film kope vlastně úplně do všeho, ať už to jsou američtí turisté, vztah Ruska k homosexuálům nebo další stereotypy spojené s různými státy. Oproti jiným komediím to až tak trapné není, zasmál jsem se a Dan Stevens se svými kostýmy je tu pak úplně boží. PS: ČR se dostala do finále, jupí! 70%

 • 70%
  0
  0
  13. 1. 2021
  Vurhor (2015 bodů)

  Eurovision má sice naprosto banální děj, který lze najít v každé druhé romantické(?) komedii, ale na druhou stranu si to vynahrazuje vcelku slušným utahováním z oněch zpěváckých soutěží, do kterých jsem se kdysi chtěl sám dostat, ale ta následná prezentace nechutnosti showbusinessu mě nakonec přesvědčila, že by to byl blbý nápad. Film si může přičíst k dobru i přirozenou vtipnost Willa Ferrella, který mnohé momenty vcelku slušně zachraňoval. Ale ne snad, že by ten film byl jinak zcela bez vtipu, najde se tam hned několik pasáží, které opravdu pobaví, ovšem za břicho se asi divák celou dobu popadat nebude. Další plus byl i nápad udělat z hlavních hrdinů Islanďany, dodalo to na jejich zajímavosti, plus tvůrci si tak otevřeli dvířka pro mnoho kulturních fórů. Celkově je Eurovision prostá komedie, která sice ničím příliš nepřekvapí, plus její formát už člověk viděl ve spoustě jiných filmech, ale když vypne a nechá to na sebe působit, čeká ho vcelku zábavná podívaná. Navíc Rachel McAdams je tam strašně roztomilá.

 • 70%
  0
  0
  25. 8. 2020
  Kamila88 (216 bodů)

  Velmi příjemná komedie,která překvapivě (i přes Ferrella) není vůbec trapná. Písničky jsou pěkné a celkově se mi líbila hlavní myšlenka filmu. Člověk si musí jít za svým snem ať to stojí co to stojí. Velmi pozitivní. Pokud máte pochmurný den a budete chtít rozveselit,tak dejte Eurovizi šanci.

Hodnocení a recenze Eurovize

72 64 ?
jak hlasovat?
 • Reacherjack2016 65%
 • Marek88 55%
 • p.a.douch 85%
 • lukas 65%
 • Crreed 70%
 • Nosnica 65%
 • karel-servus 65%
 • Hare77 65%
 • Siddharta 65%
 • Vurhor 70%
všechna hodnocení (30)