Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Kverulant
Pavel
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
129
Od nejnovějších
Adamova jablka
(2005)
26. 2. 2021
10
Řezníci
(2003)
26. 2. 2021
10
Rytíři spravedlnosti
(2020)
26. 2. 2021
10
Rudé horko
(1988)
15. 5. 2020
8
Dvojčata
(1988)
15. 5. 2020
2
Terminátor: Temný osud
(2019)
15. 5. 2020
8
Terminator Genisys
(2015)
15. 5. 2020
6
Terminátor 3: Vzpoura strojů
(2003)
15. 5. 2020
7.5
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
15. 5. 2020
10
Terminator Salvation
(2009)
15. 5. 2020
4
Titanic
(1997)
15. 5. 2020
6.5
Terminátor
(1984)
15. 5. 2020
10
Životy těch druhých
(2006)
15. 5. 2020
10
Nikdy neodvracej zrak
(2018)
15. 5. 2020
10
U Zlaté rukavice
(2019)
15. 5. 2020
9
Total Recall
(1990)
15. 5. 2020
10
Vodník
(2018)
18. 4. 2019
10
Jack staví dům
(2018)
15. 10. 2018
9
Most
(2011)
15. 10. 2018
10
American Crime Story
(2016)
28. 7. 2018
10
Sunshine
(2007)
28. 7. 2018
6.5
Dredd
(2012)
28. 7. 2018
9
Neopouštěj mě
(2010)
28. 7. 2018
9
Ex Machina
(2015)
28. 7. 2018
7.5
Monstrum
(2008)
28. 7. 2018
5
Na kometě
(1970)
28. 7. 2018
10
Melancholie
(2011)
28. 7. 2018
10
Matka!
(2017)
28. 7. 2018
5
Lásky čas
(2013)
28. 7. 2018
6
Kdo se bojí Virginie Woolfové?
(1966)
28. 7. 2018
7
Děsivé dědictví
(2018)
28. 7. 2018
9.5
Avengers: Infinity War
(2018)
28. 7. 2018
8
Blok 99
(2017)
11. 7. 2018
10
Kosti a skalp
(2015)
11. 7. 2018
10
I Love You Phillip Morris
(2009)
26. 6. 2018
8
Yes Man
(2008)
26. 6. 2018
9
Já, mé druhé já a Irena
(2000)
26. 6. 2018
8
Muž na Měsíci
(1999)
26. 6. 2018
6
Maska
(1994)
26. 6. 2018
6
Ace Ventura: Volání divočiny
(1995)
26. 6. 2018
6
1
2
3
4