VasaFlasa
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 dalsi posledni
 • 70%
  0
  0
  5. 1. 2019

  Úsměvy smutných mužů dokazují, že i u nás se nechá natočit kvalitní film. Jen škoda, že takto povedených snímků je jako šafránu. Jednoduchý příběh s dobrými českými herci, svížným tempem, ale s dost předvídatelným koncem. Celkově lze však Úsměvy smutných mužů doporučit.

 • 50%
  0
  0
  30. 12. 2018

  Z Tichého místa jsem nebyl tak nadšený jako většina zdejších uživatelů. Uznávám, že tento film má svoje osobní kouzlo v atmosféře a že John Krasinski dokázal diváka napínat do poloviny snímku. Druhá polovina filmu mi už však přišla až moc hollywoodsky stereotypní a nemyslím si, že bych se v roce 2020 vydal na druhý díl do kina.

 • 75%
  0
  0
  28. 12. 2018
  Bird Box (2018)

  Tajemná, zlá a neviditelná síla v podobě záhadného větru nutí lidi (kromě bláznů) páchat sebevraždy. Toto nezhmotněné zlo nějakým nevysvětlitelným způsobem nedokáže vstoupit do lidského obydlí. Přestože se jedná o jednoduchou zápletku a dost nezodpovězených otázek, tak film díky Sandře Bullock nenudí a rychle utíká. U tohoto filmu nesmíte ale přemýšlet a pak si jej můžete i celkem užít.

 • 90%
  0
  0
  27. 12. 2018
  Mauglí (2018)

  Serkis bohužel se svým filmem zaspal a Jon Favreau ho s The Jungle Book o dva roky předběhl. Tímto se Serkis bohužel bude stále potýkat se srovnáváním, ve kterém však podle mě obstál a vytvořil stejně jako Favreau kouzelné vyprávění jak pro děti, tak pro dospělé. Mohu obě povedené verze vřele doporučit. Na závěr jen dodávám, že Favreau byl přece jen o chlup lepší.

 • 85%
  3
  0
  13. 12. 2018
  Aquaman (2018)

  Aquaman je ukázkový popcornový blockbuster. DC Comics se oficiálně drží Marvelem osvědčených praktik, které stále fungují. Převést svět Aquamana z komiksového světa na filmové plátna je ta největší výzva a James Wan to zvládl bravurně. Uvidíme, jak bude pokračovat DC universe, které mě začalo pořádně zajímat až po tomto filmu.

 • 85%
  0
  0
  6. 12. 2018
  Motýlek (2017)

  Jeden z mála podařených remakeů. Hunnam a Malek se zhostili svých rolí výborně a dokonale konkurují McQueenovi a Hoffmanovi. Myslím si, že neuškodilo si tento výborný příběh připomenout v novém podání. Tento film lze vřele doporučit (ne)jen příznivcům původního zpracování.

 • 50%
  0
  0
  6. 12. 2018

  Jak už to u povídkových filmů bývá, tak vás v mnoha případech neosloví všechny příběhy. Tento film není výjimkou. První dva příběhy daly laťku velmi vysoko a čekal jsem, že toto tempo vydrží celý film. Bohužel se po druhém příběhu dostavilo spíše nudné tempo. Ale i tak jsem byl rád za další nový western a zůstal jsem alespoň u těch 50 %.

 • 45%
  0
  0
  26. 9. 2018

  Jediný důvod proč jsem se na film koukal byl Joaquin Phoenix a bohužel tohle zvučné jméno a jeho herecký výkon jsou to jediné co film má. Nikdys nebyl nepřináší nic originálního, co by stálo za pochvalu a kromě hereckého výkonu žádný další důvod proč někomu tenhle snímek doporučit.

 • 60%
  0
  0
  4. 9. 2018
  Psí ostrov (2018)

  Wes Anderson si tímto filmem drží svoji pověstnou originalitu příběhu. Psí ostrov má bezesporu poutavý příběh a nemohu říct, že by mě nudil, ale nevím čím to bylo, že jsem se u tohoto snímku nebavil jako u předchozího velmi povedeného Grandhotelu Budapešť nebo Fantastického pana Lišáka. Určitě ale povedený film.

 • 90%
  2
  0
  29. 8. 2018

  Králíček Petr byl pro mě velké překvapení. Film mě několikrát rozesmál (což se u filmů se žánrem "komedie" nestává moc často) a svým zpracováním opravdu po celých 89 minut vůbec nenudil. Tohle je opravdu rodinný snímek, u kterého jsme se bavili z rodiny úplně všichni. Nelze než vřele doporučit.

 • 50%
  0
  0
  17. 8. 2018

  Snímek natočený pro konkrétní cílovou skupinu a asi i věrně se držící biblických faktů a nových skutečností o Maří Magdaléně. Po shlédnutí tohoto snímku jsem hned googlil apoštoly a zjišťoval, zda jich bylo opravdu tolik tmavé pleti jako ve filmu. Na Máří Magdalénu bych rozhodně do kina nešel a přiznám se, že jsem si ho pustil jen kvůli tomu, že zde hraje Joaquin Phoenix, který se role zhostil opravdu velmi dobře.

 • 10%
  0
  0
  11. 8. 2018
  Noční hra (2018)

  Jason Bateman má ve své herecké filmografii několik povedených komedií. Noční hra k nim rozhodně nepatří. Komedie, při které jsem se ani jednou nezasmál. Situace jsou tak absurdní a hloupé, že se z filmu stává další nudná velmi podprůměrná záležitost.

 • 60%
  0
  0
  30. 7. 2018

  Nedovedu si představit Nit z přízraků s nikým jiným než je Daniel Day-Lewis. Byl to výborný herecký výkon a bezesporu se jednalo o zaslouženou nominaci na Oskara. Film (na můj vkus) pomalu představuje geniální a zároveň nesociální stránku hlavní postavy a i změnu, za kterou stojí jeho nová známost. Určitě se jedná o kvalitní snímek, který má svoji atmosféru, kouzlo a dokáže diváka vtáhnout do děje.

 • 80%
  0
  0
  16. 7. 2018

  Film, který se do českých kin nepodíval a spíše zapadl bez většího povšimnutí, což je ovšem škoda, protože se jedná o povedené drama s prvky komedie. Ano, ničím extra originálním snímek neoplývá, ale i tak to pro mě byl větší filmový zážitek, než Nedotknutelní.

 • 15%
  0
  0
  12. 7. 2018

  Překvapuje mě tak vysoké hodnocení, které tady tenhle film k 12. 7. 2018 má. Jedná se o tak moc slabý scénář, efekty a originalitu, že film padá do úrovně snímků Sharknada a ostatních Béčkových filmů. Tohle snad není ani popcornovka, která se měla českých multikinům zdaleka vyhnout.

 • 80%
  1
  0
  10. 7. 2018

  Druhý díl Ant-Mana se drží stylu prvního dílu až příliš. Luis zase vypráví zdlouhavě svoje příhody, Hank vede s dcerou odborné rozhovory, kterým Scott stále nerozumí, dcera Scotta je pořád hrdá na svého tátu a policie je opět neschopná. Ovšem záporák je zajímavý a film nenudí. Bohužel po velkolepé jízdě Avengers: Infinity War je laťka až příliš vysoko, ale i tak si Ant-Man a Wasp 80 % zaslouží.

 • 80%
  0
  0
  8. 7. 2018

  Spielberg opět dokazuje, že je pan režisér a opět posouvá filmovou laťku o dost výše. Příběh je dost prostý a film si asi více užijí náctiletí, ale tento film je vyloženě popcornovka a na velkém plátně to byl zážitek. Jsem moc rád, že jsem nakonec viděl film v kině, protože při druhém shlédnutí na TV už mě to zase tak moc nebralo.

 • 85%
  0
  1
  7. 7. 2018
  Velký dar (2017)

  Příjemný odpočinkový rodinný film, který ale místy hraje až příliš na city. Každopádně Chris Evans tady překvapil a dokázal, že se prosadí ve filmu i jinak než jako Captain America. Nevím, zda by se tento film prosadil v českých kinech, ale u TV v pátek večer opravdu nenudil.

 • 75%
  0
  0
  6. 7. 2018
  Život (2017)

  Film, od kterého jsem díky spíše negativnímu hodnocení, nic moc nečekal, ale oněch 104 minut uteklo a bavil jsem se tím, jak jsem hádal, kdo bude další na řadě. Na rozdíl od upadajícího Vetřelce má tohle slušné tempo. Takže za mě je hodnocení tohoto filmu určitě nadprůměrné.

 • 50%
  0
  0
  30. 6. 2018

  Sice bylo Kolo zázraků pomalé a předvídatelné, ale Woody Allen je borec, který si film napíše a sám jej také natočí a to už hezkou řadu let a každý rok nám servíruje nový zážitek. Na to že je to 82 letý chlapák, tak má stále co nabídnout a nemá problém do filmu sehnat super hvězdy, jako v Kole zázraků. Zde se mohlo ale několik scén vystřihnout a minutáž výrazně zkrátit.

 • 25%
  0
  0
  29. 6. 2018

  Další akčňák s Liamem Neesonem, který zapadá mezi Nočního běžce, 96 hodin: Zúčtování nebo NON-STOP. Pro mě to byl obyčejný film, který mě svým koncem nepřekvapil a veškeré jednání hlavní postavy při řešení úkolu nebavilo, ale zároveň nenudilo. Příště si už ale další podobnou Neesonovskou nakládačku nepustím.

 • 80%
  0
  0
  29. 6. 2018

  Určitě nadprůměrná domácí tvorba. Duo Svěráků tímto potvrdilo zasloužený obdiv a přinesli nám odpočinkový a milý film, kterých je v současné české kinematografii v poslední době opravdu hodně málo. Ještě bych rád zmínil výkon Oldřicha Kaisera, který si ocenění v podobě Českého lva opravdu zasloužil.

 • 85%
  0
  0
  28. 6. 2018

  Výborná záležitost. Po delší době jsem narazil na francouzkou komedii, která mě bavila a u které jsem mohl úplně vypnout. Christian Clavier byl úžasný a opět dokázal, že mu komediální role sedí a velmi mi zpříjemnil jeden páteční večer. Nebránil bych se druhému shlédnutí.

 • 15%
  0
  0
  28. 6. 2018

  Tohle nikdy nemělo vzniknout. Film až příliš odkazuje na první kultovní díl, ale až tak, že je to kýbl nudy. Tohle bylo pro mě velkým zklamáním a divil jsem se, že po přečtení scénáře Danny Boyle a Ewan McGregor našli odvahu tohle natočit a pokusit se dvakrát vstoupit do stejné řeky.

 • 100%
  0
  0
  28. 6. 2018

  Tento film jsem viděl, když mi bylo 17 let a byl jsem z něho úpřímně řečeno odvařený, protože do té doby jsem slyšel jen, že brát drogy je špatné a najednou Ewan McGregor před kamerou vypráví, že si mám představit svůj nejlepší organismuz, vynásobit jej tisíkrát a ještě se k tomu ani zdaleka nepřiblížím. Výborný snímek, který ale ukazuje i druhou temnou stranu závislosti. Tohle je již dnes klasika, která nastartovala kariéru McGregora.

 • 90%
  1
  0
  28. 6. 2018

  Výborná záležitost a velmi milé překvapení. Waititiho Co děláme v temnotách byl také dobrý snímek, ale nebyl zdaleka tak povedený a vtipný jako tohle. Film baví od prvního setkání Rickyho s jeho adoptivními rodiči a dobrodružství, které prožívá vyloženě městské dítě v divočině je úžasný. Vřele doporučuji!

 • 25%
  0
  0
  26. 6. 2018

  Ach ten Matt Damon. Je vidět, že se snaží a vybírá si role, které jsou výzvy, ale Zmenšování byla spíše dost podprůměrná podívaná a originální námět filmu přestal být zajímavý asi tak ve třetině. Pak se jednalo spíše o nudné poselství spočívající v blížícím se konci světa a nespravedlivých sociálních rozdílech. Myslím, že by filmu neuškodilo, kdyby byl sestříhán do pěkných 80 minut.

 • 95%
  0
  0
  26. 6. 2018

  Tonda Blaník se chopil svoji šance a míří na vrchol politické kariéry. Velmi vtipná podívaná nastavující zrcadlo české politické scéně. Obdivuji, jak tvůrci filmu dokázali připravit několik verzí závěrečných scén a hned po skončení voleb reagovat na výsledky a dostat do kin tak aktuální dílo. Opravdu velmi povedené!

 • 30%
  0
  0
  26. 6. 2018
  Sněhulák (2017)

  Na tenhle film jsem ani nebyl dost zvědavý, protože kniha mě příliš nezaujala a v polovině jsem ji zavřel. Filmové zpracování bylo stejně nudné a přemáhal jsem se, abych se vůbec dočkal závěrečných titulků. Fassbender je bezesporu dobrý herec, ale tady mě vyloženě štvalo, jak je všude kolem tolik sněhu a Michael chodí v rozepnuté bundě, spí venku, jak jeho parťačka nosí tajné dokumenty v tašce a ten závěr... škoda slov.

 • 45%
  0
  0
  14. 6. 2018

  Já si nemohu pomoct. Prostě Radcliffe je Harry Potter a ten jeho věčně klučičí pohled nepřekryje ani to, že si z čela rve červy a nechá se pohánět mravenci. Film byl ale vcelku koukatelný, nenudil, ale bohužel nic extra co bych chtěl vidět podruhé to není.

1 2 3 4 5 6 7 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: