Zejtra naporád (mezinárodní název)
« další názvy »
Slovensko Slovensko
Česká republika Česká republika
Česko Česko
90 minut

Žánry

:
Akční, Drama, Komedie, Romantický, Road Movie
Motto: Každou noc milióny lidí usínají s tím, že změní svůj život.

Obsah

:
Každou noc milióny lidí usínají s tím, že změní svůj život a že zítra udělají něco konečně jinak. Petr Kraus je jedním z toho miliónu. Cestuje za prací více »« méně

Režie

:
Rudolf Havlík

Scénář

:
Rudolf Havlík

Herci

:
Pavel Batěk Vica Kerekes Filip Blažek Jiří Lábus Klára Issová ...
Premiéra: 17. 7. 2014
Distributor: Falcon
Jste na stránce filmu Zejtra napořád. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Zejtra napořád myslíte! K 12. květnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27637 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  3. 10. 2015
  martin-mickey-stusak (23003 bodů)

  Snímek o podivínovi balancujícího životem který ani neví co vlastně chce a zoufale se snažící tím svým zatrpklým životem nějak prokopat je natočen překvapivě dobře. Každá scéna funguje na výbornou, nic nevypadá trapně a místy to dokonce hlavně vlivem vypravěčského filozofování spadá až do artu. Za zmínku stojí i výborný soundtrack, který je vskutku pastvou pro uši. Jenomže to je na veškeré kráse asi tak vše. Scénář je jinak plný děr a nedovyprávěných sekvencí, že vlastně na konci celého příběhu zůstává plno nezodpovězených otázek. Proč je kamarád hlavní postavy Petra Pavel tak obětavý ve dne v noci? Co ho k tomu vlastně vede? Proč ta podivná loajalita mezi Petrem a Terezou? A co daleko sympatičtější Jana? To se prostě jen tak objevila a zase zmizela? Atd. atd. Myšlenka toho všeho jako celku je tudíž stejně záhadný jako Petr sám. Jeho nelogičnosti v jednání a vůbec celé jeho životní sebemrskačství je takřka na pováženou. Diváky si to však snad přeci jen najde a to takové, kteří se nebojí popřemýšlet na logikou situací zde vytvořené.

 • 5%
  1
  0
  23. 11. 2014
  VasaFlasa (2746 bodů)

  Ani nevím, za co jsem se tak trestal, že jsem se donutil tento film dokoukat až do konce. Nedovedu si představit, že by si někdo snímek Zejtra napořád záměrně koupil na DVD a že se tento film stane prodejním hitem. Jenže nějak se investované peníze vrátit musí. Naštěstí je tady Pavel (Filip Blažek), který by mohl tento film prodat např. tak, že by rozšířil produktové portfolio na darujhovno.cz.

 • 60%
  0
  0
  31. 7. 2014
  Pája DJ (643 bodů)

  Jednoduše nevyužitá šance - škoda. Upoutávka nabízela a představovala zajímavé téma i zajímavé prostředí. Filmové vyznění se však dané upoutávce ani naznačené dějové linii a snaze autora vůbec nepřibližuje a utápí se v ohraných klišé. Opravdu nevyužitá šance - škoda.

 • 10%
  0
  0
  2. 8. 2014
  Judinka (596 bodů)

  Tak tímhle snímkem jsem se cítila dočista podvedená, respektive jeho upoutávkou, která zvala do kin. Opravdu jsem čekala, že půjde o nějakou časovou smyčku nebo nějaký dream mystery. Bohužel ani jedno, ani druhé. Místo toho naprosto tuctový film s neskonale otřepanou zápletkou. Film svou koncepcí navazuje na řadu Kameňáků, kdy má divák pocit, že se dívá na zrežírovanou sérii vtipů, které ale jako celek prostě nefungují.

 • 5%
  0
  0
  11. 5. 2020
  Lady Di (298 bodů)

  Tohle byla naprostá s****a. Já jsem člověk, který chce vše dokončit, například neodejít od rozkoukaného filmu - proboha vždyť já dokoukala i ,,Cut"! -, ale tady jsem to dokoukat nedokázala. To vážně nešlo (pusťte si Cut, vlastně radši ne). Bylo to trapné, nudné, o ničem. Nedoporučuji. Vůbec.

 • 100%
  0
  1
  21. 6. 2011
  Luka (34 bodů)

  Rudolf Havlík se stal dvakrát za sebou blogerem roku na portálu idnes.cz, byl vyhlášen jedním z pěti nejvlivnějších blogerů v Čechách, napsal tři knihy a patří k nejčtenějším autorům na internetu v Čechách. Film Zejtra napořád je jeho první režijní debut.

53 40 ?
jak hlasovat?
 • regazzoni 50%
 • Lady Di 5%
 • Mikik4444 65%
 • Sandrastekla 35%
 • dav.bal 70%
 • jarv 65%
 • Standa. 60%
 • limeta 45%
 • ballrog 50%
 • Schneefee 40%
všechna hodnocení (48)