VasaFlasa
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 dalsi posledni
 • 55%
  0
  0
  2. 5. 2019
  Creed II (2018)

  Celá série točící se kolem Rockyho Balboa (ať již v roli boxera nebo trenéra) se určitě zapsala do historie kinematografie. Tento díl, ačkoliv se jednalo o dobře promyšlený odkaz na Rockyho IV, byl již na mě přeci jen trochu moc. Opět zde vidíme osvědčenou linku děje a předvídatelný konec. Myslím, že stačilo.

 • 40%
  0
  0
  21. 4. 2019
  Skleněný (2019)

  Na Hellboye a Skleněného jsem se těšil a bohužel to ani v jednom případě nevyšlo. Možná už jsem díky Marvelovkým filmům superhrdinů přejedený. Každopádně u Skleněného jsem se dost nudil a cameo M. Night Shyamalana bylo nudný a pověstné napínavé vypravování tohoto režiséra odnesl čas.

 • 25%
  0
  0
  16. 4. 2019

  V prvních dílech se tento krátkometrážní seriál jevil velmi slibně a i svým prostředím se jednalo o něco nového a známě herecké tváře se silným režisérským jménem slibovaly slušnou zábavu. Bohužel seriál začal velmi brzy ztrácet vítr z plachet a nudit. Snad na druhou řadu už vůbec nedojde.

 • 80%
  0
  0
  16. 4. 2019

  Film hrající hodně na city, který především díky výbornému hereckému výkonu Wilsonovi a Robertsové, ale také mladému Tremblay, přinesl kvalitu ve 113 minutách. Zrovna tento film si na rozdíl od jiných českou kino distribuci zasloužil, ale bůhví proč se u nás dostal rovnou jen na DVD.

 • 20%
  0
  0
  16. 4. 2019

  Smrtelné stroje je vyloženě film o efektech pro teenagerskou cílovou skupinu. Hodně slabý scénář a stejně jako jako v Hunger games nebo Labyrintu sledujeme děti, jak mění zkaženou společnost k lepšímu, což je pro staršího diváka neskutečná nuda. Pochybuji, že v tomto případě dojde na pokračování.

 • 40%
  2
  0
  11. 4. 2019
  Hellboy (2019)

  Nový restart Hellboye má horší pozici, protože se nevyhne srovnání s vynikajícím del Torovým zpracováním. Harbour je v roli Hellboye více věrnější komiksové předloze než Perlman, ale je to bohužel jen ke škodě. Nový Hellboy nešetří hláškami a ránami, ale většinu času spíše nudí a to tak, že diváci dokonce odcházeli ze sálu. Tento film je na úrovni Underworldu nebo Sedmého syna a pro mě zatím největší filmové zklamání roku 2019.

 • 40%
  0
  0
  5. 4. 2019

  Další ulítlá komedie napsaná na tělo Willa Ferrella, která výborně zapadá do jeho filmografie. Vyloženě snímek pro jeho skalní fanoušky, kteří si již zvykly na tento styl humoru, který nesedne každému. Je to prostě klasika typu Táta je doma nebo Bratři z donucení, kde se 50letý chlap chová jako 14letý kluk.

 • 50%
  0
  0
  19. 3. 2019
  Escobar (2017)

  Sledovat Javiera Bardema a Panélope Cruz je příjemné, ale sledovat je v tak okoukaném příběhu moc zábavné není. Život Pabla Escobara se do 123 minut narvat nedá a tak se (narozdíl od Narcos) na vztah s jeho otce nedostalo a ani na Barryho Seala. Myslím, že toto téma si už více pozornosti nezaslouží a stačilo.

 • 80%
  1
  0
  9. 3. 2019

  Tak se tým Avengers rozrostl nikoliv o Kevina Bacona, ale o super mega hrdinku Brie Larson jako Captain Marvel. Musím uznat, že film nenásilně zapadl do Marvel univerza, které si i po 11 letech stále drží svou kvalitu a to je úctyhodné. Samozřejmě by se dalo filmu leccos vytknout, ale přiznávám, že mě to nenudilo a bavilo.

 • 45%
  0
  0
  5. 3. 2019

  Rozhodně se jednalo o lepší film ze současné tuzemské tvorby, ale pořád to bylo málo a pořád tomu něco chybělo.

 • 80%
  0
  0
  4. 3. 2019

  Nejsem fanoušek Queenů, ale jako každý další smrtelník znám jejich největší hity. Příběh ke slávě a i ohledně zrození jednotlivých hitů byl pro mě vcelku zajímavý a nenudil. Leč přišlo mi, že cesta k úspěchu jedné z neznámějších kapel byla až moc snadná, ale nepídil jsem se, co byla fikce a co realita. Nechci si kazit dojem z velmi povedené podívané. Uvidíme, zda tento film bude první vlaštovka pro další hollywoodskou vlnu hudebních filmů jako bude od Fletchera snímek o Eltonu Johnovi a od Jacksona snímek o Beatles.

 • 70%
  2
  0
  1. 3. 2019

  Příběh o sociálních rozdílech mezi bílým jednoduchým ranařem a černým vzdělaným umělcem a to navíc v období 60. let na divokým jihu Ameriky. Příběh spíše jednoduchý a předvídatelný, kdy divák sleduje vznikající přátelství mezi hlavními hrdiny. Nejedná se o špatný film, ale nějak se nemohu ztotožnit s tím, že by to byl (podle výsledků letošních Oskarů) ten nejlepší snímek za rok 2018.

 • 75%
  1
  0
  27. 2. 2019
  Most! (2018)

  "Dycky Most!", ale už ne více Most!. Jedna řada stačila a myslím, že dalším natahováním by se tomuto počinu jen uškodilo. Rozhodně se jedná o nadprůměrný český seriál, který bavil a byl originální. Závěr seriálu už byl sice trochu slabší, ale mezi ostatní televizní tvorbou byl/bude Most! vyčnívat.

 • 40%
  0
  1
  23. 2. 2019

  Velmi nepovedený návrat Predátora. Kultovní jednička zůstane nepřekonána, to je jasný, ale čekal jsem pokračování ve velmi podobném stylu. Místo toho přišla slátanina a čím více se Shane Black snažil vyprávět příběh, tím více odhaloval technologii a evoluci predátorů a tím více špinil dobré jméno predátora. Uvidíme, zda se ještě někdy někdo pokusí o další počin a pokud ano, tak snad dopadne mnohem lépe.

 • 75%
  0
  0
  18. 2. 2019

  Zlý časy v El Royale přináší dobré časy u tohoto filmu. Drew Goddard dodává snímku potřebnou atmosféru a Jeff Bridges svým charizma potřebné kouzlo. Film si podle mě na nic nehraje a dobrým tempem propojuje životní příběhy několika ubytovaných hostů. Určitě povedený počin!

 • 15%
  0
  0
  2. 2. 2019
  Miss Hanoi (2018)

  Vyloženě televizní film a pokud se podíváte na trailer, tak uvidíte, resp. uslyšíte, nejvtipnější rasistické narážky od Davida Novotného již v této upoutávce a více od tohoto snímku neočekávajte. Příběh mě spíše nudil a tudíž mě překvapilo, že měl ke dni 2. 2. 2019 hodnocení přes 50 % jak od uživatelů, tak i od recenze.

 • 90%
  2
  0
  26. 1. 2019
  Terapie (2011)

  Seriál Terapie je jeden z mála českých seriálů, který si i v současné vysílané třetí sérii drží stále vysokou úroveň. Bezesporu má na tom největší podíl Karen Roden, který je v této roli naprosto úžasný. Samozřejmě ne všechny setkání s pacienty byly dobré, ale díky výbornému obsazení dalších rolí se jedná opravdu o vysokou úroveň tohoto seriálu, kterou však mírně snižují jen slovenští herci.

 • 60%
  0
  0
  23. 1. 2019

  Vidět J. Gyllenhaala a J. Phoenixe v jednom filmu se nepovede každý rok a navíc když se jedná o western, tak je očekávání ještě větší. Film The Sisters Brothers je určitě nadprůměrný snímek s dostatečným počtem přestřelek, ale také je zbytečně roztahaný a vynechání několika scén by bylo jen ku prospěchu. Nicméně lze tento film (ne)jen fanouškům westernů doporučit.

 • 70%
  0
  0
  5. 1. 2019

  Úsměvy smutných mužů dokazují, že i u nás se nechá natočit kvalitní film. Jen škoda, že takto povedených snímků je jako šafránu. Jednoduchý příběh s dobrými českými herci, svížným tempem, ale s dost předvídatelným koncem. Celkově lze však Úsměvy smutných mužů doporučit.

 • 50%
  0
  0
  30. 12. 2018

  Z Tichého místa jsem nebyl tak nadšený jako většina zdejších uživatelů. Uznávám, že tento film má svoje osobní kouzlo v atmosféře a že John Krasinski dokázal diváka napínat do poloviny snímku. Druhá polovina filmu mi už však přišla až moc hollywoodsky stereotypní a nemyslím si, že bych se v roce 2020 vydal na druhý díl do kina.

 • 75%
  0
  0
  28. 12. 2018
  Bird Box (2018)

  Tajemná, zlá a neviditelná síla v podobě záhadného větru nutí lidi (kromě bláznů) páchat sebevraždy. Toto nezhmotněné zlo nějakým nevysvětlitelným způsobem nedokáže vstoupit do lidského obydlí. Přestože se jedná o jednoduchou zápletku a dost nezodpovězených otázek, tak film díky Sandře Bullock nenudí a rychle utíká. U tohoto filmu nesmíte ale přemýšlet a pak si jej můžete i celkem užít.

 • 90%
  1
  0
  27. 12. 2018
  Mauglí (2018)

  Serkis bohužel se svým filmem zaspal a Jon Favreau ho s The Jungle Book o dva roky předběhl. Tímto se Serkis bohužel bude stále potýkat se srovnáváním, ve kterém však podle mě obstál a vytvořil stejně jako Favreau kouzelné vyprávění jak pro děti, tak pro dospělé. Mohu obě povedené verze vřele doporučit. Na závěr jen dodávám, že Favreau byl přece jen o chlup lepší.

 • 85%
  3
  0
  13. 12. 2018
  Aquaman (2018)

  Aquaman je ukázkový popcornový blockbuster. DC Comics se oficiálně drží Marvelem osvědčených praktik, které stále fungují. Převést svět Aquamana z komiksového světa na filmové plátna je ta největší výzva a James Wan to zvládl bravurně. Uvidíme, jak bude pokračovat DC universe, které mě začalo pořádně zajímat až po tomto filmu.

 • 85%
  0
  0
  6. 12. 2018
  Motýlek (2017)

  Jeden z mála podařených remakeů. Hunnam a Malek se zhostili svých rolí výborně a dokonale konkurují McQueenovi a Hoffmanovi. Myslím si, že neuškodilo si tento výborný příběh připomenout v novém podání. Tento film lze vřele doporučit (ne)jen příznivcům původního zpracování.

 • 50%
  0
  0
  6. 12. 2018

  Jak už to u povídkových filmů bývá, tak vás v mnoha případech neosloví všechny příběhy. Tento film není výjimkou. První dva příběhy daly laťku velmi vysoko a čekal jsem, že toto tempo vydrží celý film. Bohužel se po druhém příběhu dostavilo spíše nudné tempo. Ale i tak jsem byl rád za další nový western a zůstal jsem alespoň u těch 50 %.

 • 45%
  0
  0
  26. 9. 2018

  Jediný důvod proč jsem se na film koukal byl Joaquin Phoenix a bohužel tohle zvučné jméno a jeho herecký výkon jsou to jediné co film má. Nikdys nebyl nepřináší nic originálního, co by stálo za pochvalu a kromě hereckého výkonu žádný další důvod proč někomu tenhle snímek doporučit.

 • 60%
  0
  0
  4. 9. 2018
  Psí ostrov (2018)

  Wes Anderson si tímto filmem drží svoji pověstnou originalitu příběhu. Psí ostrov má bezesporu poutavý příběh a nemohu říct, že by mě nudil, ale nevím čím to bylo, že jsem se u tohoto snímku nebavil jako u předchozího velmi povedeného Grandhotelu Budapešť nebo Fantastického pana Lišáka. Určitě ale povedený film.

 • 90%
  2
  0
  29. 8. 2018

  Králíček Petr byl pro mě velké překvapení. Film mě několikrát rozesmál (což se u filmů se žánrem "komedie" nestává moc často) a svým zpracováním opravdu po celých 89 minut vůbec nenudil. Tohle je opravdu rodinný snímek, u kterého jsme se bavili z rodiny úplně všichni. Nelze než vřele doporučit.

 • 50%
  0
  0
  17. 8. 2018

  Snímek natočený pro konkrétní cílovou skupinu a asi i věrně se držící biblických faktů a nových skutečností o Maří Magdaléně. Po shlédnutí tohoto snímku jsem hned googlil apoštoly a zjišťoval, zda jich bylo opravdu tolik tmavé pleti jako ve filmu. Na Máří Magdalénu bych rozhodně do kina nešel a přiznám se, že jsem si ho pustil jen kvůli tomu, že zde hraje Joaquin Phoenix, který se role zhostil opravdu velmi dobře.

 • 10%
  0
  0
  11. 8. 2018
  Noční hra (2018)

  Jason Bateman má ve své herecké filmografii několik povedených komedií. Noční hra k nim rozhodně nepatří. Komedie, při které jsem se ani jednou nezasmál. Situace jsou tak absurdní a hloupé, že se z filmu stává další nudná velmi podprůměrná záležitost.

1 2 3 4 5 6 7 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: