Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
vlad-nabodavac
Vlad Nabodávač
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
45
Od nejnovějších
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
1. 4. 2022
8.5
Predátor
(1987)
1. 4. 2022
10
Chyť mě, když to dokážeš
(2002)
1. 4. 2022
8
Nedotknutelní
(2011)
1. 4. 2022
9.5
Já, robot
(2004)
1. 4. 2022
7
Šestý smysl
(1999)
1. 4. 2022
9.5
Kmotr
(1972)
1. 4. 2022
9
Statečné srdce
(1995)
1. 4. 2022
8.5
Mlčení jehňátek
(1991)
1. 4. 2022
9.5
Shrek
(2001)
1. 4. 2022
9.5
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
1. 4. 2022
9.5
Tenkrát na Západě
(1968)
1. 4. 2022
10
Pátý element
(1997)
1. 4. 2022
10
Gran Torino
(2008)
1. 4. 2022
10
Titanic
(1997)
1. 4. 2022
8
Indiana Jones a poslední křížová výprava
(1989)
1. 4. 2022
9
Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly
(2003)
1. 4. 2022
6.5
Smrtonosná past
(1988)
1. 4. 2022
9.5
Na samotě u lesa
(1976)
1. 4. 2022
8
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
1. 4. 2022
6.5
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
1. 4. 2022
8
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
1. 4. 2022
9.5
Temný rytíř povstal
(2012)
1. 4. 2022
7.5
Sedm
(1995)
1. 4. 2022
7.5
Hanebný pancharti
(2009)
1. 4. 2022
4.5
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy
(1981)
1. 4. 2022
10
Vesničko má středisková
(1985)
1. 4. 2022
7
Avengers
(2012)
1. 4. 2022
8
Gladiátor
(2000)
1. 4. 2022
5.5
S čerty nejsou žerty
(1985)
1. 4. 2022
10
Vetřelec
(1979)
1. 4. 2022
9
Matrix
(1999)
1. 4. 2022
7
Zelená míle
(1999)
1. 4. 2022
6
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
1. 4. 2022
7
Forrest Gump
(1994)
1. 4. 2022
8
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
1. 4. 2022
7.5
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
1. 4. 2022
6
Počátek
(2010)
1. 4. 2022
9.5
Avatar
(2009)
1. 4. 2022
4.5
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
1. 4. 2022
6.5
1
2