Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
sisisi
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
124
Od nejnovějších
Captain Marvel
(2019)
14. 5. 2019
10
Hra o trůny
(2011)
14. 5. 2019
10
Avengers: Endgame
(2019)
14. 5. 2019
10
Svatební cesta do Jiljí
(1983)
14. 8. 2017
9
Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
(2016)
14. 8. 2017
10
Dunkerk
(2017)
14. 8. 2017
9.5
Brubaker
(1980)
16. 7. 2017
9.5
SpongeBob ve filmu: Houba na suchu
(2015)
20. 2. 2017
6
Přátelé
(1994)
20. 2. 2017
10
Doktor Martin
(2015)
20. 2. 2017
6.5
Kód Enigmy
(2014)
14. 2. 2017
9.5
Koruna
(2016)
14. 2. 2017
10
Tajemství staré bambitky
(2011)
25. 11. 2016
10
Batman začíná
(2005)
25. 11. 2016
10
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
25. 11. 2016
9
Vlk z Královských Vinohrad
(2016)
12. 10. 2016
2.5
Temný rytíř povstal
(2012)
12. 10. 2016
10
Útěk ze Sibiře
(2010)
19. 9. 2016
9
Hannah Montana
(2009)
19. 9. 2016
9
Teorie tygra
(2016)
19. 9. 2016
9
Jak přežít single
(2016)
9. 5. 2016
8
Co jsme komu udělali?
(2014)
28. 4. 2016
10
Koupili jsme ZOO
(2011)
28. 4. 2016
9
Jak ulovit Dr. Lewise
(2013)
28. 4. 2016
9
Lovec: Zimní válka
(2016)
25. 4. 2016
8.5
Cizinec
(2010)
13. 4. 2016
8
Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část
(2014)
13. 4. 2016
7.5
Predátor
(1987)
13. 4. 2016
8.5
Trabantem do posledního dechu
(2016)
7. 4. 2016
8.5
Obsluhoval jsem anglického krále
(2006)
7. 4. 2016
8
Půlnoc v Paříži
(2011)
7. 4. 2016
9.5
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
3. 4. 2016
5.5
Statečné srdce
(1995)
16. 3. 2016
7.5
Hlava rodiny
(1991)
16. 3. 2016
7
Rudý kapitán
(2016)
16. 3. 2016
5
Zaslaná pošta
(2010)
4. 3. 2016
10
Přestupný rok
(2010)
4. 3. 2016
9
Doktor od Jezera hrochů
(2010)
4. 3. 2016
6
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
25. 1. 2016
8
Svatojánský věneček
(2015)
6. 1. 2016
8.5
1
2
3
4