Brawl in Cell Block 99 (USA)
« další názvy »
USA USA
127 minut

Žánry

:
Akční, Krimi, Thriller

Obsah

:
Když bývalý boxer Bradley přijde o práci a začne se mu rozpadat manželství, rozhodne se pro razantní řešení: bude prodávat drogy. Situace se postupně zlepšuje, více »« méně

Režie

:
S. Craig Zahler

Scénář

:
S. Craig Zahler

Herci

:
Jennifer Carpenter Vince Vaughn Don Johnson Tom Guiry Marc Blucas ...
Jste na stránce filmu Blok 99. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Blok 99 myslíte! K 1. červenci 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26496 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 95%
  1
  0
  21. 10. 2017
  Brenan88 (40265 bodů)

  Tak zde musím s hodnocením až k samotnému vrcholu. Brawl in Cell Block 99 je jeden z nejlepších snímků co jsem v poslední době viděl. Ač jsem na S. Craig Zahlera po snímku Skalp a kosti trochu zanevřel,tak teď se mu hluboce omlouvám. Něco tak chlapského už bylo dlouho potřeba a navíc je tento film prvotřídním přírůstkem do žánru - vězeňských - snímků. Vince Vaughn je v hlavní roli dokonalý a jeho výkon by byl klidně hodný Oscara. Nejspíš nezíská ani nominaci,protože jako zaškatulkovaný komik to má ve filmové branži těžké. Je to,ale obrovská škoda! Film má přes dvě hodiny a i to mi přišlo ve výsledku sakra málo. Já si tuhle špinavou a brutální jízdu užíval každou minutu. Vše to působilo velmi reálně čemuž dopomohla zvláštní kamera,povedené pěstní souboje a gore,které jsou typické pro Zahlera. Pro mne jeden z nejlepších roku 2017.

 • 90%
  0
  0
  22. 10. 2017
  lamps (14165 bodů)

  Příběh lampse a Bloku 99 aneb Jak uznání přechází v úžas. Co na tom, že se jedná o "pokleslý", až abstraktně násilný snímek, v němž jeden maník láme na kusy celou bandu nepřátel... Blok 99 je ojedinělou, nepředvídatelnou a brutálně gradující alternativou nadutých grindhouse žánrovek, v níž má hlavní hrdina mnohem blíže k obyčejnému člověku a styl napodobuje jeho vývoj nejprve strohostí a minimalismem, postupně užitím až surreálného prostředí a detailně snímaným násilím, které se stává jediným možným východiskem. A ústí do emocionálního závěru, který vás sejme. Výborný Vaughn a geniální Zahler, který se pro tenhle biják narodil. Mám takový pocit, že až budoucí divácké generace povedou debatu o kultovních filmech z počátku tohoto století, tahle bezprecedentní zabíjačka bude okupovat přední příčky.

 • 80%
  0
  0
  30. 6. 2018
  JosefTomas (6580 bodů)

  Oproti Bone Tomahawk mi přijde, že se Zahler nepouští do něčeho tak moc náročného na pochopení. Co ovšem zůstalo, je hledání publika. I tady se snímek musí spokojit s tím, že ne každý ho bude chtít vidět. Já ovšem zůstávám věrný :) a i přes poměrně primitivní děj jde o úderné béčko a Vaughn nejde pro ránu ani parádní hlášku moc daleko. Jen škoda, že ne všichni to docení, a proto doufám, že to Zahler nevzdá, byla by škoda, aby někdo zabil talent tohoto filmaře.

 • 80%
  0
  0
  7. 7. 2019
  VasaFlasa (2708 bodů)

  Kosti a skalp a i Block 99 se Zahlerovi opravdu povedly a ani v jednom z těch dvou filmů se nebál ukázat syrové násilí na plátně. Block 99 mě bavil a těch 127 minut uteklo, že jsem ani nevěděl jak. Musím uznat, že Vince Vaughn se v tomto snímku opravdu předvedl.

 • 90%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (1780 bodů)

  Je nesmírně těžké natočit pomalý film, který po nějaké době nezačne nudit, ani se příliš táhnout. Tenhle snímek je ale důkazem, že se to občas povede. BiCB 99 je jedním z nejlepších filmů z vězeňského prostředí, co jsem kdy viděl. Je pečlivě natočený, depresivní, ale zároveň nesmírně poutavý. Taktéž se zajímavým hlavním protagonistou, který se dostane do naprosto nešťastné a nezáviděníhodné situace, a to nejen kvůli vězení. Skvělá záležitost, obzvlášť ten konec je něco. A Vaughnovi ty seriózní role opravdu sednou, v těch komediích mi vždycky lezl na nervy.

 • 85%
  0
  0
  15. 11. 2017
  Vojtas87 (526 bodů)

  Vince Vaughn ve své životní roli. Syrová a surová podívaná, která je ke konci jen pro silnější povahy. Když totiž seriál Banshee stanovil pojem "bansheeovsky drsné", tak zde by si to také zasloužilo nějaké identické přízvisko. ;-) 85 %

75 82 ?
jak hlasovat?
 • jirik-smerda 80%
 • InJo 85%
 • slevin 80%
 • SicarioGamer666 85%
 • VasaFlasa 80%
 • Vurhor 90%
 • Bonny4 60%
 • lamps 90%
 • marus 5%
 • dusanmal 0%
všechna hodnocení (23)