The Kissing Booth (USA)
« další názvy »
Velká Británie Velká Británie
USA USA
105 minut

Žánry

:
Komedie, Romantický, Adaptace knižní, Romantická komedie

Obsah

:
První polibek vyústí v zakázaný románek Elle s nejhezčím klukem ze školy. Riskuje tak, že přijde o svého nejlepšího kamaráda. (Netflix)

Režie

:
Vince Marcello

Scénář

:
Vince Marcello Beth Reekles

Herci

:
Stephen Jennings Joey King Joel Courtney Jacob Elordi Joshua Daniel Eady ...
Jste na stránce filmu Stánek s polibky. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Stánek s polibky myslíte! K 2. březnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27516 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 25%
  3
  3
  29. 5. 2018
  Brenan88 (42985 bodů)

  Musel jsem mít nějaký chvilkový zkrat, že jsem šáhl po téhle pubertální záležitosti, která potěší maximálně dívky do 15 let.
  Samotný název už byl dost zavádějící, ale i tak jsem to riskl a nevyšlo to. Hrozně by mne zajímalo co za člověka stojí za scénáře, protože tohle snad dospělý člověk nemůže vymyslet. Námět je hloupý, romantická linka díky nesympatické hlavní hrdince nefunguje, humor je na bodu mrazu, dialogy trhají uši a všechny postavy se chovají až příliš nelogicky. Netflix tímto možná útočí na náctileté diváky, ale každý kdo je starší musí nevěřícně kroutit hlavou.

 • 100%
  2
  1
  7. 9. 2018
  nikol125 (2753 bodů)

  Náhodou mě hlavní hrdinové tohoto snímku, vůbec nepřijdou nesympatičtí. Je to skvělá romantická komedie. :D Uznávám, že cílová skupina tohoto filmu jsou spíše dívky. Ale mě se tento film líbil, ať si každý říká co chce, můj názor to nezmění.
  Nejlepší scénka je, když Elle si myslí, že sedí v autě s Leem, ale nakonec se z Lea vyklube Noah.

 • 100%
  0
  1
  26. 4. 2020
  nikol-jankovicova (370 bodů)

  Určitě je tento film určen náctiletým, to ano. Za mě je to skvělý film, sice se drží určitého vzorce, který v tomto typu filmů zaveden, ale nekazí mi to celkový dojem z filmu.
  Snímek je vtipný a za mě i celkem chytře udělaný, celá ta věc s pravidly na mě udělala dojem.
  Nemůžu se dočkat slíbeného pokračovaní.

 • 100%
  0
  1
  29. 7. 2020
  Lady Di (280 bodů)

  Klasická dívčí slaďárna, tentokrát ale ne taková blbost jako jiné filmy tohoto žánru. S Elle se může skoro každá dívka ztotožnit. Komedie je vskutku povedená a skvěle zahraná. Nemyslím si, že je to jen pro dívky do patnácti let a hlavní hrdinka je sympatická, neboť takové my holky zkrátka jsme. Jsme praštěné, nejsme dokonalé topmodelky na podpatcích, ale obyčejné, zábavné holky, kterým se bohužel stávají trapasy a to někdy opravdu velkého kalibru. Přesně proto JE nám hlavní hrdinka sympatická. Doporučuji.

 • 10%
  1
  2
  27. 6. 2018
  BaBuKirchner (250 bodů)

  Komu je tento snímek vlastně určený? Možná tak náctiletým dívkám (max 14 let),protože snímek nenabízí vůbec nic proč by si ho měl někdo starší vůbec pustit. Humor ocení opravdu jen pubertální děvčata,romantická linka je tak sladká,že jsem si říkala o cukrovku a hlavní hrdinové jedním slovem nesympatičtí. Obrovské zklamání a to jsem od snímku nic nečekala.

 • 80%
  0
  1
  4. 8. 2020
  Dominika1 (135 bodů)

  Mě to bavilo. Jsem příjemně překvapená, jak moc se mi to líbilo. Joey King je skvělá herečka, dokázala to už v seriálu Odhalení a je neuvěřitelné jí vidět v něčem jiném a hrát vlastně normální holku, ale šlo to. Místy mi sice byla trochu nesympatická, nicméně když nad tím přivřu oči, tak to vážně nebylo tak zlé. Super zápletka o přátelství a neporušitelných pravidlech, která tu byla již několikrát, ale u tohoto filmu to funguje dobře. Chemie mezi Noahem a Shelly je úžasná a úplně to mezi nimi jiskří, určitě nebylo na škodu, že v reálu tvoří opravdový pár. Vážně jsem se moc bavila a snímek zařadím mezi ty, ke kterým se budu ráda vracet, protože zvednou náladu a není to vyloženě klišé o ošklivé holce, která má sen stát se Popelkou.

69 ? ?
jak hlasovat?
 • elle 100%
 • Miňonka 65%
 • FilipusMuff 65%
 • Aneta132 85%
 • Dominika1 80%
 • Lady Di 100%
 • nikol-jankovicova 100%
 • anna-vacinova 70%
 • howrse 0%
 • anonnym 45%
všechna hodnocení (39)

V žebříčcích uživatelů

47. místo z 48 v žebříčku uživatele Elizabett