The Mitchells vs the Machines (USA)
USA USA
113 minut

Žánry

:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Sci-fi, Dětský

Obsah

:
Snímek studia Sony Pictures Animation Rodina na baterky je původní animovanou komedií režiséra Mikea Riandy (Městečko záhad) a producentů Phila Lorda a Christophera více »« méně

Režie

:
Michael Rianda Jeff Rowe

Scénář

:
Michael Rianda Jeff Rowe

Herci

:
Abbi Jacobson Danny McBride Maya Rudolph Michael Rianda Eric André ...
Distributor: Falcon
Jste na stránce filmu Rodina na baterky. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Rodina na baterky myslíte! K 26. září 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28158 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Rodina na baterky


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  0
  0
  14. 6. 2021
  Brenan88 (45817 bodů)

  Pokud v něčem Netflix doslova válí, tak jsou to animované filmy a Rodina na baterky je jejich další majstrštyk. Vizuální stránka je naprosto super a nedivím se, že jí Sony tak protláčí. Je to nové, zábavné a neokoukané. Celé je to úžasně barevné a v dobrém slova smyslu bláznivé. Každá s hlavních postav je zajímavá a dostane dostatek prostoru vyniknout. Rianda a Rowe na pozicích scénáristů a režiséru občas brousí hranu,ale vždy udrží snímek v mezích zábavnosti. Výborná záležitost, kterou by jste neměli na Netflixu vynechat.

 • 80%
  0
  0
  9. 1. 2022
  Pete69 (21186 bodů)

  Dlouho jsem se u animáku takhle nepobavil. Zábavný je každý člen rodiny, včetně psa adoptovaných robotů. Spousta legrace při záchraně světa před vzpourou robotů, navíc se film zabývá mezigeneračními problémy.. Spousta originálních scén, trošku zmatečný závěr, ale i tak je to po delší době animák, který mohu s klidným svědomím hodnotit hodně vysoko.

 • 80%
  0
  0
  10. 5. 2021
  JosefTomas (8689 bodů)

  Hodně milá kombinace, kde se střetá to nejlepší ze všech zmíněných světů. Animovaný vizuál Spider-mana se v kombinaci s ulítlostí námětu ze Zataženo, občas trakaře stává absolutní bombou, která neustále jede a díky odkazům na všemožné filmy, skvělému komediálnímu timingu a vizuálním nápadům si přijdou na své všechny možné věkové kategorie, jak rodiče, tak odrostlejší děti a někteří filmoví fanoušci. A upřímně mě překvapilo, s jakou péčí tvůrci přistoupili k postavám a jejich vztahu, že oko nezůstalo suché. Skvělá práce.

 • 75%
  0
  0
  9. 8. 2021
  VasaFlasa (2801 bodů)

  Tak tahle rodinná trip movie komedie mě opravdu bavila i rozesmála. Je vidět, že Netflix se nebojí investovat i do tohoto žánru a s takto povedeným scénářem se opravdu trefil. Film je navíc velmi povedeně propojen odkazy na další filmy a Mitchellovi prostě a jednoduše nenudí a pobaví jak děti, tak i dospělé, což se nepovede všem animákům, takže lze tento celovečerák jen vřele doporučit.

 • 70%
  0
  0
  1. 5. 2021
  Martrix (2568 bodů)

  Nabízí se srovnání s Croodsovi, nebo kterýmkoliv jiným animákem na téma rodina, protože právě ta je ústředním motivem. Ale ani ta "sci-fi" zápletka neodvede pozornost od toho, že jde o stokrát omílané klišé...rodiče nechápou své děti, děti nechápou, proč je rodiče nechápou...diváci chápou obě strany a blahosklonně přihlíží, jak to všem postavám nakonec dojde... . Na rozdíl od Croodsových, mě to tentokrát nějak minulo. Těch fórů totiž moc není a když jsou, nejsou až na pár výjimek chytré, ani cool. I když uznávám, že prasopes byl bezva a pošahaní roboti byli ucházející, jde o podivný mix, ve kterém se střídají docela infantilní scény se záchvěvy originality velmi nerovnoměrně. Osobně mám raději vyhraněnější animáky, které se nebojí riskovat a přichází s něčím opravdu svěžím. Mitchells sice nejsou průměrný film, ale současně nejsou dost wow, abych si je někdy pustil znova.

 • 70%
  0
  0
  10. 7. 2021
  Temný Pán ze Sithu (1824 bodů)

  Tenhle nový vizual mě osobně trochu dělá potíže, ano je to nové a neokoukane, ale mě to moc nesedí. Klasická zápletka kdy rodiče nechápou své děti.. Na druhou stranu je to příjemná podívaná, u které jsem se se ženou nemálo nasmal. Mě osobně nejvíc pobavila, Marka ochranitelka, skoro na konci filmu.. Jinak příjemný film, který neurazí, ale i nijak neoslni.

Hodnocení a recenze Rodina na baterky

72 80 ?
jak hlasovat?
 • lamps 70%
 • dominik11 55%
 • kacka-moulisova 35%
 • pitris83 65%
 • anonymouse 80%
 • Monikahan 100%
 • Reacherjack2016 85%
 • bubblegum 60%
 • pzw2 90%
 • Nosnica 70%
všechna hodnocení (27)