VasaFlasa
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 dalsi posledni
 • 50%
  0
  0
  19. 3. 2019
  Escobar (2017)

  Sledovat Javiera Bardema a Panélope Cruz je příjemné, ale sledovat je v tak okoukaném příběhu moc zábavné není. Život Pabla Escobara se do 123 minut narvat nedá a tak se (narozdíl od Narcos) na vztah s jeho otce nedostalo a ani na Barryho Seala. Myslím, že toto téma si už více pozornosti nezaslouží a stačilo.

 • 80%
  1
  0
  9. 3. 2019

  Tak se tým Avengers rozrostl nikoliv o Kevina Bacona, ale o super mega hrdinku Brie Larson jako Captain Marvel. Musím uznat, že film nenásilně zapadl do Marvel univerza, které si i po 11 letech stále drží svou kvalitu a to je úctyhodné. Samozřejmě by se dalo filmu leccos vytknout, ale přiznávám, že mě to nenudilo a bavilo.

 • 45%
  0
  0
  5. 3. 2019

  Rozhodně se jednalo o lepší film ze současné tuzemské tvorby, ale pořád to bylo málo a pořád tomu něco chybělo.

 • 80%
  0
  0
  4. 3. 2019

  Nejsem fanoušek Queenů, ale jako každý další smrtelník znám jejich největší hity. Příběh ke slávě a i ohledně zrození jednotlivých hitů byl pro mě vcelku zajímavý a nenudil. Leč přišlo mi, že cesta k úspěchu jedné z neznámějších kapel byla až moc snadná, ale nepídil jsem se, co byla fikce a co realita. Nechci si kazit dojem z velmi povedené podívané. Uvidíme, zda tento film bude první vlaštovka pro další hollywoodskou vlnu hudebních filmů jako bude od Fletchera snímek o Eltonu Johnovi a od Jacksona snímek o Beatles.

 • 70%
  2
  0
  1. 3. 2019

  Příběh o sociálních rozdílech mezi bílým jednoduchým ranařem a černým vzdělaným umělcem a to navíc v období 60. let na divokým jihu Ameriky. Příběh spíše jednoduchý a předvídatelný, kdy divák sleduje vznikající přátelství mezi hlavními hrdiny. Nejedná se o špatný film, ale nějak se nemohu ztotožnit s tím, že by to byl (podle výsledků letošních Oskarů) ten nejlepší snímek za rok 2018.

 • 75%
  1
  0
  27. 2. 2019
  Most! (2018)

  "Dycky Most!", ale už ne více Most!. Jedna řada stačila a myslím, že dalším natahováním by se tomuto počinu jen uškodilo. Rozhodně se jedná o nadprůměrný český seriál, který bavil a byl originální. Závěr seriálu už byl sice trochu slabší, ale mezi ostatní televizní tvorbou byl/bude Most! vyčnívat.

 • 40%
  0
  0
  23. 2. 2019

  Velmi nepovedený návrat Predátora. Kultovní jednička zůstane nepřekonána, to je jasný, ale čekal jsem pokračování ve velmi podobném stylu. Místo toho přišla slátanina a čím více se Shane Black snažil vyprávět příběh, tím více odhaloval technologii a evoluci predátorů a tím více špinil dobré jméno predátora. Uvidíme, zda se ještě někdy někdo pokusí o další počin a pokud ano, tak snad dopadne mnohem lépe.

 • 75%
  0
  0
  18. 2. 2019

  Zlý časy v El Royale přináší dobré časy u tohoto filmu. Drew Goddard dodává snímku potřebnou atmosféru a Jeff Bridges svým charizma potřebné kouzlo. Film si podle mě na nic nehraje a dobrým tempem propojuje životní příběhy několika ubytovaných hostů. Určitě povedený počin!

 • 15%
  0
  0
  2. 2. 2019
  Miss Hanoi (2018)

  Vyloženě televizní film a pokud se podíváte na trailer, tak uvidíte, resp. uslyšíte, nejvtipnější rasistické narážky od Davida Novotného již v této upoutávce a více od tohoto snímku neočekávajte. Příběh mě spíše nudil a tudíž mě překvapilo, že měl ke dni 2. 2. 2019 hodnocení přes 50 % jak od uživatelů, tak i od recenze.

 • 90%
  2
  0
  26. 1. 2019
  Terapie (2011)

  Seriál Terapie je jeden z mála českých seriálů, který si i v současné vysílané třetí sérii drží stále vysokou úroveň. Bezesporu má na tom největší podíl Karen Roden, který je v této roli naprosto úžasný. Samozřejmě ne všechny setkání s pacienty byly dobré, ale díky výbornému obsazení dalších rolí se jedná opravdu o vysokou úroveň tohoto seriálu, kterou však mírně snižují jen slovenští herci.

 • 60%
  0
  0
  23. 1. 2019

  Vidět J. Gyllenhaala a J. Phoenixe v jednom filmu se nepovede každý rok a navíc když se jedná o western, tak je očekávání ještě větší. Film The Sisters Brothers je určitě nadprůměrný snímek s dostatečným počtem přestřelek, ale také je zbytečně roztahaný a vynechání několika scén by bylo jen ku prospěchu. Nicméně lze tento film (ne)jen fanouškům westernů doporučit.

 • 70%
  0
  0
  5. 1. 2019

  Úsměvy smutných mužů dokazují, že i u nás se nechá natočit kvalitní film. Jen škoda, že takto povedených snímků je jako šafránu. Jednoduchý příběh s dobrými českými herci, svížným tempem, ale s dost předvídatelným koncem. Celkově lze však Úsměvy smutných mužů doporučit.

 • 50%
  0
  0
  30. 12. 2018

  Z Tichého místa jsem nebyl tak nadšený jako většina zdejších uživatelů. Uznávám, že tento film má svoje osobní kouzlo v atmosféře a že John Krasinski dokázal diváka napínat do poloviny snímku. Druhá polovina filmu mi už však přišla až moc hollywoodsky stereotypní a nemyslím si, že bych se v roce 2020 vydal na druhý díl do kina.

 • 75%
  0
  0
  28. 12. 2018
  Bird Box (2018)

  Tajemná, zlá a neviditelná síla v podobě záhadného větru nutí lidi (kromě bláznů) páchat sebevraždy. Toto nezhmotněné zlo nějakým nevysvětlitelným způsobem nedokáže vstoupit do lidského obydlí. Přestože se jedná o jednoduchou zápletku a dost nezodpovězených otázek, tak film díky Sandře Bullock nenudí a rychle utíká. U tohoto filmu nesmíte ale přemýšlet a pak si jej můžete i celkem užít.

 • 90%
  1
  0
  27. 12. 2018
  Mauglí (2018)

  Serkis bohužel se svým filmem zaspal a Jon Favreau ho s The Jungle Book o dva roky předběhl. Tímto se Serkis bohužel bude stále potýkat se srovnáváním, ve kterém však podle mě obstál a vytvořil stejně jako Favreau kouzelné vyprávění jak pro děti, tak pro dospělé. Mohu obě povedené verze vřele doporučit. Na závěr jen dodávám, že Favreau byl přece jen o chlup lepší.

 • 85%
  3
  0
  13. 12. 2018
  Aquaman (2018)

  Aquaman je ukázkový popcornový blockbuster. DC Comics se oficiálně drží Marvelem osvědčených praktik, které stále fungují. Převést svět Aquamana z komiksového světa na filmové plátna je ta největší výzva a James Wan to zvládl bravurně. Uvidíme, jak bude pokračovat DC universe, které mě začalo pořádně zajímat až po tomto filmu.

 • 85%
  0
  0
  6. 12. 2018
  Motýlek (2017)

  Jeden z mála podařených remakeů. Hunnam a Malek se zhostili svých rolí výborně a dokonale konkurují McQueenovi a Hoffmanovi. Myslím si, že neuškodilo si tento výborný příběh připomenout v novém podání. Tento film lze vřele doporučit (ne)jen příznivcům původního zpracování.

 • 50%
  0
  0
  6. 12. 2018

  Jak už to u povídkových filmů bývá, tak vás v mnoha případech neosloví všechny příběhy. Tento film není výjimkou. První dva příběhy daly laťku velmi vysoko a čekal jsem, že toto tempo vydrží celý film. Bohužel se po druhém příběhu dostavilo spíše nudné tempo. Ale i tak jsem byl rád za další nový western a zůstal jsem alespoň u těch 50 %.

 • 45%
  0
  0
  26. 9. 2018

  Jediný důvod proč jsem se na film koukal byl Joaquin Phoenix a bohužel tohle zvučné jméno a jeho herecký výkon jsou to jediné co film má. Nikdys nebyl nepřináší nic originálního, co by stálo za pochvalu a kromě hereckého výkonu žádný další důvod proč někomu tenhle snímek doporučit.

 • 60%
  0
  0
  4. 9. 2018
  Psí ostrov (2018)

  Wes Anderson si tímto filmem drží svoji pověstnou originalitu příběhu. Psí ostrov má bezesporu poutavý příběh a nemohu říct, že by mě nudil, ale nevím čím to bylo, že jsem se u tohoto snímku nebavil jako u předchozího velmi povedeného Grandhotelu Budapešť nebo Fantastického pana Lišáka. Určitě ale povedený film.

 • 90%
  2
  0
  29. 8. 2018

  Králíček Petr byl pro mě velké překvapení. Film mě několikrát rozesmál (což se u filmů se žánrem "komedie" nestává moc často) a svým zpracováním opravdu po celých 89 minut vůbec nenudil. Tohle je opravdu rodinný snímek, u kterého jsme se bavili z rodiny úplně všichni. Nelze než vřele doporučit.

 • 50%
  0
  0
  17. 8. 2018

  Snímek natočený pro konkrétní cílovou skupinu a asi i věrně se držící biblických faktů a nových skutečností o Maří Magdaléně. Po shlédnutí tohoto snímku jsem hned googlil apoštoly a zjišťoval, zda jich bylo opravdu tolik tmavé pleti jako ve filmu. Na Máří Magdalénu bych rozhodně do kina nešel a přiznám se, že jsem si ho pustil jen kvůli tomu, že zde hraje Joaquin Phoenix, který se role zhostil opravdu velmi dobře.

 • 10%
  0
  0
  11. 8. 2018
  Noční hra (2018)

  Jason Bateman má ve své herecké filmografii několik povedených komedií. Noční hra k nim rozhodně nepatří. Komedie, při které jsem se ani jednou nezasmál. Situace jsou tak absurdní a hloupé, že se z filmu stává další nudná velmi podprůměrná záležitost.

 • 60%
  0
  0
  30. 7. 2018

  Nedovedu si představit Nit z přízraků s nikým jiným než je Daniel Day-Lewis. Byl to výborný herecký výkon a bezesporu se jednalo o zaslouženou nominaci na Oskara. Film (na můj vkus) pomalu představuje geniální a zároveň nesociální stránku hlavní postavy a i změnu, za kterou stojí jeho nová známost. Určitě se jedná o kvalitní snímek, který má svoji atmosféru, kouzlo a dokáže diváka vtáhnout do děje.

 • 80%
  0
  0
  16. 7. 2018

  Film, který se do českých kin nepodíval a spíše zapadl bez většího povšimnutí, což je ovšem škoda, protože se jedná o povedené drama s prvky komedie. Ano, ničím extra originálním snímek neoplývá, ale i tak to pro mě byl větší filmový zážitek, než Nedotknutelní.

 • 15%
  0
  0
  12. 7. 2018

  Překvapuje mě tak vysoké hodnocení, které tady tenhle film k 12. 7. 2018 má. Jedná se o tak moc slabý scénář, efekty a originalitu, že film padá do úrovně snímků Sharknada a ostatních Béčkových filmů. Tohle snad není ani popcornovka, která se měla českých multikinům zdaleka vyhnout.

 • 80%
  1
  0
  10. 7. 2018

  Druhý díl Ant-Mana se drží stylu prvního dílu až příliš. Luis zase vypráví zdlouhavě svoje příhody, Hank vede s dcerou odborné rozhovory, kterým Scott stále nerozumí, dcera Scotta je pořád hrdá na svého tátu a policie je opět neschopná. Ovšem záporák je zajímavý a film nenudí. Bohužel po velkolepé jízdě Avengers: Infinity War je laťka až příliš vysoko, ale i tak si Ant-Man a Wasp 80 % zaslouží.

 • 80%
  0
  0
  8. 7. 2018

  Spielberg opět dokazuje, že je pan režisér a opět posouvá filmovou laťku o dost výše. Příběh je dost prostý a film si asi více užijí náctiletí, ale tento film je vyloženě popcornovka a na velkém plátně to byl zážitek. Jsem moc rád, že jsem nakonec viděl film v kině, protože při druhém shlédnutí na TV už mě to zase tak moc nebralo.

 • 85%
  0
  1
  7. 7. 2018
  Velký dar (2017)

  Příjemný odpočinkový rodinný film, který ale místy hraje až příliš na city. Každopádně Chris Evans tady překvapil a dokázal, že se prosadí ve filmu i jinak než jako Captain America. Nevím, zda by se tento film prosadil v českých kinech, ale u TV v pátek večer opravdu nenudil.

 • 75%
  0
  0
  6. 7. 2018
  Život (2017)

  Film, od kterého jsem díky spíše negativnímu hodnocení, nic moc nečekal, ale oněch 104 minut uteklo a bavil jsem se tím, jak jsem hádal, kdo bude další na řadě. Na rozdíl od upadajícího Vetřelce má tohle slušné tempo. Takže za mě je hodnocení tohoto filmu určitě nadprůměrné.

1 2 3 4 5 6 7 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: