The Mitchells vs the Machines (USA)
USA USA
113 minut

Žánry

:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný

Obsah

:
Snímek studia Sony Pictures Animation Rodina na baterky je původní animovanou komedií režiséra Mikea Riandy (Městečko záhad) a producentů Phila Lorda a Christophera více »« méně

Režie

:
Michael Rianda Jeff Rowe

Scénář

:
Michael Rianda Jeff Rowe

Herci

:
Abbi Jacobson Danny McBride Maya Rudolph Michael Rianda Eric André ...
Distributor: Falcon
Jste na stránce filmu Rodina na baterky. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Rodina na baterky myslíte! K 9. květnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27633 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  10. 5. 2021
  JosefTomas (7101 bodů)

  Hodně milá kombinace, kde se střetá to nejlepší ze všech zmíněných světů. Animovaný vizuál Spider-mana se v kombinaci s ulítlostí námětu ze Zataženo, občas trakaře stává absolutní bombou, která neustále jede a díky odkazům na všemožné filmy, skvělému komediálnímu timingu a vizuálním nápadům si přijdou na své všechny možné věkové kategorie, jak rodiče, tak odrostlejší děti a někteří filmoví fanoušci. A upřímně mě překvapilo, s jakou péčí tvůrci přistoupili k postavám a jejich vztahu, že oko nezůstalo suché. Skvělá práce.

 • 70%
  0
  0
  1. 5. 2021
  Martrix (1592 bodů)

  Nabízí se srovnání s Croodsovi, nebo kterýmkoliv jiným animákem na téma rodina, protože právě ta je ústředním motivem. Ale ani ta "sci-fi" zápletka neodvede pozornost od toho, že jde o stokrát omílané klišé...rodiče nechápou své děti, děti nechápou, proč je rodiče nechápou...diváci chápou obě strany a blahosklonně přihlíží, jak to všem postavám nakonec dojde... . Narozdíl od Croodsových, mě to tentokrát nějak minulo. Těch fórů totiž moc není a když jsou, nejsou až na pár výjimek chytré, ani cool. I když uznávám, že prasopes byl bezva a pošahaní roboti byli ucházející, jde o podivný mix, ve kterém se střídají docela infantilní scény se záchvěvy originality velmi nerovnoměrně. Osobně mám raději vyhraněnější animáky, které se nebojí riskovat a přichází s něčím opravdu svěžím. Mitchells sice nejsou průměrný film, ale současně nejsou dost wow, abych si je někdy pustil znova.

71 82 ?
jak hlasovat?
 • JosefTomas 80%
 • slevin 80%
 • Meky 35%
 • Miňonka 90%
 • Martrix 70%
všechna hodnocení (5)