Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
martina-surzinova
Martina Suržinová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
522
Od nejnovějších
Jurský svět: Zánik říše (5)
(2018)
25. 11. 2018
5.5
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
(2018)
25. 11. 2018
6
Temné síly
(2018)
15. 11. 2018
5.5
Nebezpečná laskavost
(2018)
14. 11. 2018
7
Jsem božská
(2018)
13. 11. 2018
7
Vadí nevadí
(2018)
13. 11. 2018
6.5
Manžel na zkoušku
(2018)
13. 11. 2018
5.5
Zmenšování
(2017)
13. 11. 2018
5.5
Mamma Mia: Here We Go Again!
(2018)
13. 11. 2018
7.5
Táta je doma 2
(2017)
13. 11. 2018
6.5
Rampage: Ničitelé
(2018)
13. 11. 2018
6.5
Všechno nejhorší
(2017)
13. 11. 2018
7
Stánek s polibky
(2018)
13. 11. 2018
7.5
Noční hra
(2018)
13. 11. 2018
7
Dokonalá loupež
(2018)
13. 11. 2018
7.5
Půlnoční láska
(2018)
13. 11. 2018
8.5
Následníci 2
(2017)
13. 11. 2018
6
Já, Simon
(2018)
13. 11. 2018
9
Deadpool 2
(2018)
13. 11. 2018
8
Ready Player One: Hra začíná
(2018)
13. 11. 2018
7
Avengers: Infinity War
(2018)
13. 11. 2018
8.5
Ant-Man a Wasp
(2018)
13. 11. 2018
6
Venom
(2018)
13. 11. 2018
9
Black Panther
(2018)
13. 11. 2018
4
Matky na tahu o Vánocích
(2017)
13. 5. 2018
7.5
Největší showman
(2017)
13. 5. 2018
9
Bídníci
(2012)
11. 4. 2018
7.5
Nic nás nerozdělí
(2012)
11. 4. 2018
8
Vesmír mezi námi
(2017)
11. 4. 2018
6.5
Smrt a život Charlieho St. Clouda
(2010)
11. 4. 2018
8
Železná srdce
(2014)
11. 4. 2018
7.5
Labyrint: Vražedná léčba
(2018)
11. 4. 2018
7.5
Den co den
(2018)
11. 4. 2018
6
Thor: Ragnarok
(2017)
1. 4. 2018
6.5
Vražda v Orient expresu
(2017)
21. 3. 2018
6
Padesát odstínů temnoty
(2017)
21. 3. 2018
6.5
Ferdinand
(2017)
21. 3. 2018
5.5
Který je ten pravý?
(2017)
20. 3. 2018
8.5
Temná věž
(2017)
20. 3. 2018
6
Cizinec ve vlaku
(2017)
20. 3. 2018
3
Načíst další
1
2
3
4
14