Stánek s polibky 3

50%
Stánek s polibky 3

Ella má před sebou poslední prázdniny než se vydá na vysokou, ovšem nejdřív se bude muset rozhodnout, jaká univerzita to vlastně bude...
Brenan88
Brenan88
46 853 bodů
2
Završení romantické komediální série Kissing Booth dospělo ke svému konci a snad už se dalšího dílu nedočkáme. Už předchozí díly nebyly žádný filmový zázrak, ale tentokrát je to opravdu hrůza. Postavy se chovají naprosto hloupě a dialogy co vedou způsobují krvácení z uší. Celá zápletka je praštěná a ocení ji možná tak puboši, kteří od filmu čekají maximálně ... a žili šťastně až do smrti.
Marcos22
Marcos22
901 bodů
10
Stánek s polibky 3 je tím nejdospělejším dílem z celé trilogie. Poukazuje nejen na důležitost prosazení vlastních životních cílů na úkor neustálého upřednostňování žití života druhých. Na dobu, kdy se každý z nás musí v životě jednou rozloučit s přáteli, a pokud ta přátelství mají opravdu pevnou vazbu, tak není pochyb o tom, že se Ti dva v budoucnu opět shledají. Poukazuje i na to, dát si pozor, koho pouštíme do svého života, protože někteří jedinci nám mohou lusknutím prstu zbořit to, na čem jsme X let pracovali. Dále ukazuje, jak moc důležitá je v životě rodina a některé změny jsme nuceni přijmout a sžít se s nimi, ať se nám líbí nebo ne. A ukazuje i ten nejdůležitější moment v našich životech, který nikdo z nás neví, kdy přesně přijde, ale v ten jeden jediný okamžik si uvědomíme, že jsme právě dospěli. Stánek s polibky je jednou z nejsugestivnějších a nejintenzivnějších náctiletých romantických vztahových dramedy, kterou jsem kdy viděl a naprosto si zaslouží plnou dělbu bodů. Minimálně za všechny ty myšlenky a vzpomínky, které ve mně vyvolala. Jo a samozřejmě za tu top boží „Mario Kart“ scénu =). 👌 (14.08.2021)

Dodatečné informace

Původní název:
Kissing Booth 3 (více)
  • USA Stánek s polibky 3
  • USA Kissing Booth 3
Premiéra v ČR:
11. 8. 2021
Distributor:
Netflix
Země původu:
USA
Čeština:
Stánek s polibky 3 je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Stánek s polibky 3


Powered byJustWatch