Game Night (USA)
USA USA
100 minut

Žánry

:
Akční, Komedie, Krimi, Mysteriozní

Obsah

:
Jason Bateman a Rachel McAdams ve filmu ztvárnili Maxe a Annie, jejichž pravidelné společenské herní večery s dalšími páry naberou obrátky ve chvíli, kdy více »« méně

Režie

:
John Francis Daley Jonathan M. Goldstein

Scénář

:
Mark Perez

Herci

:
Jason Bateman Rachel McAdams Kyle Chandler Sharon Horgan Billy Magnussen ...
Premiéra: 1. 3. 2018
Distributor: Vertical Ent.
Přístupnost: MP-15

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  3
  0
  14. 5. 2018
  Brenan88 (39360 bodů)

  Výborný oddychový snímek ve kterém se očividně všichni herci výborně baví a já se bavil s nimi. Hodně se přehrává,hodně se křičí,ale hlavně se střídá hodně zábavných scén. Noční hra obsahuje výborné postavy,které byly i na jedničku obsazené. Výborný mix mnoha žánru,který je svěží,uvolněný a zábavný.

 • 90%
  0
  0
  13. 6. 2018
  martin-mickey-stusak (15839 bodů)

  Hra tak realistická, že není poznat, jestli to už takhle náhodou není skutečné. S takovýmto námětem jsme se už mohli setkat v roce 1997 u snímku nazvané jednoduše a zcela výřečně: ´Hra.´ Pod režijní taktovkou Davida Finchera si ji ve své roli zahrál Michael Douglas. Snímek měl napínavý temný thrillerový ráz a skutečně ani divák si v ničem nebyl jist. Nyní máme něco podobného. Název je ´Noční hra´ a celé je to ve zcela jiné atmosféře. Parta přátel posedlá hraním různých her si něco takového zkusí také, jen v poněkud jiné režii. Po delší době se do kin dostala komedie tak výřečná, že se bez milosti dá prohlásit, že tu snad každý v oné partě má místo pusy doslova slovní kulomet. Avšak jejich prostořekost a komentovaní všeho možného i nemožného je zábavná, kupodivu po celou stominutovou stopáž. Děj je živý a neexistuje jediného nudného místa. Absence grotesky, zato situačního humoru je více než dost. Takovýchto filmů obsahující humor vkusný, neurážející a hlavně bez fekálií, je v dnešní době skutečně jako šafránu.

 • 65%
  0
  0
  3. 3. 2018
  lamps (12729 bodů)

  Sympatický mišmaš, kde si pozorný filmový fanda navzdory řadě blbých zvratů najde to svoje v povedeném parodování Davida Finchera a vtipných odkazech, zatímco divák, který se jde do kina prostě vypnout, prožije 100 minut nezávazné a neutuchající zábavy. Kdyby si film udržel konverzační i příběhový elán první poloviny a nerozmáchl se do takové akční i dějové šíře, mohlo jít bez problému o komedii roku.

 • 75%
  0
  0
  4. 3. 2018
  Sheldon (12712 bodů)

  Noční hra je únikový film. Je to film na sobotu večer, kde skupinka dobrých herců vyvádí šílené věci, přehrávají, kulí oči, směšně padají a vůbec se nežinýrují, pokud mají předvádět Teletubbies nebo operovat na haubně auta průstřel ruky s vybavením, za které by se nemusel stydět ani MacGyver.

  V tomto filmu nečekejte ani náznak reality a tvůrci ohýbají fyziku a filmová klišé do nečekaných gagů, když se už poněkolikáté ani jednou nerozbije skleněný stůl, na který spadne obrovský hromotluk, postavy to komentují tak, že se tomu prostě musíte smát. Sympatické je také to, že všechny postavy nejsou zrovna synonymem pro všeználky a humor je postavený i na jejich mírné hlouposti.

  Přiznám se, že tento druh komedií mám rád, v kině dlouho nic podobného nebylo a od traileru jsem věděl, že by se to mohlo povést. Fajn hollywoodská oddychovka.

 • 10%
  0
  0
  11. 8. 2018
  VasaFlasa (1952 bodů)

  Jason Bateman má ve své herecké filmografii několik povedených komedií. Noční hra k nim rozhodně nepatří. Komedie, při které jsem se ani jednou nezasmál. Situace jsou tak absurdní a hloupé, že se z filmu stává další nudná velmi podprůměrná záležitost.

 • 70%
  0
  0
  7. 6. 2018
  Brcolka (917 bodů)

  Mám pocit že Batemana ani nevidím v jiných filmech než v těch jako je tenhle. Je to bláznivá komedie kde v první části to vypadá že jde o hru kterou na ně přichystal bratr hlavního hrdiny. A proto dochází k mnoha komickým situacím. A v druhé části když pochopí že to není sranda tak je to ještě zajímavější. A když na konci pochopí že to celé byla hra sestrojená sousedem. Pecka

 • 75%
  0
  0
  26. 6. 2018
  dis (442 bodů)

  75%
  Oldschoolově natočená taškařice, která přinejmenším do první třetiny výtečně klape. Pak už se sahá při stavbě scénáře do hollywoodských prefabrikovaných komponentů, ale pořád velmi slušná inteligentní zábava s vtipnými dialogy, které sedí. Spousta neotřelých dílčích nápadů (ošetření rány, přeměna ložnice z pamětního svatostánku do upířího budoáru ap.). Skoro zázrak: spousta slov v češtině s "r", ale žádný přízemní a pitomý humor. Film, který se i dá vidět dvakrát :-)

 • 65%
  0
  0
  26. 6. 2018
  tomas-balek (54 bodů)

  Super oddychovka na víkendový večer. Nudit se určitě nebudete, film je plný vtipných scén a zvratů, kdy už nevíte čemu věřit a čemu zase ne. Podivínský policajt jako třešnička na dortu. Určitě jsem viděl lepší komedie, ale toto jako jednohubka určitě pobaví.

 • 75%
  0
  0
  27. 6. 2018
  Gooner (41 bodů)

  Zábavná akční komedie,která místy ráda klame tělem. Není zde nouze o povedené zvraty a nejednou jsem se s údivem zastavil nad tím co se zrovna událo. Podle traileru a názvu jsem nakonec dostal úplně něco jiného než jsem očekával. Což vůbec neberu za zlé,protože jsem byl nakonec příjemně překvapený.

 • 85%
  0
  0
  6. 6. 2018
  Honza0911 (22 bodů)

  Nápad skvělý. Co z toho ale vyleze? Ideální oddychovka na víkendový i všední večer, kdy se prostě chcete nechat vtáhnout do filmu a nechat se unášet na vlnách. Noční hra ale pro mě nebyla jen klidnou plavbou. Je to film, který vás několikrát v průběhu strhne s sebou a vy ho budete následovat, protože až do samotného konce nevíte, co je pravda a co ne.

69 63 ?
jak hlasovat?
 • Filmokolik 70%
 • Zdendys 85%
 • pantak 70%
 • Tedy 95%
 • homedo 75%
 • Jarusu 55%
 • martina-surzinova 70%
 • ivo-mrazek 60%
 • Mirass95 85%
 • adam-ski-petr 60%
všechna hodnocení (57)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: