VasaFlasa
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 dalsi posledni
 • 60%
  0
  0
  17. 2. 2020

  U filmu Richard Jewell z dílny Clinta Eastwooda jsem se nenudil, ale asi jsem očekával něco trochu jiného. Hodně mile mě překvapil Sam Rockwell, který si film svým výkonem urval pro sebe. Celkově mírně nadprůměrný životopisný film, který stojí za shlédnutí.

 • 35%
  0
  0
  22. 1. 2020

  Natočit dobrý film se zombíkami je těžké. Natočit dobrou zombí komedii je ještě těžší a proto je dobrých filmů se zombí tématikou tak málo. Film Little Monsters bohužel mezi ty vydařené nepatří. Pár povedených vtipů v druhé polovině na vydařenou komedii nestačilo.

 • 45%
  0
  1
  3. 1. 2020

  Tohle že natočil velký Taika Waititi? První filmy, které jsem od tohoto tvůrce viděl byl Hon na pačlověky a Co děláme v temnotách, byly originální a vtipný. Komerčnější Thor mu také vyšel na výbornou, ale tohle mi tedy vůbec nesedlo. Pár dobrých vtipů (především od Archie Yates a Rebel Wilson) na celovečerák podle mě nestačily. Přemáhal jsem se, abych film dokoukal do konce.

 • 45%
  0
  0
  3. 1. 2020

  Rána jistoty byla až tak velká, že vše pro jistotu tvůrci zkopírovali. Takže opět ve filmu řešíme pravidla/přikázání, opět někdo zdrhne, opět zabití zombíka roku a opět Bill Murray. Osobně jsem od tohoto filmu čekal mnohem více než pár povedených vtipů, které jsem viděl už v upoutávce.

 • 85%
  0
  0
  28. 12. 2019
  Zaklínač (2019)

  Na rozdíl od ostatních diváků jsem knižní předlohu Zaklínače nečetl, hru jsem nikdy nehrál a ani polský seriál z roku 2002 jsem neviděl. Takže toto bylo moje první setkání s Geraltem z Rivie. První cca dva až tři díly byly pro mě trochu náročnější, ale ostatní mě, i přes některé uniklé souvislosti, bavily čím dál více. Myslím, že tento Zaklínač byla příjemná podívaná (alespoň první série). Samozřejmě bylo moc fajn, že Netflix pustil všechny díly najednou.

 • 85%
  0
  0
  28. 12. 2019

  Tento seriál (zatím tedy první série) opět po hodně dlouhé době vzkřísila můj zájem o Star Wars. Díky jedinečnému stylu a atmosféře mi nevadilo, že tvůrci seriálu vykrádali jinou tvorbu (např. epizoda 4 zaváněla Sedmi statečnými). Prostě Mandalorian bavil a čekání na každý další díl bylo hodně dlouhé. Snad nebude moc dlouhé čekání na druhou řadu a pak na ty další. Každopádně pro následující díly si dal Jon Favreau laťku hodně vysoko.

 • 85%
  0
  0
  19. 12. 2019

  Pustil jsem si Srážku s láskou v pondělí relativně pozdě večer s tím, že se podívám na kousek a zbytek dokoukám jindy. Naštěstí to nevyšlo a film jsem zhlédl bez problémů celý a nevadilo mi, že druhý den ráno vstávám brzy do práce. Tento snímek je vtipný, což u amerických "komedií" není moc časté a i když se jedná o velmi předvídatelný konec a lacinou romantiku, tak díky Charlie, na kterou se velmi dobře kouká a Setha, který je velmi vtipný, má tento snímek šťávu a opravdu baví. Vřele doporučuji.

 • 55%
  0
  0
  21. 11. 2019

  Odlehčený film na vážné téma podle skutečné událostí. Na můj vkus to ale bylo odlehčené až moc.

 • 20%
  2
  0
  3. 11. 2019

  Tohle nebyla globální hrozba, ale globální genderový průser. Podle mě je prznění filmových klasic neodpustitelné a Chris Hemsworth se objevil i v předělávce krotitelé duchů (pardon Krotitelky duchů) a už má našlápnuto i na ženského Thora. S Chrisem to jde zkrátka s kopce a doufám, že tomuto trendu bude brzy konec.

 • 45%
  1
  0
  30. 10. 2019
  John Wick 3 (2019)

  Celá série Johna Wicka začala zabitím štěněte a nikdy si kromě akčního supernářezu na nic nehrála. Ovšem to, co bylo ve třetím díle, bylo už na mě moc. eRkovou verzi Tlapkové patroly Halle Berry už jsem opravdu nerozdejchal a další díl už opravdu není potřeba.

 • 35%
  0
  0
  20. 10. 2019

  Kvalitních fantazy není nikdy dost, proto jsem byl po prvním traileru na tento seriál velmi zvědavý. První díly byly celkem ucházející, ale postupně během první série nadšení opadávalo, až jsem poslední dva díly shlédl s velkým sebezapřením. Každopádně české scenérie byly kouzelné.

 • 40%
  0
  0
  20. 10. 2019

  Perníkový táta je kultovním seriálem, ale celých sedm let čekat na celovečerák, který se týkal už jen Aarona Paula byla podle mě nadbytečná vata. Přiznám se, že po těch sedmi letech už jsem měl problém si vzpomenout na některé souvislosti a nostalgické flashbacky mi přišly také zbytečné. Za mě tedy spíše zklamání.

 • 80%
  1
  0
  17. 10. 2019

  Kdyby se u nás točilo takovýchto komedií více, tak by mi to vůbec nevadilo. Ženám v běhu by se nechalo určitě hodně věcí vyčíst, ale nějak se mi ani nechce, protože tahle hodně jednoduchá česká komedie prostě zafungovala a Ondřej Vetchý mě velmi pobavil.

 • 75%
  3
  1
  2. 10. 2019
  Joker (2019)

  Joker od Phillipse je tak temný, jak má celý svět DC podle předlohy být a za to si zaslouží opravdový potlesk. Dějově se však dostáváme před komiks Joker od Briana Azzarello a Leeho Bermejo, což mi však vůbec nevadilo. Film pomalu a nenásilně vtahuje diváka do života Arthura Flecka a do jeho rodného Gothamu. Příběh popisuje, jak Joker před tím, než v komiksu stahoval lidi z kůže a rozřezával lidi, poprvé vezme někomu život. Je otázkou, zdali další novinka Podivuhodná proměna Harley Quinn (první trailer vyšel pár dní před premiérou Jokera) bude nějakým způsoben s Jokerem propojena. Stejně tak i naděje zatím ve formě „zprávy“ na internetu, že Matt Reeves (režisér nově připravovaného Batmana s Robertem Pattisonem a Jonahem Hillem) bude vytvářet netopýří univerzum na několik let dopředu, čímž by konečně mohla vzniknout plnohodnotná konkurence Marvelu. Přece jen samostatných filmů od DC jsme v poslední době viděli dost. Na závěr jen dodám, že Joaquin Phoenix, přestože podal úžasný výkon, však legendu Heatha Ledgera nepřekonal. Uvidíme, jak to bude dál, protože v DC a v Gothamu se zdaleka nekončí.

 • 85%
  2
  0
  14. 9. 2019

  Nabarvené ptáče je po hodně dlouhé době český film, za který jsem byl ochotný zaplatit vstupné v kině a nebylo mi líto peněz a není ani po shlédnutí filmu. Celý dlouze připravovaný projekt se povedl, ať už od černobílého provedení, po obsazení až po konečné PR. Právě PR související s odchodem diváků z kina kvůli brutalitě mě o to více zaujalo, protože jsem knihu četl a obsahuje opravdu kruté části. Film až tak brutální (jak mohl být podle knižní předlohy) není. Myslím, že pan Marhoul dokázal na plátno kin dostat myšlenku filmu, která spočívá v barvení ptactva jedním z postav příběhu a následné začlenění onoho poznamenaného tvora zpět do přirozeného prostředí. Rozhodně Nabarvené ptáče stojí za shlédnutí v kině.

 • 65%
  1
  0
  19. 8. 2019
  The Boys (2019)

  Seriál The Boys mě prvními díly velmi bavil, ale již kolem čtvrtého dílu nadšení vyprchalo a přiznám se, že si nejsem jistý, zda si pustím další řadu. Čekal jsem, že superhrdinové budou větší lumpové a že i Karl bude trochu drsnější, což se nestalo. I tak hodnotím (po shlédnutí první řady) jako nadprůměrný seriál.

 • 10%
  1
  0
  25. 7. 2019
  Braven (2018)

  Samotným sledováním zasněžené krajiny jsem se chtěl v současných tropech alespoň v myšlenkách trochu ochladit a odpočinout si u jednoduchého filmu. Proto jsem sáhl po tomto snímku s Aquamenem a zabijákem Avatarů v hlavní roli. Ovšem takto jednoduchý, až hloupý počin jsem opravdu nečekal. Velmi špatný scénář a špatné triky se podepsal na celém filmu, který bohužel Momoa a Lang už nezachránili, svým způsobem ani nemohli.

 • 80%
  0
  0
  7. 7. 2019
  Blok 99 (2017)

  Kosti a skalp a i Block 99 se Zahlerovi opravdu povedly a ani v jednom z těch dvou filmů se nebál ukázat syrové násilí na plátně. Block 99 mě bavil a těch 127 minut uteklo, že jsem ani nevěděl jak. Musím uznat, že Vince Vaughn se v tomto snímku opravdu předvedl.

 • 95%
  0
  0
  7. 7. 2019

  Dosud nepřekonané české sci-fi. Originální scénář, kteří baví několik generací. K tomuto českému seriálu se moc rád nostalgicky stále vracím a pro mě se jedná o srdcovou záležitost. Tento seriál je vyloženě perla české kinematografie devadesátých let.

 • 70%
  3
  1
  4. 7. 2019

  Spider-Man byl daleko od domova, ale nebyl zase tak daleko jako v Avengers: Infinity War a Endgame. Ve druhé sólovce našince potěší pohled na Prahu a Liberec, ale dějově sleduje průměrný Marvalecký počin, který je o malý kousek slabší než Homecoming. I přes mnohé co by se nechalo filmu vytknout jsem se v kině nenudil.

 • 70%
  0
  0
  29. 6. 2019

  Určitě se jedná o nadprůměrnou akční podívanou, ale těch 159 minut bylo na můj vkus příliš. Marně jsem přemýšlel, proč Zahler měl potřebu divákům vysvětlovat nechuť návratu do práce vyloženě protivné Jennifer Carpenter a i na jiných místech filmu by se nechalo více prostříhávat. Přesto dávám 70 %, protože tenhle snímek za shlédnutí stojí.

 • 90%
  1
  0
  21. 6. 2019

  Přiznám se, že u seriálů moc nevydržím a i minisérie ve většině případech nedokoukám a už vůbec nejsem fanda Terryho Pratchetta. Ovšem tento seriál mě překvapivě zaujal a i po celou dobu bavil. Velmi nápadité a opravdu skvěle zvolené herecké obsazení. Mohu jen vřele doporučit.

 • 55%
  0
  0
  13. 6. 2019

  Toto pokračování sice nedosahuje kvalit prvního dílu, přesto se jednalo o velmi dobrou podívanou, která nenudila. Musím uznat, že v tomto filmu je rozdáno více ran než v Rockym, ale bavilo mě to. Vřele tedy doporučuji a doufám, že Jay Baruchel přijde ještě s něčím podobně ujetým.

 • 80%
  0
  0
  13. 6. 2019
  Goon (2011)

  Po mnoha letech jsem se na tento film podíval podruhé a musím uznat, že ani na druhé shlédnutí mě nenudil a opět jsem se bavil. Dobrých sportovních filmů není mnoho, ale tenhle za shlédnutí bezesporu patří. Doufejme, že kvalitních filmů o hokeji se ještě v budoucnu dočkáme.

 • 80%
  0
  0
  13. 6. 2019
  I Am Mother (2019)

  Povedených sci-fi filmů není mnoho a už vůbec ne těch komornější, takže na I Am Mother jsem se těšil. Film mě osobně nezklamal a hlavně nenudil. Jako asi jediný negativní věc vnímám výkon Hilary Swank. Prostě jsem ji tentokrát nevěřil vůbec nic a její vzhled i krásně udržované zuby vůbec filmu nepomohly.

 • 15%
  1
  0
  25. 5. 2019
  Robin Hood (2018)

  Velmi nepovedený drahý žert. Nejprve jsem doufal v odlehčení ve stylu vydařeného Příběhu rytíře (2001), ale hodně brzy příběh i výprava sklouzly do bezduchých a nepovedených hollywoodských béček. Pro mě velké překvapení, že po přečtení scénáře se v tomto filmu objevili Egerton a Foxx.

 • 55%
  0
  0
  2. 5. 2019
  Creed II (2018)

  Celá série točící se kolem Rockyho Balboa (ať již v roli boxera nebo trenéra) se určitě zapsala do historie kinematografie. Tento díl, ačkoliv se jednalo o dobře promyšlený odkaz na Rockyho IV, byl již na mě přeci jen trochu moc. Opět zde vidíme osvědčenou linku děje a předvídatelný konec. Myslím, že stačilo.

 • 40%
  0
  0
  21. 4. 2019
  Skleněný (2019)

  Na Hellboye a Skleněného jsem se těšil a bohužel to ani v jednom případě nevyšlo. Možná už jsem díky Marvelovkým filmům superhrdinů přejedený. Každopádně u Skleněného jsem se dost nudil a cameo M. Night Shyamalana bylo nudný a pověstné napínavé vypravování tohoto režiséra odnesl čas.

 • 25%
  0
  0
  16. 4. 2019

  V prvních dílech se tento krátkometrážní seriál jevil velmi slibně a i svým prostředím se jednalo o něco nového a známě herecké tváře se silným režisérským jménem slibovaly slušnou zábavu. Bohužel seriál začal velmi brzy ztrácet vítr z plachet a nudit. Snad na druhou řadu už vůbec nedojde.

 • 80%
  0
  0
  16. 4. 2019

  Film hrající hodně na city, který především díky výbornému hereckému výkonu Wilsonovi a Robertsové, ale také mladému Tremblay, přinesl kvalitu ve 113 minutách. Zrovna tento film si na rozdíl od jiných českou kino distribuci zasloužil, ale bůhví proč se u nás dostal rovnou jen na DVD.

1 2 3 4 5 6 7 8 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

2 ×
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku: