Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Klaymen
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
271
Od nejnovějších
Gravitace
(2013)
16. 10. 2013
10
Lovci hlav
(2011)
16. 10. 2013
9.5
Atlas mraků
(2012)
7. 9. 2013
8.5
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
2. 9. 2013
4.5
Konečná
(2013)
20. 8. 2013
0.5
Jako za starejch časů
(2012)
16. 8. 2013
4
RED
(2010)
7. 8. 2013
8.5
Stážisti
(2013)
27. 7. 2013
9
Expendables: Postradatelní 2
(2012)
24. 5. 2013
9
Poupata
(2011)
13. 5. 2013
5.5
Čtyři slunce
(2012)
11. 5. 2013
6.5
Šmejdi
(2013)
11. 5. 2013
8.5
Hotel Transylvánie
(2012)
11. 5. 2013
5.5
Lov lososů v Jemenu
(2011)
1. 4. 2013
6.5
Méďa
(2012)
1. 4. 2013
7
Anna Karenina
(2012)
1. 4. 2013
9
Kingpin
(1996)
5. 3. 2013
6.5
Terapie láskou
(2012)
5. 3. 2013
5
Dobrý ročník
(2006)
26. 2. 2013
7
Nespoutaný Django
(2012)
1. 2. 2013
10
Darwinovy ceny
(2006)
13. 1. 2013
5
Hunger Games
(2012)
13. 1. 2013
7.5
Až vyjde měsíc
(2012)
12. 1. 2013
7.5
Život brouka
(1998)
11. 1. 2013
7.5
Tři barvy: červená
(1994)
11. 1. 2013
8
Svatá čtveřice
(2012)
5. 1. 2013
1.5
Tři barvy: Modrá
(1993)
5. 1. 2013
7
Evropa, Evropa
(1990)
25. 12. 2012
9
Rebelka
(2012)
12. 12. 2012
8
Tenkrát na Západě
(1968)
16. 11. 2012
10
Bez kalhot
(2012)
12. 11. 2012
8
Zámek v oblacích
(2004)
3. 11. 2012
3
Sunset Boulevard
(1950)
3. 11. 2012
9.5
Skyfall
(2012)
31. 10. 2012
9.5
Tři mušketýři
(2011)
29. 10. 2012
0.5
Líbáš jako ďábel
(2012)
28. 10. 2012
0.5
Bokovka
(2004)
28. 10. 2012
2
Děti moje
(2011)
21. 10. 2012
9.5
Mupeti
(2011)
21. 10. 2012
0
Můj týden s Marilyn
(2011)
18. 10. 2012
4.5
1
2
3
4
5
6
7