The Hangover Part III (USA)
« další názvy »
USA USA
100 minut

Žánry

:
Komedie, Krimi
Motto: Konec.

Obsah

:
Tentokrát nebude žádná svatba. Nebude ani žádná rozlučka se svobodou. Co by se tedy mohlo pokazit? Film „Pařba na třetí“ znovu spojil Bradleyho Coopera, více »« méně

Režie

:
Todd Phillips

Scénář

:
Todd Phillips Craig Mazin Jon Lucas Scott Moore

Herci

:
Bradley Cooper Ed Helms Zach Galifianakis Justin Bartha Ken Jeong ...
Premiéra: 30. 5. 2013
Distributor: Warner
DVD: 2. 10. 2013
Jste na stránce filmu Pařba na třetí. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Pařba na třetí myslíte! K 26. březnu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28344 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Pařba na třetí


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  0
  0
  28. 12. 2017
  Brenan88 (46333 bodů)

  Druhé pokračování mne zklamalo v mnoha ohledech a především v tom,že jen recyklovalo námět prvního dílu. Tentokrát to Todd Phillips vzal za jiný konec a vydal se úplně jinou cestou. Stále je to velká zábava,jenže žádnou párty už neočekávejte. Tentokrát je to spíš více krimi a titulková scéna uzavřela kruh jménem The Hangover.

 • 60%
  0
  0
  8. 7. 2018
  lamps (14934 bodů)

  Kvalita bohužel díl od dílu klesá a do budoucna si tak nezbývá než přát, aby Tod Phillips už raději nikdy znovu nepařil. Jak byla dvojka osvěžující a přímočará, tak o třetím dílu to sice platí dvojnásob a snaha o vynalézavé zauzlení příběhu ze strany tvůrců se musí ocenit, ovšem tahle bláznivá road movie už má s legendární jedničkou tak málo společného, že by snad měla mít i zcela jiný název. Což o to, zábavy je věru dost a kadence vtípků je větší než kdykoli předtím, ale akční příběh propletený gangstery a uloupeným zlatem tentokrát film spíše pohřbívá a ve finále působí úplně zbytečně a místy křečovitě, jako by sloužil opravdu jen k povinnému završení nadějně rozjeté trilogie. Křeč se navíc přenesla i na herce, kteří ve většině případů nemají co hrát a divák k nim zachovává určité sympatie jen skrze nostalgické vzpomínky na staré dobré časy. Galifianakis a Jeong se jediní se svou prací sžili, což ale v tomhle případě prostě nestačilo.

 • 70%
  0
  0
  14. 12. 2017
  Danny F. (11156 bodů)

  Další šílené pokračování.

 • 70%
  0
  0
  16. 2. 2014
  headhunter (10287 bodů)

  Předchozí dva díly jsem viděl, tak jsem si s odstupem času řekl, že je třeba doplnit "vzdělání". Třetí pokračování mě ale utvrdilo v tom, že mělo zůstat jen u prvního originálu. Tentokrát film stál hlavně na Alanovi a Chowovi a zbytek Vlčí smečky byl takové křoví. Ale sranda byla a závěrečná titulková scéna potěšila a udělala za vším pěknou tečku (doufám).

 • 75%
  0
  0
  1. 6. 2013
  Standa. (6170 bodů)

  Třetí pokračování je mnohem temnější a akčnější, než předchozí dva díly. Už to není o tom, že se celá Vlčí smečka zhuláká do mrtva a druhý den řeší, co bylo, kde to bylo a co dělali. Ale hodně se v tomhle díle promítají scény z prvního dílu, což teda ne vždy funguje. Zde to bylo spíš kvůli vysvětlení probíhající situace. Jinak samozřejmě vtipné scény a gagy provázejí celý film, někdy možná trochu laciné vtípky, ale stejně to byla sranda.

 • 50%
  0
  0
  23. 5. 2013
  Tom Hardy (5313 bodů)

  Koncept se s prvním dílem vyčerpal (respektive možnost opakovat podobné okno se stejnými hrdiny) a tak to tvůrci vzali u trojky šalamounským obloukem, kdy se vlastně dohrávají události, které předchozí dvě epizody vyvolaly. Potud dobře. Ale nikdy nebylo patrnější, že samotné postavy jsou (vyjma Alana) de facto nezajímavé a tudíž je hrozně těžké najít motivaci k tomu, proč trojku vůbec sledovat. Nuda to není, protože se hodně střídají lokace a vždy jednou za čas přijde dobře míněná hláška. Vyjma dvou geniálních scén (loupež a invaze do hotelu) se ale většinu času tvůrci plácají od jednoho nuceného vtipu ke druhému. Tohle mělo zkrátka zůstat u jednoho filmu. Další dva jen uměle první pařbu natahují.

 • 75%
  0
  0
  9. 12. 2015
  rkotvald (3162 bodů)

  Leč byla dvojka poměrně zábavnou oddychovkou, bezostyšně vykrádala nápady jedničky a nedosáhla její úrovně nadprůměrné komedie. Pařba na třetí mě o to víc mile překvapila. Tentokrát se žádná pařba nekoná (snad až na možnost domyslet si pařbu v závěru, kde osobně čekám vsunutí potenciálního čtvrtého pokračování). Rozhodnutí vymanit se ze zaběhlých kolejí rámcového příběhu (kdy se partička po zdrogování Alanem probere neznámo kde po neznámo jakých událostech) jsem uvítal a snímku to jen prospělo.

 • 90%
  0
  0
  15. 6. 2013
  výfuk (2975 bodů)

  Epické zakončení série? Jednička byla originál sama a dvojka spíše takový odvar jedničky. Trojka se vrátila do kolejí originality a to se mi na ní líbí. Goodman na mě opět udělal velký dojem. Drsňáci až mafináni mu jdou a takový dojem udělal již při Lebowskim. Pařba na třetí je epické zakončení série, které má svoji originalitu, což Todd vymyslel perfektně. Příběh jě dokonale zamotaný a úžasně navazuje na minulé díly. Jednoznačná spokojenost a myslím, že se jedná i o jeden z největších filmových zážitků roku 2013.

 • 60%
  0
  0
  19. 12. 2015
  Petr Kocfelda (2916 bodů)

  Velmi dobrá komedíe,docela sranda.Tento film se docela povedl.Hodnotím jej 60 procenty.

 • 65%
  0
  0
  14. 9. 2013
  harry456 (2437 bodů)

  Nevím, asi jsem čekal něco jiného, minimálně pokračování plné hangoverského situačního humoru. Tvůrci se ve trojce (logicky) pokusili o jiný příběh, který ale nebyl z nejsilnějších, a navíc byl hodně na úkor humoru. Celý film v podstatě odtáhl Zach Galifianakis, marně jsem čekal na moment, kdy se přidají ostatní a rozjede se šílený kolotoč jako v předchozích dílech (díky alespoň za titulkovou vsuvku).

 • 50%
  0
  0
  20. 11. 2013
  michaela159 (1045 bodů)

  Po dokonalém první Hangoveru a po něm zkopírovaném druhém nám tvůrci naservírovali naprosto odlišný film. Ta tam je klasická šablona předchozích dílů. Pařba na třetí sleduje příběh ústřední trojice, jak se vypořádává s následky způsobenými v minulosti. Při sledování jsem nabývala pocitu, jako by chtěli autoři vše vysvětlit a uzavřít a tak trochu zapomněli na humor.

 • 30%
  0
  0
  16. 6. 2013
  Waters (628 bodů)

  Jednička super, dvojka přes kopírák, mín super, trojka je průser. Ne, že by došly nápady, třeba vykradení baráku bylo dobrý, ale zoufale tomu chybí vtip a hlavně už to vůbec neni o akcích, což je u týhle série docela základ, ne? Bejt to samostatná komedie, možná bych byl smířlivější. Pařbě bez pařby se ale blbě dávaj nějaký vyšší body.

 • 50%
  0
  0
  28. 4. 2016
  LucylaEwing (519 bodů)

  Vlčí smečka už nemá skutečně co nabídnout, tak se z ní stává banda nezajímavých a hloupých hovádek, jimž dominuje převážně Alan, ze kterého se stává s každým novým dílem čím dál více otrávný blbec, jehož výstupy vás přestanou bavit dříve než se na plátně začne něco skutečně dít (tzv. "syndrom Homera Simpsona"). Vegas byla jízda plná překvapení, Bangkok bylo poněkud ubohé opáčko a třetí kapitola už je pouze parazit, který je plný nuceného humoru, a na kterém je hrozně vidět, že byl vytvořen jen pro komerční účely. 50%

 • 65%
  0
  0
  4. 5. 2015
  Verush (248 bodů)

  Stylově mi mnohem více sedla jednička a dvojka.. Nejvíc jsem se nasmála při potitulkové scéně.. Vtípky dobrý, ale hodně to vyžírá předchozí díly.. Ale i tak důstojné zakončení vynikající trilogie..

Hodnocení a recenze Pařba na třetí

67 58 ?
jak hlasovat?
 • Lucas90 70%
 • Renfield 55%
 • Reacherjack2016 65%
 • Lovecour69 75%
 • jaroslav-nemec 100%
 • mims 50%
 • loudaxxx 70%
 • hcfort 60%
 • Klari196 65%
 • Blackhand47XD 60%
všechna hodnocení (134)

V žebříčcích uživatelů

73. místo z 81 v žebříčku uživatele Lucas90
159. místo z 164 v žebříčku uživatele Lucas90