Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
jvempire
Jirka
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
347
Od nejnovějších
Godzilla II Král monster
(2019)
6. 6. 2019
7.5
Kong: Ostrov lebek
(2017)
28. 5. 2019
7
Avengers: Endgame
(2019)
28. 5. 2019
8.5
Avengers: Infinity War
(2018)
28. 5. 2019
8.5
Labyrint: Útěk
(2014)
14. 11. 2017
7
Blade Runner 2049
(2017)
14. 11. 2017
8
Sněhulák
(2017)
14. 11. 2017
6
Pasažéři
(2016)
6. 5. 2017
8
Anděl Páně 2
(2016)
6. 5. 2017
7.5
Anděl Páně
(2005)
6. 5. 2017
7.5
Rogue One: Star Wars Story
(2016)
1. 3. 2017
9
Assassin's Creed
(2016)
1. 3. 2017
5.5
Hranice nemožného
(2008)
1. 3. 2017
7.5
Star Trek: Do neznáma
(2016)
14. 9. 2016
4
Pevnost Boyard
(1990)
14. 9. 2016
7.5
Copak je to za vojáka...
(1987)
14. 9. 2016
8
Far Cry
(2008)
10. 8. 2016
3.5
Pixely
(2015)
10. 8. 2016
8
Sebevražedný oddíl
(2016)
10. 8. 2016
7
Gorily v mlze
(1988)
29. 7. 2016
8.5
Krotitelé duchů II
(1989)
29. 7. 2016
7.5
Krotitelé duchů
(1984)
29. 7. 2016
7.5
Sanctuary
(2008)
14. 7. 2016
9
Den nezávislosti: Nový útok
(2016)
14. 7. 2016
7.5
Den nezávislosti
(1996)
14. 7. 2016
8.5
MASH
(1970)
1. 6. 2016
8
Captain America: Občanská válka
(2016)
1. 6. 2016
8
X-Men: Apokalypsa
(2016)
1. 6. 2016
7.5
Série Divergence: Aliance
(2016)
28. 4. 2016
8
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
28. 4. 2016
7
Lovec: Zimní válka
(2016)
28. 4. 2016
7
V hlavě
(2015)
17. 4. 2016
6.5
Dracula
(1931)
17. 4. 2016
7
Casablanca
(1942)
17. 4. 2016
8.5
Avengers: Age of Ultron
(2015)
19. 7. 2015
8
Jurský svět (4)
(2015)
19. 7. 2015
8
Ant-Man
(2015)
19. 7. 2015
7.5
Terminator Genisys
(2015)
8. 7. 2015
8
14. epizoda
(2002)
8. 4. 2015
4.5
Sám doma 3
(1997)
8. 4. 2015
3
1
6
7
8
9