Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Akarot
Ota Jeníček
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
670
Od nejnovějších
Světáci
(1969)
20. 7. 2019
0
Ip Man
(2008)
24. 6. 2019
9
Saljut-7
(2017)
24. 6. 2019
10
Avengers: Endgame
(2019)
30. 4. 2019
4
Alita: Bojový Anděl
(2019)
23. 3. 2019
7
Lásky mezi kapkami deště
(1979)
23. 3. 2019
1
Lepší už to nebude
(1997)
23. 3. 2019
3.5
Samotáři
(2000)
23. 3. 2019
2
Dobrý voják Švejk
(1957)
23. 3. 2019
0
Což takhle dát si špenát
(1977)
23. 3. 2019
10
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
23. 3. 2019
0
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
23. 3. 2019
0.5
Leon
(1994)
23. 3. 2019
5.5
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
23. 3. 2019
0.5
Jurský park
(1993)
23. 3. 2019
7
Forrest Gump
(1994)
23. 3. 2019
0.5
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
23. 3. 2019
0
Sedm
(1995)
23. 3. 2019
0
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
23. 3. 2019
0
Pelíšky
(1999)
23. 3. 2019
0
Počátek
(2010)
23. 3. 2019
0
Bohemian Rhapsody
(2018)
23. 3. 2019
0
Vetřelci
(1986)
23. 3. 2019
1
Rain Man
(1988)
23. 3. 2019
0
Mlčení jehňátek
(1991)
23. 3. 2019
0
Predátor: Evoluce
(2018)
11. 3. 2019
5
Pacific Rim: Povstání
(2018)
11. 3. 2019
4
MEG: Monstrum z hlubin
(2018)
11. 3. 2019
8
Venom
(2018)
11. 3. 2019
9.5
Válka o planetu opic
(2017)
11. 3. 2019
0.5
Blade Runner 2049
(2017)
11. 3. 2019
3
Ať žije nebožtík
(1935)
24. 11. 2018
9
Spartakus
(1960)
24. 11. 2018
6.5
Funebrák
(1932)
24. 11. 2018
6
Battlestar Galactica: Razor
(2007)
24. 11. 2018
2
Co jsme komu udělali?
(2014)
24. 11. 2018
10
Matky na tahu
(2016)
24. 11. 2018
0.5
Vyměřený čas
(2011)
24. 11. 2018
9
Poslední prázdniny
(2006)
24. 11. 2018
9.5
Fimfárum Jana Wericha
(2002)
24. 11. 2018
9.5
Načíst další
1
11
12
13
17