Česká republika Česká republika
100 minut

Žánry

:
Komedie
Motto: Vrtat a bušit.

Obsah

:
Čtyři plavci - hráči vodního póla se po prohraném zápase octnou na dně. Ti zoufalci i na dně bazénu dokonce bydlí. Aby se zachránili, zkusí provozovat více »« méně

Režie

:
Tomáš Svoboda (II)

Scénář

:
Tomáš Svoboda (II)

Herci

:
Boleslav Polívka David Novotný David Matásek Lukáš Latinák Zuzana Norisová ...
Premiéra: 25. 12. 2014
Distributor: HCE
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 55%
  0
  0
  16. 7. 2017
  Brenan88 (32446 bodů)

  Hodinový manžel není dokonalý film,vlastně to není nadprůměrný film,vlastně je to úplně průměrný film,který v té záplavě ostatních českých filmů září jako slunce na nebi. Svým způsobem je to docela smutné,když vezmete v potaz co film nabízí.Krom slušného hereckého obsazení a pár vtipných scén je film úplně obyčejný a nezajímavý.

 • 50%
  0
  0
  1. 8. 2015
  martin-mickey-stusak (11853 bodů)

  Česká kinematografie už nadobro zapomněla, jak má vypadat správná komedie. Každý pokus o tento žánr padá vniveč nejen absencí sebemenšího humoru který skutečně rozesměje, ale i patřičným švihem. Tento snímek je jeden z nich. Příběh sportovních zkrachovanců vydělávající si peníze službou pod názvem Hodinový manžel, čímž se každý dostává do absurdních situací, byla výzva ke všemu možnému, jen ne ke komediální nudě. Celé je to pohodové, nevyčerpávající a tak nějak plynulé. Děj však není špatný,ale svým vyzněním může sloužit tak akorát k utišujícímu a klidnému odpočinku po náročném dnu.

 • 30%
  0
  0
  29. 12. 2015
  Sheldon (11383 bodů)

  Tak tohle ne. Na tohle mě upozornila moje máma, že se jí to líbilo v televizi a když mi to vyprávěla, tak jsem se zasmál. Když jsem si to pustil, tak mě ovšem smích přešel. Bez rytmu, bez vtipu jen nuda.

 • 40%
  0
  0
  8. 12. 2015
  Standa. (5601 bodů)

  Tý jo, pozor, máme tady drsnej film, pro pořádný chlapy.. Jestli bereš svojí ženu, matku svých dětí jenom jako pračku, myčku, chůvu a matraci, tak nejsi manžel, ale totální kok*t a nezasloužíš si jí. Taky se pak nemůžeš divit, když ti začne běhat za jinýma a tobě zbudou akorát tak parohy a oči pro pláč. Přesně tohle "chlapský" chování dělá z dnešních ženských nevěrný svině, kterým nestačí jenom jeden chlap. Nelíbilo se mi to ani jako komedie.

 • 75%
  0
  0
  1. 2. 2015
  hp24 (2789 bodů)

  Pomerne zdarila veselohra, rozhodne na vyssi urovni nez blaznive komedie, kterymi nas opakovane kazdy ctvrtrok krmi nektere bulvarni televize pro trochu jednodussi divaky. Novou hlaskou se jiste stane Novotneho nevericne: "Nene?!" Zklamanim byl jen trochu ujety konec filmu. --- Nicmene obyvak ve vypustenem bazenu, to by stalo za vyzkouseni.... :-)

 • 75%
  0
  0
  18. 12. 2014
  limeta (2479 bodů)

  Odpočinková komedie, celkově pohoda, dobře obsazený film, neokoukané reálie v Nymburku. Několik vtípků už je sice trochu profláknutých, ale film žánrově odpovídá, a to není v dnešní době zdaleka pravidlem. Kdo nemá přehnaná očekávání, chce vypnout a odpočívat, bude spokojen.

 • 65%
  0
  0
  20. 10. 2015
  miza (2127 bodů)

  Tak jsem si po dlouhé době sedl a odpočinul při tomto filmu.

 • 60%
  0
  0
  1. 1. 2015
  marie-kolarova (1209 bodů)

  Tomáš Svoboda rozhodně nezamýšlel rozehrát sociální drama a situace s nezaplaceným dluhem slouží jako kulisa. Věnuje se vztahovým potížím a umí se citlivě dotknout zranění, která si působí lidé svým sobectvím a zahleděním do sebe. Neodolal pokušení nacpat do filmu určitou porci rádoby lidové zábavy a v těchto momentech zaskřípe, i když naštěstí nikdy neupadne do trapnosti. Trochu zkrátit, víc se ponořit do prožívání a vynechat některé kvazi žertíky a posunul by se ještě o level výše.

 • 70%
  0
  0
  16. 12. 2014
  salisbury (965 bodů)

  Na tuto komedii jsem šel s rozpaky zda-li se nebude jednat o nějakou tu komedii, která v kině nemá co dělat a byl jsem velmi překvapen. Vtipné, herecky příjemné, zejména David Novotný je geniální a myslím, že tento film na něm tak trošku stojí. Myslím, že tento film se nezapíše asi nikdy do filmového bestsellerového análu, ale vždycky se u něho pobavím.

 • 50%
  0
  0
  20. 12. 2014
  Ciiiri (865 bodů)

  Na film jsem šla do kina jen díky Kinobox projekci, protože většina český filmů nestojí za "kinové shlédnutí". Takže děkuji, i když jste nám tam chyběli :-)  odně film patří k příjemnějším českých komediím. Není to hloupé, pár vtipných scén to mělo, i když za sebe jsem od takového hereckého složení čekala větší nářez.

  • i když jsem měla obavy, film byl celkem slušný, občas fórky na pobavení
  • Film má ovšem velmi nekvalitní obraz, je pravda, že zpočátku to byl problém kina, ale i přesto...
 • 70%
  0
  0
  17. 12. 2014
  voleman (856 bodů)

  Na velebídné poměry, které v posledních letech panují v tuzemských komediích se tento snímek vesměs povedl. Na nic moc si nehraje a sem tam se s ním člověk i celkem zasměje. Film samozřejmě nenabízí žádný inteligentní humor a ani žádné hlášky, které by časem zkultovněly. Spíš staví na různých situačních a často i dost neortodoxních scénkách, které ale naštěstí nepůsobí nijak moc trapně a často pobaví. Scénář je sice plný klišé, ale aspon film tak nějak drží pohromadě a v konečném důsledku se vcelku dá překousnout. Casting se povedl a tak jsou všichni ve svých rolích vcelku uvěřitelní. Hodinový manžel je tedy poměrně příjemná Česká komedie, při které ale raději vypněte mozek, a jen sledujte poměrně zábavně natočený příběh plný předvídatelných okamžiků.

 • 30%
  0
  0
  23. 4. 2016
  batal (836 bodů)

  Nevím zda tvůrce filmu potěší komentáře typu,...odpočinul jsem si tak po práci...,
  ..je tím myšleno, že ..dobře jsem si u filmu pospal a odpočinutý pak z kina odešel...

 • 0
  0
  15. 3. 2015
  martin-kubista (730 bodů)

  Normálně bych na takovýhle film do kina nešel, ale v podstatě v daný den nic lepšího moc nebylo. Je zde několik málo momentů, které jsou hodně vtipné a možná i nezapomenutelné a vcelku celý film si drží docela dobrou úroveň, kterou drží hlavně David Novotný s Bolkem Polívkou. Zápletka je jednoduchá a jako oddychovka je to vlastně vcelku dobré.

  • několik nezapomenutelných scén
  • zajímavá zápletka
  • z daného tématu šlo možná vytěžit víc
 • 95%
  0
  0
  18. 12. 2014
  tedoun (711 bodů)

  David Novotný, Boleslav Polívka, David Matásek a Lukáš Latinák super herci!!! Tento film je to skutečný koncert!!! Novotný je skutečně pan herec a k tomu s herečkami z růžové zahrady a vyprávěj je to bomba!!! Věřte bude to hits letošního roku hlavně dobrý dárek na vánoce!!! Tomáš Svoboda je lepší režisér než Troška, jeho humor není vnucený....dávám 95

 • 60%
  0
  0
  16. 12. 2014
  evana (682 bodů)

  Manželé, zjistěte, jaké to je, když se k vám opačné pohlaví chová jako k domácímu spotřebiči. David Novotný se dostane do finančních potíží a jeho parta kamarádů se mu rozhodne společně s dluhy pomoci zavedením služby Hodinový manžel. Ústřední postavou je David Novotný a hlavním příběhem je ,kromě snahy zachránit zadlužený bazén, krize Davidova manželství. Ostatní postavy jsou ve filmu jen okrajově a jejich charaktery nejsou moc propracované. Nenáročná česká komedie, která neurazí a místy pobaví. Příběh je sestaven jednoduše, žádné složité dialogy ani zápletky. Čekejte happy end

 • 70%
  0
  0
  16. 12. 2014
  Kick077 (555 bodů)

  Čekal jsem nenáročnou komedii a toho jsem se celkem i dočkal. Scénář se sice hodnotit nedá, je to v podstatě jen takové lepidlo na vtipy, které ale byly v docela hojném počtu a i když člověk čekal co přijde, tak se stejně směje. Prostě taková jednoduchá komedie s naivním příběhem na odreagování.

 • 80%
  0
  0
  2. 2. 2015
  pateta (460 bodů)

  Filmování v létě v Nymburce, kde se odehrává hlavní děj vzbudilo velkou pozornost v ulicích města.O to zvědavéjší publikum při premiéře.Film moc pěkně dopadl, hlavní protagonisté OK.Poutavý děj, vtipné dialogy -co víc si přát?

 • 90%
  0
  0
  20. 1. 2015
  majhan (422 bodů)

  Po docela dlouhé absenci v návštěvách kina, to bylo příjemné překvapení. Byla to docela pohodová lehká komedie, kde mne oslovily nejen výkony některých hlavních postav, ale i zvolená místa natáčení. Dokonce i zápletka měla místy i šmrnc, někdy však byla trochu přitažená za vlasy. Celkový zážitek z filmu byl dost příjemný. Doporučení.

 • 75%
  0
  0
  20. 1. 2015
  sisisi (420 bodů)

  Líbí se mi nápad hodinového manžela, při filmu jsem se zasmála. Jsou tam ale věci, co se mi moc nelíbily, např. vztah hlavního páru. Chápu, že se lidi rozvádí, ale nelíbilo se mi, jak to oni řešili (teda spíš neřešili). Jinak se mi ale ten film líbil.

 • 95%
  0
  0
  30. 1. 2015
  Jana Květoňová (360 bodů)

  Moc jsem od této komedie nečekala, ale byla jsem skutečně velmi překvapena, jak to bylo dobré. Hodně jsem se pobavila! Všichni herci skvělí - Bolek Polívka vynikající!!!

 • 50%
  0
  0
  30. 9. 2015
  Marator (268 bodů)

  U tohoto filmu jsem se mohl ujistit, jak je silná a důležitá reklama a propagace. Takže ač se jednalo o jednoduchou šaškárnu, svůj ekonomický účel film splnil a po strop zaplnil sál našeho kina. Díky, teď mohu naprogarmovat nějaké kvalitnější dílo, na které tolik lidí rozhodně nedojde.

 • 65%
  0
  0
  21. 12. 2014
  Stoupa34 (264 bodů)

  Šel jsem do kina aniž bych tušil co mě čeká. Prostě náhodný výběr.
  Když jsem zjistil, že mě čeká česká komedie, začal jsem se bát :-) Po posledním střetnutí české pohádky jsem si myslel, že v nejbližší době budu zcela úmyslně "naše" věci obcházet obloukem.
  A ono ejhle! Vůbec to nebylo špatné. Taková dobrá oddychovka u které se člověk zasměje a věřím, že pár hlášek se dostane i do veřejného slovníku.
  Herci svoje role zahráli dobře, díky nim i scénář dostal jiný rozměr.
  Co hodnotím negativně, to byl zvuk. Netuším jestli to bylo kinem nebo přímo filmem, ale chvilkama to byl docela otřes.
  Kdo netouží po hlubokých myšlenkách a chce kouknout na něco jednoduššího, je tento film dobrou volbou.

 • 80%
  0
  0
  13. 1. 2015
  SoulMan (234 bodů)

  Asi nejlepší česká komedie posledních let s dobrým námětem i obsazením. Nejvtipnější byla slovenská obsluha vleku :D

 • 20%
  0
  0
  18. 7. 2015
  Prezidentka (217 bodů)

  Další český, nudný, slabý a vyloženě hloupý experiment s nálepkou "komedie". Ve filmu snad nebyl jediný vtipný okamžik. Co tohle jako mělo být?

 • 70%
  0
  0
  13. 1. 2015
  KarlosPHA (199 bodů)

  !!! POTĚŠEN !!!
  Tak jsem byl na předpremiéře tohoto snímku a musím říct, že jsem byl potěšen.
  Obsazení, herecké výkony, příběh, vtip atd...já jsem dal 70%.
  V dnešní době je málo koukatelných nových českých filmů
  a když ještě je dobrej a zařadím si ho tam, že když půjde v TV,tak se na něj vždy podívám rád, tak to už je co říct.

 • 75%
  0
  0
  20. 1. 2015
  knihovna1 (194 bodů)

  Bezva komedie a šla jsem na ni kvůli hvězdnému mužskému obsazení, zvláště Davidovi Matáskovi,který jako vždy nezklame. Je to film ze života,vtipný s dobrými nápady a gagy. Řěkla bych spíše film pro ženy.

 • 80%
  0
  0
  30. 1. 2015
  Luci69 (156 bodů)

  Velmi příjemné překvapení. Čekala jsem slabý průměr, ale bavila jsem se od začátku do konce- a ne jen já, ale i celé kino. Herecké obsazení bylo příjemné a vyrovnané - chápej: film netáhl jen jeden herec. Příběh nebyl kdoví jak originální, ale měl spád a návaznost a samotný styl humoru je šálek mého čaje. Nevzpomínám si u kterého filmu naposled bych já i celé kino vybuchlo tolikrát smíchy. Velmi dobré.)

 • 40%
  0
  0
  18. 7. 2015
  whenry (149 bodů)

  Nevím, jestli vkus českého diváka je vlivem hrůz natočených v uplynulých měsících a letech tak pokřivený, nebo jestli se na drtivé většině zdejší populace podepsala léta s televizí Nova a jejími nesmrtelnými estrádami, ale pokud bezmála s nadšením je přijímána i tato podprůmerná komedie, pak už je to alarmující. Vkus diváků je nevyzpytatelný, podle toho mého vkusu to prostě není. Jedinou sympatickou postavou byla Nina Divíšková v roli fanynky Dukly.

 • 70%
  0
  0
  19. 1. 2015
  katush (104 bodů)

  Šlo to. Nebude sice patřit mezi filmy, bez kterých bych nemohla být, ale svůj účel to splnilo. Humor, který byl spíše sdílený s diváky v kině, byl nenáročný... Prostě odpočinková komedie.

  • neokoukaný Nymburk
  • vznikající vztahy hlavních postav
  • nenáročnost
  • herecké výkony
  • nic originálního
  • epizodní výstupy ženských protagonistek
 • 90%
  0
  0
  29. 12. 2014
  pesrex4 (93 bodů)

  Film velmi očekáván v Nymburce, kde se odehrává stěžejní část - vidět Bolka Polívku jak se prochází po Rejdišti(dříve prý Kozí plácek čili Kozina), ale i starý plavecký bazén(zřejmě horší nikde filmaři nenašli.David Novotný se dostane do finančních potíží a jeho parta kamarádů se mu rozhodne společně s dluhy pomoci zavedením služby Hodinový manžel. Ústřední postavou je David Novotný a hlavním příběhem je ,kromě snahy zachránit zadlužený bazén, krize Davidova manželství. Ostatní postavy jsou ve filmu jen okrajově a jejich charaktery nejsou moc propracované. Nenáročná česká komedie, která neurazí a místy pobaví. Příběh je sestaven jednoduše, žádné složité dialogy ani zápletky. Zábavný film.

1 2 dalsi posledni
61 53 ?
 • Frankiena 55%
 • Pete69 65%
 • kudo 90%
 • jarv 70%
 • Markykucerka 55%
 • Brenan88 55%
 • stando5 100%
 • karolina-klimsova 15%
 • Shackill 70%
 • limeta 75%
všechna hodnocení (118)
jak hlasovat?

V žebříčcích uživatelů

2. místo z 29 v žebříčku uživatele kubi.sarka
2. místo z 29 v žebříčku uživatele kubi.sarka
Sdílet tuto stránku:

Partneři: