Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
MartyBanan
Martin Jon
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
223
Od nejnovějších
Angry Birds ve filmu
(2016)
28. 12. 2016
7
300: Vzestup říše
(2014)
12. 12. 2016
6
Odpor
(2008)
12. 12. 2016
7.5
Na doraz
(2010)
12. 12. 2016
5.5
Pařba na třetí
(2013)
12. 12. 2016
7
Ten Největší
(2007)
12. 12. 2016
6
Divočáci
(2007)
12. 12. 2016
5.5
Ladíme!
(2012)
12. 12. 2016
7
Percy Jackson: Zloděj blesku
(2010)
12. 12. 2016
5
Hašišbába
(2012)
12. 12. 2016
7
Bratři z donucení
(2008)
12. 12. 2016
5.5
Birdman
(2014)
12. 12. 2016
3
Zelený sršeň
(2011)
12. 12. 2016
7
Čarodějův učeň
(2010)
12. 12. 2016
8
Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý
(2014)
12. 12. 2016
8
Pot a krev
(2013)
12. 12. 2016
9
A-Team
(2010)
12. 12. 2016
9
Kamarád taky rád
(2011)
12. 12. 2016
8
50/50
(2011)
12. 12. 2016
8
Milionář z chatrče
(2008)
12. 12. 2016
9
Hancock
(2008)
12. 12. 2016
8
Princ z Persie: Písky času
(2010)
12. 12. 2016
7
Wolverine
(2013)
12. 12. 2016
9.5
Captain America: První Avenger
(2011)
12. 12. 2016
7
Odstřelovač
(2007)
12. 12. 2016
8
Drákula: Neznámá legenda
(2014)
12. 12. 2016
7.5
Surfařka
(2011)
12. 12. 2016
7.5
Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic
(2013)
12. 12. 2016
7.5
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
12. 12. 2016
7.5
Dredd
(2012)
12. 12. 2016
6
Underworld: Vzpoura Lycanů
(2009)
12. 12. 2016
8
Jumper
(2008)
12. 12. 2016
8
Kick-Ass 2
(2013)
12. 12. 2016
7
Rallye smrti
(2008)
12. 12. 2016
9
TRON: Legacy 3D
(2010)
12. 12. 2016
8
Elysium
(2013)
12. 12. 2016
8
Útok na Bílý dům
(2013)
12. 12. 2016
7.5
Drive
(2011)
12. 12. 2016
7
Hunger Games
(2012)
12. 12. 2016
9
Argo
(2012)
12. 12. 2016
8.5
1
2
3
4
5
6