Standa.
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 75%
  0
  0
  18. 7. 2017
  Zakladatel (2016)

  Michael Keaton je prostě pán!! Abych řekl pravdu, tak jsem od tohohle filmu nic moc nečekal, spíš jsem se bál dvouhodinového tlachání o zakladatelích největšího fast foodového řetězce(možná i největšího masového "vraha").. Ale nakonec z toho vyšlo skvěle vykreslené drama o vlkovi v rouše beránčím, který nakonec sežere ovečky i s ovčákem.

  • Pořád čekám na Oscara pro Keatona!
  • 65%
   1
   0
   18. 7. 2017

   I přes to všechno, že to bylo snad v každém ohledu na míle daleko od všeho, čím se stal první díl kultovní, je tenhle reunion po dvaceti letech vcelku povedený. Čekal jsem, že mě budou nové osobnosti hlavních postav spíš nudit, ale nakonec to fungovalo a každý přišel se svou "dávkou" do mlýna.

  • 75%
   3
   0
   18. 7. 2017

   Byl to dobrej film, o tom žádná, ale nějak se nemůžu zbavit pocitu , že jsem čekal úplně jiné zakončení, i když po pravdě nevím jaké.. Každopádně 143 minut bylo až přespříliš na vykreslení vcelku jednoduché zápletky. ale to už je ten dnešní trend, no..

   • Efekty (tradičně)
   • Až moc upovídané opice (úplně ztracený feeling strohých proslovů)
   • Snad poprvé jsem si všímal, že mi hudba nějak nesedí k probíhajícím scénám
  • 85%
   2
   0
   5. 3. 2017

   X Meni jsou moje oblíbená komixovka a Wolverine je vůbec jedním z mých oblíbených filmových postav, takže poslední film jsem si nesměl nechat ujít, i když jsem šel do kina trochu posmutnělí, protože tímhle filmem pro mě končí jedna éra. Nechci spoilovat, takže to nechám takhle. Určitě důstojné rozloučení s jedním z největších filmových hrdinů. Takže si připravte kapesníčky a honem do kina.

   • Rated R
   • Neskutečná hudba
   • 30%
    0
    0
    5. 3. 2017

    To je asi nějaký překlep, protože vidím v kolonce "Scénář" napsaná tři jména. Pánové zřejmě napsali každý jednu stránku, jinak si to neumím vysvětlit. Naprostá zbytečnost, jak ze strany příběhové, tak ze strany herecké. Tim Allen i Chevy Chase by měli popřemýšlet o hereckém důchodu. Btw. Rozpočet $35 miliónů, tržby celosvětově $12,5 miliónů, to bych na triku mít nechtěl..

   • 65%
    2
    0
    5. 3. 2017
    John Wick 2 (2017)

    Bohužel, budu muset být trochu kritický, protože se stalo přesně to, čeho jsem se nejvíc obával při pohledu na 122 minutovou délku filmu. Druhé pokračování nebylo vůbec špatné, ale hrozně brzo mě začali nudit ty předlouhé scény a hluchá místa, kde jen tak někdo nesmyslně chodí, atd. Otevřený konec mě ovšem nastartoval natolik, že se na další pokračování těším i přes to všechno, co mě zde trochu zklamalo.

    • Dynamická hudba
    • Opětovné setkání Nea a Morfea po 14 letech
    • Keanu Reeves běhá jak Steven Seagal :D
    • Někdy možná až moc strohé dialogy(a teď nemyslím tu němou holku)
   • 70%
    0
    0
    9. 12. 2015
    Bez soucitu (2010)

    Za mě jo! Proč by ne? Vždyť to byla sranda, nebo aspoň já jsem se docela dobře bavil. Co jsem tak viděl ty komentáře tady, tak tomu plno lidí nedalo ani šanci, hned jak zjistili, že se na tom nějak podílel Luc Besson, a to je podle mě docela chyba. Travolta je skoro tak badass, jako když mu Castor "kur*a" Troy ukradl xicht ve Face/Off. Jasně že měl film slabý místa, jako nesmrtelnost hlavních hrdinů, apod., ale jak říkám, pohodová akční oddychovka.

   • 90%
    0
    0
    9. 12. 2015
    Dexter (2006)

    Tvůrci seriálu na to šli hodně chytře, protože kdo by nechtěl vidět, jak dopadne nějaký parchant, když spravedlnost nezapracuje úplně na sto procent? A Dexter je ten poslední, od kterého by jste se mohli dočkat nějakého slitování. Taky mezi ostatním osazenstvem si každý určitě vybere svého oblíbence, ať už čestného klaďase Angela Batistu, průseráře Joeyho Quinna, týpka co říká nevhodný vtipy Vince Masuku, nebo kanálnici Debru, která sype sprosťárny, jak na běžícím páse.

   • 80%
    0
    0
    9. 12. 2015
    Zmizelá (2014)

    Tak tohle by si jednoznačně zasloužilo minimálně oscarovou nominaci za scénář, protože lépe zfilmovaný thriller jsem už dlouho neviděl.. Ale stejně mi furt vrtá v hlavě ten knižní konec, protože se prý zásadně liší od filmového(proto hned sousedka vyfasovala knížku k narozkám, takže čekám). Je to prostě pořád Fincherovo parketa, neříkám, že neměl lepší filmy, ale pořád je v tomhle žánru jako doma.

   • 75%
    0
    0
    9. 12. 2015

    Tak že by nám Guy Ritchie nakonec definitivně přesedlal? Z nadávek se staly sarkastické hlášky a z drsných gangsterů se stala parta uhlazených tajných agentů. Možná se jenom nechal inspirovat Vaughnovo Kingsmanem, kdo ví? Každopádně, ať už agenti, nebo mafiáni, mě to prostě baví a Ritchiemu to pořád šlape. A ani fakt, že tentokrát zvolil omladinu, před osvědčenými jmény mi nijak nevadil, ba naopak. Hlavně bych teda vyzdvihl Amieho a Alicii, o nich určitě ještě hodně uslyšíme.

   • 80%
    1
    0
    8. 12. 2015

    eRkový guilty pleassure pro všechny ty sračkový PG13ky bez krve a podobný čajíčky. Film, který vás dokáže zároveň nadchnou i šokovat. Na své si přijdou vyznavači násilí, uhlazeného stylu, vytříbených bojových scén i úchyláci, kteří budou slintat nad vybuchujícími hlavami za doprovodu diskotékových fláků. Matthew Vaughn je borec a zase ukázal, co dokáže, když dostane prostor. PS: Žeru Marka Stronga v kladných rolích! PPS: James Bond se může jít vys*at, protože nikdy nebude tak stylovej!

   • 75%
    1
    0
    8. 12. 2015

    Já vim, 75%, ale hned to vysvětlim. I když nejsem žádný skalní fanoušek Katy Perry, ani tohohle stylu všeobecně, tak dokážu ocenit fakt dobře natočený dokument. Konečně se někdo odhodlal ukázat svůj život superstar bez příkras a jak je vidět, tak je docela smutný. Docela u mě Katy stoupla jako člověk, protože kdo jiný se po koncertě setkává s tolika fanoušky? Někdy tyhle hvězdy nedají skoro ani ten blbej podpis.

   • 60%
    0
    0
    8. 12. 2015

    Myslím, že si tenhle film trochu protiřečí, protože obsadit Owena Wilsona do poměrně seriózní inteligentní komedie jsem neshledal jako nejlepší nápad. Řekněme si to na rovinu, kdo z dnešních mladých fanoušků Owena Wilsona ví kdo to byl Monet, Dalí, nebo Fitzgerald. Moc jich asi nebude. O Picassovi možná slyšeli na výtvarce a o Hemingwayovi na češtině, ale ostatní jména si asi budou muset "vygooglit". Takže vzhledem k dnešní době docela nešťastně obsazený film se zajímavým nápadem.

   • 85%
    0
    0
    8. 12. 2015

    Tak tohle byla hodně velká paráda. Od začátku se nemusíme zaobírat ničím nepotřebným, jako například, proč je tohle a proč zase tamto, čím se živil Max, než mu jeblo a začal jezdit véosmičkou po poušti a žrát dvouhlavý ještěrky. NIC. Takže se můžeme v klidu usadit a hltat téměř dvouhodinovou nonstop akci, která do nás buší z plátna ze všech stran. Prostě minimum keců a maximum akce, a to já rád.

   • 55%
    0
    0
    8. 12. 2015

    Ultramegamoc nahláškovaná groteskní akční jízda. Asi tak nějak bych charakterizoval druhé pokračování Boondocks Saints, ale nemyslim to zrovna moc upřímně. A důvod je jasný, protože za všemi hláškami a vystřelenými kulkami se skrývá až moc nuceného humoru a ne moc zábavných flashbackových scén, které tvoří snad půlku filmu. Jasně, je to už deset let od prvního dílu, ale zas tak moc jsem toho nezapomněl.

   • 50%
    0
    0
    8. 12. 2015

    Tenhle film se podle mě až moc snaží být něčím výjimečným a mindfuckovým, ale jak je známo, tak všeho moc škodí. Ještě k tomu se pase na úspěchu filmů s podobným tématem, takže kdo má už něco nakoukáno, tak si nejednou řekne, že mu to něco připomíná a to taky neni zrovna bod k dobru. Takže nakonec tady máme jenom další průměrný film.

   • 40%
    0
    0
    8. 12. 2015

    Tý jo, pozor, máme tady drsnej film, pro pořádný chlapy.. Jestli bereš svojí ženu, matku svých dětí jenom jako pračku, myčku, chůvu a matraci, tak nejsi manžel, ale totální kok*t a nezasloužíš si jí. Taky se pak nemůžeš divit, když ti začne běhat za jinýma a tobě zbudou akorát tak parohy a oči pro pláč. Přesně tohle "chlapský" chování dělá z dnešních ženských nevěrný svině, kterým nestačí jenom jeden chlap. Nelíbilo se mi to ani jako komedie.

   • 85%
    0
    0
    8. 12. 2015

    Ty kráso, kolikátej že to je už díl?(řečnická otázka, samosebou že sedmej). A i po tolika dílech dokáže přijít takováhle pecka na úrovni. Když jsem zjistil, že do režisérského křesla znovu usedne Brian Singer, věděl jsem, že to bude stát za to, a taky že jo! Mladý Xmeny snad nemohli obsadit lépe. Už teď se nemůžu dočkat Apokalypse, jenom škoda, že nevyšel ten Tom Hardy, ale tak Oscar Issac je taky určitě dobrá volba.

   • 80%
    0
    0
    8. 12. 2015

    Jo, tak tohle já můžu. Scorsese a jeho nejoblíbenější dostihový kůň Leo. Tahle kombinace na mě platí a rozhodně funguje. Při sledování filmu si člověk musí párkrát říct, že to prostě není možný, aby tohle bylo podle skutečných událostí, ale tak jak je vidět tak Amerika je stále země neomezených možností. Leova oscarová jízda, která opět neskončila onou zlatou soškou. No a? Vždyť ona se příležitost určitě ještě najde.

   • 85%
    2
    0
    8. 12. 2015

    Měl jsem před kinem docela obavy, protože jsem si nebyl jistý, jestli se Nolanovi podaří udržet takovou úroveň, jako u jeho předchozích filmů. A světe div se, ten šťastnej parchant to zase dokázal. 169 minutová nervy drásající ždímačka, která vás nenechá jen tak vydechnout. Není to tak "mindfuckové" jako třeba Počátek, prostě když dáváte pozor, tak musíte všechno pochopit. Matthew zase potvrdil, že patří do první ligy a že mu to tam náramně svědčí. Dokonalý filmový zážitek mi zkazili jenom dva nevychovaní kreténi, kteří se asi v půlce filmu přestali chytat, a tak se snažili znepříjemnit film i zbytku kinosálu, svýma rádoby vtipnýma narážkama. Každopádně můžu s klidnou duší říct, že to je nejlepší film roku 2014.

   • 75%
    0
    0
    8. 12. 2015

    Už dlouho se mi nestalo, že by mě naštval poměrně dobrý film. A důvod mého naštvání nezpůsobilo nic jiného, než neuvěřitelná odlišnost od skvělého prvního dílu. Tohle už nebylo to uvědomělé drama o protnutí lidského života s životem zvířete. Tohle byl pravý opak. Akční film o střetu dvou civilizací v boji o nadvládu a následném boji o přežití. To všechno už bohužel bez sebemenší lidskosti, která byla právě v jedničce stěžejní.

   • 75%
    0
    0
    8. 12. 2015

    Vzpomínám si, že mě minimálně dva lidi odrazovali od tohoto filmu, se slovy, že za to nestojí, že je to kravina, apod. Tím moje očekávání kleslo poměrně nízko a moc jsem od filmu neočekával. Po skončení filmu jsem byl o to víc spokojený, že jsem nedal na jejich rady a film si stejně pustil. Krásná melancholická romanťárna s originálním námětem, která vyčnívá z řady a ukazuje všem těm jednotvárným slaďárnám holé pozadí a vztyčený prostředníček. Dokážu ocenit, když má někdo odvahu postavit se proti tomu zašlému proudu a přijde s takovým nápadem. Efekty, hudba a dobré obsazení je jenom další plus.

   • 55%
    0
    0
    14. 3. 2015
    Kmeny (2015)

    Punk: 58%,
    Hooligans: 40%,
    Rap: 41%,
    Cosplay: 70%,
    Motorkáři: 59%,
    Rainbow: 63%,
    Skins: 66%,
    Tattoo: 60%,
    Tuning: 52%,

   • 70%
    0
    0
    2. 12. 2014

    Jsem nas*anej, že musím dát o tolik nižší hodnocení, protože zrovna od tohohle filmu jsem čekal daleko víc. Jednička byla brutální "rodinné" drama a byla to pecka. Tohle je spíš akční krimi z prostředí gangů, což už taková pecka neni. Určitě nechci říct, že to je špatnej film, to ne. Jenom si myslím, že to chtělo trošku lepší nápad, jak zakončit tuhle ságu.

    • Prostředí
    • Konec
   • 60%
    0
    0
    2. 12. 2014

    Oooouu, tak tohle bylo docela velký zklamání. Doufal jsem, že si to dokáže udržet alespoň částečnou úroveň jedničky, ale tohle byla jenom klasická na rychlo vymyšlená továrna na prachy. Ale možná to s těma prachama nebude zas tak žhavý, když na to k nám do kina přišlo jenom 8 lidí.

     • Nesnesitelná uřvanost
     • Neuvěřitelná ukecanost
    • 75%
     0
     0
     2. 12. 2014

     (dvacet) jednička se mi nijak zvlášť nelíbila, ale tak zašli jsme na to s partou, jen tak z hecu do kina. A světe div se, ono to bylo skoro stejný jako právě "jednička", ale daleko vtipnější, teda aspoň mě to tak přišlo.

     • lepší obsazení než v 21
     • 50%
      0
      0
      2. 12. 2014
      Sex Tape (2014)

      Tohle byla nuda. Poměrně stupidní zápletka, která je tak akorát dobře placenou reklamou na elektroniku od Applu. Ale ani ta možná nebude úplně fungovat, protože se určitě najde pár vidláků, kteří si právě kvůli tomuhle ten jejich Ipad nekoupí.

     • 80%
      0
      0
      2. 12. 2014

      Tohle jsou snad ještě větší blázni, než kluci z Jackass. Tolik držkopádů v jednom filmu jsem asi nikdy neviděl. Ale hlavní je, když se to povede a dopadne se zpátky na kola, to je pak pocit! Škoda, že mi to nevyšlo a nemohl jsem vidět tuhle show LIVE.

     • 80%
      0
      0
      2. 12. 2014

      Musím přiznat, že se mnou daleko víc zamával dokument "Náctiletí gangsteři", který taky pojednává o gangu Osmnáctek. Tenhle snímek je ovšem o to mrazivější, protože za něj režisér Christian Poveda zaplatil vlastním životem. Byl zavražděn právě jedním z fanatických členů gangu.

     • 75%
      0
      0
      2. 12. 2014

      Nerozbitná flaška Jacka, mnoho litrů krve, jedno dětské trauma a ne zas tak moc vysloužilí ranař. Vcelku povedené.

     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

     OMůj oblíbený uživatel

     0 ×

     Úroveň

     Uživatel

     Poslední aktivita