Táta je doma 2

59%
Táta je doma 2
Plakát traileru
Z Dustyho (Wahlberg) a Brada (Ferrell) jsou teď kámoši, zvlášť když se Dusty vykašlal na svou dlouho pěstovanou image bouráka, a Brad přestal dělat psí kusy, aby se mu v tom vyrovnal. Dokonce se rozhodnou, že letošní Vánoce stráví všichni pohromadě jako jedna velká šťastná rodina, i s oběma manželkami a všemi svými i vyženěnými potomky. Plán dostane zásadní trhliny ve chvíli, kdy se na svátky pozvou jejich otcové. Copak, s vřelým a milujícím Bradovým tátou (John Lithgow) by v tomhle směru nebyl žádný problém. Horší to však bude s Dustyho taťkou (Mel Gibson), což je ultimativní tvrďák, který neuznává fyzický kontakt a s malými dětmi je schopen vtipkovat o mrtvých prostitutkách. Dusty se mu vždycky chtěl vyrovnat a teď se bojí, že ho svou vyměklostí totálně zklame. A ještě víc se obává toho, že otcova přítomnost promění idylické Vánoce ve válečnou vřavu. A přesně k tomu vše nevyhnutelně směřuje, protože ani Brad a jeho tatínek nechtějí v téhle nelítostné bitvě tahat za kratší konec provazu. (Cinemart)Recenze: Táta je doma 2

Kinobox.cz
30%

Mel Gibson, na kterého jsem se těšil nejvíc, si vystačí se sarkastickými úšklebky a pohrdavým glosováním. John Lithgow vypadá velmi chatrně a je nepříjemné se koukat na to, jak hraje optimistického debila, který skrývá temné tajemství svého vztahu, jež ho přiměje až k pláči.


Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
8
Táta je doma 2 se nese v podobném stylu jako pokračování Matek na tahu. Přijedou rodiče (tentokrát otcové hlavních hrdinů) a celé se to také odehrává v období Vánoc. Tento souboj má pro mne jasného vítěze a tím je Táta je na tahu 2. Zatímco Matky spíše nudily a vařily z vody,tak Táta je doma 2 baví od první minuty až do závěrečných podtitulkových scén. Dlouho jsem se u žádné komedie nepobavil jako právě zde. To je nejspíše způsobeno i tím,že jsem obrovským fanouškem Willa Ferrella a jeho "herectví". S Markem Wahlbergem jim to klape a není divu,že si spolu opět zahráli. Přibrání Mela Gibsona na palubu byla překvapivá zpráva,ale já myslím,že se své úlohy chopil s vervou a dosytosti si jí užil. Přesto je pro mne v tomto "dědouškovském" souboji vítězem John Lithgow,který s Ferrellem vytvořili výborné duo. Po celou dobu není nouze o zábavné scény a obrovské množství gagu. Nejednou se mi tak dostalo na mysl,že možná sleduji Vánoční klasiku let budoucích. Zkrátka jsem se výborně pobavil a veškerá očekávání byla naplněna. Teď jen doufat v ještě jeden díl.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
4
Čistě vánoční pokračování, které je asi i o ten pověstný chlup lepší než jednička. Hlavně zásluhou Gibsona a Ceny je to popichování o dost stylovější (ikdyž zrovna Cena tu má míň prostoru než jsem po konci jedničky čekal. Ale na víc než 5/10 to ani u jednoho dílu prostě nevytáhnu.
filmfanouch6
filmfanouch6
12 644 bodů
6
Od pokračování rodinného hitu Táta je doma jsem dostal to jsem čekal- zábavnou rodinnou blbinu která neurazí přesto však jede na jistotu a vlastně ničím nepřekvapí. Jakmile však nečekáte cokoliv víc můžete být spokojení. Dvojce Wahlberg a Ferell si spolu sednou již dlouho to je jasné. Výborný nápad ale bylo obsadit do role jejich otců právě Johna Lithgowa a Mela Gibsona. Lithgow hraje správnou verzi Ferrelový starší postavy a především zábavnou humornou postavu která nakonec i dojme. A pak tu je samosebou Mel Gibson který působí jako přesný opak a v podstatě je na Gibsonovi vidět, že si roli správně užívá což jenom podněcuje zážitek. Jak již ale bylo řečeno pořád to jede na neutrál a nejde o nic přelomového. Jaká zábavná vánoční blbina však dostačující. PS: Cameo Sullyho je nejlepší cameo roku!

Dodatečné informace

Původní název:
Daddy's Home 2 (více)
  • USA Táta je doma 2
  • USA Daddy's Home 2
  • USA Daddy's Home 2 - Mehr Väter, mehr Probleme!
  • USA Dos padres por desigual
  • USA Ocko je doma 2
  • USA Very bad dads 2
Premiéra v ČR:
23. 11. 2017
Distributor:
CinemArt
Země původu:
USA
Rozpočet:
69 mil. USD
Tržby:
180,61 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Táta je doma 2 je dostupný s českými titulky
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Táta je doma 2


Předplatná


Powered byJustWatch