Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
stanislav-eremias
Stanislav Eremiáš
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
42
Od nejnovějších
Železná srdce
(2014)
23. 11. 2014
5.5
Interstellar
(2014)
23. 11. 2014
4.5
Expendables: Postradatelní 3
(2014)
12. 10. 2014
7.5
Lucy
(2014)
12. 10. 2014
6
Hercules
(2014)
12. 10. 2014
7
Úsvit planety opic
(2014)
12. 10. 2014
10
Transformers: Zánik
(2014)
12. 10. 2014
6
Na hraně zítřka
(2014)
12. 10. 2014
9.5
Zloba - Královna černé magie
(2014)
12. 10. 2014
9
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
12. 10. 2014
8
Godzilla
(2014)
12. 10. 2014
7
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
12. 10. 2014
10
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
12. 10. 2014
9.5
Noe
(2014)
12. 10. 2014
1.5
Pompeje 3D
(2014)
12. 10. 2014
8
Need for Speed
(2014)
12. 10. 2014
8.5
300: Vzestup říše
(2014)
12. 10. 2014
8.5
Památkáři
(2014)
12. 10. 2014
5.5
Babovřesky 2
(2014)
12. 10. 2014
2
RoboCop
(2014)
12. 10. 2014
7.5
Dědictví aneb Kurva se neříká
(2014)
12. 10. 2014
2.5
Já, Frankenstein
(2014)
12. 10. 2014
7
Herkules: Zrození legendy
(2014)
12. 10. 2014
4
Vlk z Wall Street
(2013)
12. 10. 2014
8.5
Paranormal Activity: Prokletí
(2014)
12. 10. 2014
2.5
47 Róninů
(2013)
12. 10. 2014
8.5
Statečné srdce
(1995)
12. 10. 2014
10
Leon
(1994)
12. 10. 2014
9
Casper
(1995)
12. 10. 2014
8.5
Mizerové
(1995)
12. 10. 2014
7.5
Smrtící epidemie
(1995)
12. 10. 2014
8
Rob Roy
(1995)
12. 10. 2014
8
Blbý a blbější
(1994)
12. 10. 2014
8
Playgirls 2
(1994)
12. 10. 2014
2
Street Fighter: Poslední boj
(1994)
12. 10. 2014
4
Maska
(1994)
12. 10. 2014
8
Hvězdná brána
(1994)
12. 10. 2014
8.5
Playgirls
(1994)
12. 10. 2014
2
Frankenstein
(1994)
12. 10. 2014
7
Byl jednou jeden polda
(1995)
12. 10. 2014
4
Načíst další
1
2