Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
kaajii-subrtova
Káájíí Šubrtová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
517
Od nejnovějších
Americký sniper
(2014)
15. 4. 2015
7.5
Kundun
(1997)
15. 4. 2015
7.5
Čarovný les
(2014)
15. 4. 2015
6.5
Kill Bill 2
(2004)
15. 4. 2015
8
Interstellar
(2014)
15. 4. 2015
8
Hra
(1997)
15. 4. 2015
8
Kladivo na čarodějnice
(1970)
15. 4. 2015
7
Klub rváčů
(1999)
15. 4. 2015
8
Spalovač mrtvol
(1968)
15. 4. 2015
8.5
Gangy New Yorku
(2002)
15. 4. 2015
7
Andaluský pes
(1929)
30. 1. 2015
5
Kate a Leopold
(2001)
30. 1. 2015
6
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
30. 1. 2015
7.5
Věk nevinnosti
(1993)
30. 1. 2015
6
Vejška
(2014)
30. 1. 2015
4
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
30. 1. 2015
7
Kill Bill
(2003)
30. 1. 2015
7
Dokonalá vražda
(1998)
30. 1. 2015
6
Taxikář
(1976)
30. 1. 2015
7
Sedmá pečeť
(1957)
30. 1. 2015
5.5
Zloba - Královna černé magie
(2014)
30. 1. 2015
7.5
Zítra vstanu a opařím se čajem
(1977)
30. 1. 2015
7.5
Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část
(2014)
30. 1. 2015
6
Zodiac
(2007)
30. 1. 2015
8
U konce s dechem
(1960)
30. 1. 2015
6
Velká šestka
(2014)
30. 1. 2015
7
Teorie všeho
(2014)
30. 1. 2015
7.5
Zloději kol
(1948)
3. 12. 2014
5.5
Fakjů pane učiteli
(2013)
19. 11. 2014
5.5
22 Jump Street
(2014)
19. 11. 2014
7
21 Jump Street
(2012)
19. 11. 2014
7.5
Železná srdce
(2014)
19. 11. 2014
7.5
Transcendence
(2014)
30. 10. 2014
5.5
Tři bratři
(2014)
30. 10. 2014
7
Expendables: Postradatelní 3
(2014)
30. 10. 2014
5.5
John Wick
(2014)
30. 10. 2014
7
Občan Kane
(1941)
30. 10. 2014
6
Psycho
(1960)
30. 10. 2014
9
Jurský park
(1993)
17. 8. 2014
9
Gladiátor
(2000)
17. 8. 2014
7.5
Načíst další
1
3
4
5
13